За морето мама се вълнува,ФЕВРУАРЧЕ мъничко планува.

  • 27 020
  • 225
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 388
stelico мисля че трябва да смениш доктора. Много е рано да говори така. Дори не е сигурен какво се случва ..... Нямам коментар просто за такива "доктори"  Close

# 151
  • София
  • Мнения: 239
пуфе на 30 април ми беше последната м и трябва да съм в 5 г.с обаче точицата ми била 2 пъти по-малка !!! и кат ме почна оня доктор как 40% от бременностите завършвали с аборт и колко съм била млада и как ще си направя друго !!! Направо нямам думи егати човека  Crossing Arms
КАК ТОЯ ЛЕКАР ОПРЕДЕЛИ КОЛКО ТИ Е ГОЛЯМА ТОЧКАТА БЕЕЕ....  #Cussing out #Cussing out

ТО само виж колко смешно изглежда да си мерим точките.... няма от какво да се притесняваш...а на доктора му куца стаж според мен!!! казах ти не мисли за глупости...другата седмица иди но моля те при различен лекар... моята последна М беше на 9 май..... и определено имам точка,изчаквам за да чуя сърчице (даноооо  Praynig Praynig Praynig) изчакай още 1 седмица и върви но при друг лекар...това е моето мнение!!!!

# 152
  • Мнения: 6 395
И аз не смятам, че е професионално да те разтройва така и бих го смениля, при всеки един случай а и от къде е сигурен, кога ти е била овулацията, в   началото понякога изостават, според критериите на лекарите, които смятат г.с на 28 дневен цикъл с ову на 14 ти ден....колко са с такива пеерфектно таймирани ову  Tired.....Ти засече ли я кога ти беше ?

Последна редакция: вт, 05 юни 2012, 21:08 от Звезден^Прах

# 153
  • София
  • Мнения: 297
stelico, може да си с късна овулация, а и аз съм съгласна, че звучи безумно да се мерим точките! Някои лекари са станали толкова дебелокожи от практиката си, че не се усещат колко нараняват хората с такива думи! Всичко ще е наред, мисли положително!  Hug

# 154
  • Мнения: 1 490
Не съм мерила температура и не съм правила тестове за овулация,просто не исках правенето на бебе да ми е фикс идея и да се обичаме по график .... уж запазвам спокойстве,но нямам търпение да идва другата седмица... а кога най-рано мога да чуя сърчице ??

# 155
  • Мнения: 6 395
Всичко ще е наред, мила  Hug Hug виж какво ти написах в предният си пост, току що. След седмица две, ако изоставаш както си мисля, зяради по- късна ову, ще видите сърчице  Hug Heart Eyes

# 156
  • Мнения: 1 490
Благодаря ти Пуфе и на вас момичета  Hug
както се пошегува милото "Оф това бебче ако знае колко е искано ,ще се роди веднага за да ни прегърне !"

# 157
  • Мнения: 388
хихихи точно така Simple Smile! Няма за какво да се шашкаш предварително. Просто се огледай за друг доктор. А ако имаш нужда от препоръки сме насреща Wink

# 158
  • София
  • Мнения: 239


Айде добро утро мамета.... успешен и хубав ден днес изпълнен само с хубави новини и емоции!!  Hug Hug

Само хубави новини да чувам и повдигнато настроение!!!

# 159
  • Мнения: 6 395
Добрииии утро и от мен, нареждам се за ягодова  тарталетка, ямиии

Момичета вие усещате ли да се подувате или увеличавате в областта на ханша  newsm78 на мен икожата ми се е залющила, все едно съм изгоряла ими се люби кожата, мисля, че съм започнала да се разтягам и сечудя дали да почна с мазането от рано и на гърдите, че да не се нацепя  Rolling Eyes



Хубав ден момичета и чакаме нови попълнение и добри новини от лекарите   bouquet

# 160
  • София
  • Мнения: 239
Мажи се прахче,няма какво да го мислиш... ти сама най-добре се познаваш ,така че действай... кога ти беше първия ден от последната МЦ

# 161
  • Мнения: 6 395
На 05.05. ми беше последната м.  Rolling Eyes Rolling Eyes надявам се на първият преглед на 15 ти, да видим сърчице направо и след това ще ходим да се черпим  Heart Eyes Heart Eyes

# 162
  • Мнения: 1 490
добро утро мамита успешен и сполучлив ден
 аз се мажа ,но засега с нивеа а не някакъв специално за стрии чувствам се много подута и колкото и смешно да звучи едвам си закопчавам дънките hahaha

# 163
  • Мнения: 6 395
Поне не съм само аз  Laughing Mr. Green

# 164
  • София
  • Мнения: 239
прахче, разликата ни е 4 дни с теб ...аз съм на 09.05 ... това е добре.....

мажете момичета...че аз съм цялата в стрии и с какво ли не се мазах с малкия.... а за дънките.. (аз съм си дебело същество от преди това  Joy )

Общи условия

Активация на акаунт