Има ли родили/които ще раждат в новата болница Софиямед? Препоръчайте педиатър.

  • 229 978
  • 1 471
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 133
Надявам се да успея да ви бъда полезна. Утре ще мина бързичко за последните изследвания и за попълване на документите за прием. А в самата болница съм ходила два пъти, като само веднъж се качвах в отделението. Успях да видя стаите, неонатологията и няколко кувьоза, но техниката в залата все още не беше монтирана. Лекар ми е Валери Нецов и точно тогава проверяваше техниката, но веднага изпрати една акушерка да ме разходи из отделението. Мисля че няма никакъв проблем с достъпа до там, защото няколко пъти още ми е предлагал ако искам да се обади да ме посрещнат ако той не е там(последно- миналата събота).

# 16
  • Мнения: 170
Аз съм била пациентка на д-р Нецов преди много години, още докато беше в Шейново, много добър лекар, ама той не беше ли при Мазнейкова последно  newsm78

# 17
  • Мнения: 1 114
Здравейте,
има ли някакъв телефон на който може да се обади човек и да попита за подробности? Аз също съм била пациентка на д-р Нецов и съм с добри впечатления от него. Той къде консултира там или в частен кабинет?

# 18
  • Мнения: 0
Те доста лекари от други болници май са се преместили в тази,май ще излезе истина ,че е събран добър екип,за сега чувам само добри отзиви за всички лекари там! Дано да е така! Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 133
От началото на годината, д-р Нецов не работи при Мазнейкова. Аз следих цялата си бременност в частния кабинет, а  за тук ще го попитам утре. Знам че е завеждащ АГ отделение и нямам представа как точно ще работи. Ще взема от регистратурата телефони, за да ги запишем тук. Лека нощ дами!

# 20
  • София
  • Мнения: 133
Привет дами! Записвам два телефона, които ми дадоха днес на регистратурата за връзка с тях : 0895555442 и 0895555444. Попитах за педиатър, но на този етап разполагат само с един- д-р Захариева. Явно трябва още време, за да се наберат нужните кадри. Които мами се интересуват от родилното отделение, нека прояват инициатива и да отидат на място- винаги питат дали имате желание да го разгледате. Секцио се прави със спинална упойка, прилагат ранното раздвижване на родилките и ранното захранване на бебето. Това е което научих днес от моят лекар. Днес бях при координатор за прегледи, изследвания( много обстойни) и оформяне на документите за прием. За цените нищо не мога да кажа на този етап- когато платиме, тогава ще пиша. Това е за сега. Надявам се по празниците да отговоря на много повече въпроси. Лек ден!

# 21
  • Мнения: 170
Благодаря ти много за информацията!
В понеделник ще говоря пак с моя лекар и може още тогава да отида  Peace
А тези обстойни изследвания които са ти правили какво представляват, и при всички родилки ли ги правят или само при тези със секцио?

# 22
  • София
  • Мнения: 133
За изследване ми взеха само кръв, но прегледа с ехографа беше много обстоен, почти като Ф.М, доплер, измерване на кръвно, таз, обиколка на корем, анамнеза- въпреки цялата документация с която разполагам.Остана ми картон за анестезиологът, ще го пускам, когато ме приемат, защото милото закъсняваше за работа. Мисля че това е стандартна процедура за прием, като предполагам че за нормално раждане те преглеждат и за разкритие. На мене всички тези прегледи са ми правени по различно време, от различни лекари и така всичко накуп ми дойде малко в повече. Между другото днес попитах на регистратурата как стои въпроса с заплащането и каква е цената. Обясниха ми, че се заплаща след раждането, като цената се сформира по следния начин: 350 лв. за избор на екип и 150 лв. за упойка. Леглоден за родилките не се заплаща, освен ако не искаш ВИП стая- 150 лв. Звучи прекалено евтино( и хубаво ) за да е истина,  спрямо тези цени които са писани по- напред. За това не искам да ви подвеждам и ще пиша когато платя. Искам само да ви информирам какво могат да ви отговорят от регистратура и да не изпадате в чуденка като мен.

# 23
  • Мнения: 1 114
А отделно от това предполагам, че и доктора ще има някакъв хонорар?

# 24
  • София
  • Мнения: 133
Ами няколко пъти опитах да говоря с моя лекар за сумата, но той казва че щяла да бъде някаква средна, което ме навежда на мисълта, че момичетата от предните постове са прави. Може и да таксуват стаите като ВИП(4.150- 600лв)+ избор на екип и упойка- 500 лв. и още някакви други изследвания 200- 300 лв и ето ви една приемлива сума. Извинявам се ако пиша глупости, затова ще ви помоля да се въоръжите с търпение и до края на седмицата ще пиша подробно.

# 25
  • Мнения: 170
Благодаря ти много за информацията! Ще чакаме вести! Peace

# 26
  • Мнения: 0
Karli74 желая ти леко раждане!  bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 133
Благодаря ви момичета! Аз вече така съм се спекла от ужас, че нямам търпение всичко да остане зад гърба ми. Голяма страхливка съм.

# 28
  • Мнения: 170
Карли, и аз съм така, нищо че не ми е за първи път, умирам от страх дали всичко ще бъде наред, дали бебо ще е жив и здрав  Praynig Пожелавам ти бързо възстановяване и живо и здраво бебче!

# 29
  • Мнения: 0
Ето малко информация: Началник на АГ отделението е д-р Валери Нецов, който доскоро работеше при Мазнейкова, а преди това - в Шейново. Там са се преместили още няколко лекари от частната Св. София. В отделението ще работят още д-р Динчо Георгиев (ако не се лъжа, от Тина Киркова) и д-р Г Николов от центъра по ин витро Репробиомед.
Стаите в новата болница са с по две легла, мека мебел, телевизор и климатик. Цените са: нормално раждане 1200 лв, цезарово сечение - 1400 лв Друго не се доплаща!!!

Общи условия

Активация на акаунт