Отговори
# 675
  • Разград
  • Мнения: 377
2 в 1, мила, не се отписвай. Винаги и във всички теми има дами, които си пасват и си пишат и общуват основно, но останалите сме също и заради опитът и за разтоварване. И аз не съм от забелязващите се, но не ми пречи. А, заради лош тон и обноски се отписахме доста мами от темата, съответстваща на термина ми с дъщеричката ми, макар че тогава доста поизтраяхме някои доста ..... мами, но сега като им погледна темата е от преди повече 1 година и няма изписване.
Мацки, много от рано тонът започва да става неприятен и отрано се изнервя обстановката. Хайде малко по-ведро и наистина да запазим добрия тон.

# 676
  • Мнения: 2
Не е само до тона ..... за това сме тук  за да споделяме НО и да се съобразяваме .Лошото е, че  и аз с такова желание се записах тук, за да мога да споделям и да се радвам с всички вас ,но желанието все повече и повече намалява  Tired

# 677
  • Мнения: 205
maia_a,подкрепям!

# 678
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Ей я се усмихнете,стига спорове и кавги,нека се усмихнем ,имаме повод да бъдем щастливи и да се радваме на тумбаците си,никой нема да се отписва,всички заедно ще стигнем до щастливия финал,после ще споделяме на кой бебето най много реве и яде  Joy baby_neutral baby_neutralНека бъдем по добри,да благодарим за всичко което имаме и да се наслаждаваме на една спокойна и красива бременност.Дай боже!!!!  bouquet  bouquet  bouquetТук големи гръмове и дъждове бяха пак..)))

# 679
  • Мнения: X
Еееее тъкмо помислих, че дъждовния период е свършил, ато пак се изтряска , писна ми вече, но поне магданоза , който съм посадила на терасата, расте като луд  Laughing

Момичета, не влизайте в такива остри пререкания, всеки си има гледна точка. Аз примерно, като новобранец, всичко ми е за 1ви път, толкова съм " в гъбите" и се опитвам да изчета всичко, и да извлека най - доброто за себе си. Няма смисъл да се спори.........хора разни!

Я кажете, руска салата може ли да се хапва, че съм се нагласила да правя.  chef newsm78

# 680
  • Мнения: 163
Момичета, нека наистина не разваляме добрия тон! В крайна сметка всяка от нас си има право на мнение, някои го изразяват по един начин, други по друг, някои ги дразни единия начин, други - другия, така или иначе сме много и няма как да няма малки недоразумения. Наистина е важно и да се съобразяваме една с друга, напълно съгласна съм, но нека не задълбаваме излишно. Не се отписвайте, моля, все ще се напаснем някак си - и в стила на писане и в чувство за хумор и всичко останало  Hug
Честно казано ако 2 в 1 вся този раздор, дори не си спомням какво точно беше писала, явно не е нещо чак толкова фрапиращо  newsm78 За мен лично не е неприятно да чета дори и с подробности за вашите раждания, но може би ако не бях раждала, щях да мисля другояче  Thinking
лаленце 74, много позитивна, чул те Господ   bouquet
dream78m, че защо да не може? Хапвай смело !

# 681
  • Разград
  • Мнения: 377
Еееее тъкмо помислих, че дъждовния период е свършил, ато пак се изтряска , писна ми вече, но поне магданоза , който съм посадила на терасата, расте като луд  Laughing

Момичета, не влизайте в такива остри пререкания, всеки си има гледна точка. Аз примерно, като новобранец, всичко ми е за 1ви път, толкова съм " в гъбите" и се опитвам да изчета всичко, и да извлека най - доброто за себе си. Няма смисъл да се спори.........хора разни!

Я кажете, руска салата може ли да се хапва, че съм се нагласила да правя.  chef newsm78

Пиленце, сладко, хапвай каквото ти душа иска, че това и бебето иска! Това го пиша от всички лекари, с които съм имала вземане даване от моите предишни две бременности, а и отсега.  Hug
А сега, се зазяпвам в България търси талант, че и група от Разград си имаме. То шампионската купа взехме, а сега и тук финалисти. Е, прославихме се. Wink

# 682
  • Мнения: X
Еееее тъкмо помислих, че дъждовния период е свършил, ато пак се изтряска , писна ми вече, но поне магданоза , който съм посадила на терасата, расте като луд  Laughing

Момичета, не влизайте в такива остри пререкания, всеки си има гледна точка. Аз примерно, като новобранец, всичко ми е за 1ви път, толкова съм " в гъбите" и се опитвам да изчета всичко, и да извлека най - доброто за себе си. Няма смисъл да се спори.........хора разни!

Я кажете, руска салата може ли да се хапва, че съм се нагласила да правя.  chef newsm78

В тоя ред на мисли, оня ден ядох суши.............мнооооооого обичам. Знам че е забранено, ама внимателно си го избирах да е вегетарианско..........мм вкуснотия! Има ли фенки на суши?

Пиленце, сладко, хапвай каквото ти душа иска, че това и бебето иска! Това го пиша от всички лекари, с които съм имала вземане даване от моите предишни две бременности, а и отсега.  Hug

# 683
  • на земята
  • Мнения: 4 096
krokodilkata  Hug  dream78m ,ще ти дам аз една руска салата,ще стане кат мойта бозъ  Joy Joyможе,може хапвай смело,сега и аз ще правя  Joy

# 684
  • Мнения: X
krokodilkata  Hug  dream78m ,ще ти дам аз една руска салата,ще стане кат мойта бозъ  Joy Joyможе,може хапвай смело,сега и аз ще правя  Joy
Аз щото една приятелка днес я питах кво ядеш, тя вика не ще ти се прияде, аз викам няма бе, то нищо не мис е прияжда, и ей ма на , правя руска салата по никое време  Grinning

# 685
  • на земята
  • Мнения: 4 096
 newsm64 Joy  chef

# 686
  • Мнения: 637
dream78, ам чи яж си ма како Mr. Green Я нИ са лигави! Бъди мъж! Върви направи една руска и пий една малка гроздова. нИ ги слушай тука лиглитИ, дет само са чудат кви колички да си купат, дет гий страх по самолети да са возат. кУмплИксарки мръсни пУ 2 бона за колички ши дават и само за хорър филми шИ приказвЪт тука да нЪ притисняат. Випуви, мипуви, ай сиктир шъ ви чИтЪ и темЪтъ #Cussing out Joy Joy Joy Голямо шоу сме. На мен ми казаха да се въздържам от майонеза, защото понякога не е съвсем прясна, но ако пък много ти се хапва Wink Аз веднъж ядох руска и веднъж суши въпреки, че и то не се препоръчва заради суровата риба Embarassed. Хайде едно поздравче. Нека сме наистина по-добри и тактични, нека да умеем да се надсмиваме над себе си, нека се научим да уважаваме другите. Днес ми попадна една мисъл на Рьорих:  “Как да минем през живота си?… Като по струна над бездна – красиво, внимателно и стремително.” Спокойна вечер, момичита! Коремчета точно това спокойствие искат. Нека приемаме с усмивка нещата:

# 687
  • Мнения: 1 272
Хайде и аз в кюпа с руската салата... ама утре.
Утрото е по-мъдро от вечерта Peace

# 688
  • София
  • Мнения: 3 715
Aз след поста на Лана, нямам какво да кажа, освен ако не го подкарам на Видински диалект де Grinning
Не разбрах какво стана и дано до края да го караме с малко повече чувство за хумор и самоирония.

# 689
  • Мнения: X
dream78, ам чи яж си ма како Mr. Green Я нИ са лигави! Бъди мъж! Върви направи една руска и пий една малка гроздова. нИ ги слушай тука лиглитИ, дет само са чудат кви колички да си купат, дет гий страх по самолети да са возат. кУмплИксарки мръсни пУ 2 бона за колички ши дават и само за хорър филми шИ приказвЪт тука да нЪ притисняат. Випуви, мипуви, ай сиктир шъ ви чИтЪ и темЪтъ #Cussing out Joy Joy Joy Голямо шоу сме. На мен ми казаха да се въздържам от майонеза, защото понякога не е съвсем прясна, но ако пък много ти се хапва Wink Аз веднъж ядох руска и веднъж суши въпреки, че и то не се препоръчва заради суровата риба Embarassed. Хайде едно поздравче. Нека сме наистина по-добри и тактични, нека да умеем да се надсмиваме над себе си, нека се научим да уважаваме другите. Днес ми попадна една мисъл на Рьорих:  “Как да минем през живота си?… Като по струна над бездна – красиво, внимателно и стремително.” Спокойна вечер, момичита! Коремчета точно това спокойствие искат. Нека приемаме с усмивка нещата:




Ха мерси за съвета Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт