БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ 97

  • 120 895
  • 732
  •   2
Отговори
# 405
  • Мнения: 572
Жак, изписва ми това: За съжаление тази страница не бе намерена.
Направих си регистрация в Галери и сега разглеждам схемите. Благодаря Жак. И понеже не съм много в час с чуждите сайтове- пише ми че ми остават 30 дни безплатно ползване. Как се процедира след това, ако не искам да плащам? Сами ли ще ми изтрият регистрацията или...

Последна редакция: вт, 12 юни 2012, 22:00 от люска

# 406
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 425
И понеже не съм много в час с чуждите сайтове- пише ми че ми остават 30 дни безплатно ползване. Как се процедира след това, ако не искам да плащам? Сами ли ще ми изтрият регистрацията или...

Няма да можеш да качваш снимки. Регистрацията ще ти стои, моята вече 2 години си е на място.

 Flutter

# 407
  • Мнения: 434
Едва ли скоро ще видите нещо готово от мен, но затова пък приятелка -гобленарка шие и не си поплюва.Ето последните и завършени гобленчета.Рогът с цветята и го направих аз, за да и стане комплект с другия  Simple Smile Дано да се е получило:



Иначе от мен етап.Изнерви ме това чудо.То бод до бод еднакъв няма и го зарязвам .

Последна редакция: ср, 13 юни 2012, 08:24 от sissak

# 408
  • Мнения: 101
sissak гоблените са направо чудесни особено този с цветята.Този рог на изобилието съм го запланувала да го взема и отпуската да го ушия.

Това,което шиеш има много страшен вид.

# 409
  • Мнения: 316
Сиси много красив е станал комплекта с рога. Прекрасни схеми правиш. От миналия път се каня да те питам какво е това страшно нещо дето шиеш.  bouquet

# 410
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Сиси, Рога с цветята е много красив!

# 411
  • Мнения: 434
Благодаря ви  Hug , радвам се, че нещата ми ви харесват.

Това страшното трябваше да стане това, но ще има доста да почака, че както споменах ми изпили нервите:

# 412
  • Мнения: 352

sissak, включвам се, за да изразя възхищението си от рога с цветята! Страхотно се е получил!   bouquet А пък в комплект двата се допълват прекрасно!

Приятен ден на всички!

Последна редакция: ср, 13 юни 2012, 12:06 от Бяло Цвете

# 413
  • Мнения: 33
st. Dobri,изпратиха ли ти схемата

# 414
  • Мнения: 196
Здравейте на всички които в тази жега успявате да шиете.

Сиска, рогът на изобилието винаги съм го харесвала ,но твоят с цветята е разкошен smile3501  bouquet

Момичета получих един подарък  и вътре намерих ваучер за 5% отстъпка. Аз няма да го ползвам,защото София ми е далеч,а и скоро няма да рамкирам или нещо друго,та се обръщам към вас и най вече тези които сте от София,ако някоя иска да го ползва да ми прати адреса си на лични веднага й го пращам. Ама колко съм разсеяна ooooh! Ваучерът е на "Златен гоблен" ,а отстъпката е за гоблен с DMC или   рамкиране

И майче стана длъжко но имам едно въпросче. Някой шил ли е гобленов бод 1:2 или обратно(не съм сигурна)Ако някоя от вас е правила това нека сподели как ставаМисля че Джема ши нещо така,но може и да греша.

# 415
  • Мнения: 10
Здравейте момичета,
Търся схема и конците за гоблена САХАРА /"Принцесата на пустинята"/ на Миленастил
http://shop.milenastyle.com/popup_image.php/pID/1492
e-mail: pelambre@abv.bg
Благодаря ако някой ми го прати  bouquet

# 416
  • Мнения: 265
St.Dobri имам тези. Ако ти харесват ще ти пратя схема Grinning




Момичета, на някой да му се намира това? Приемам и други подобни Laughing


Аз явно съм на тема ексхибиционизъм Blush . Завършвам един подобен (женско тяло, графика на черна панама)- до ден / два ще го покажа готов, а ми се иска да ги направя 3-4. Мисля, че в спалнята ще стоят добре.

Последна редакция: ср, 13 юни 2012, 14:40 от didida

# 417
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
дайте някакви идеи за гоблен за офис, компютри, маркетинг. направо се видях в чудо, нищо не мога да измисля
Още сутринта го видях, но вече втори ден се боря с ел.предаване на отчет в ТР, но аз ВИНАГИ побеждавам.  newsm44 newsm68 Просто ми е страшно кеф и се фукам.

Та, Ваше височество, като каза "офис " аз се сетих за това




Едно време като го видях реших, че добре ще стои в офиса, но така и не ми идваше отвътре да го шия... Пък и не мога да предвидя реакцията на Шефа.
Ако желаеш, може да смениш надписа например с името на фирмата, за която ще го шиеш. Или пък нещо от рода " Във фирма .... не са затрупани от бумаги, защото си имат компютри" или нещо в такъв дух.

Страшно ме кефят тези мечета, имам едно ушито от тях с бира за мъжО и имам още доста схеми. Авторски разработки на момичетата от Осинката. Ако искаш влез там и разгледай. Има още, но за съжаление не са на "офис" тематика, но пък са сладки.

Сис, поздравления за рога с цветята. Наистина е хубав! Поздравления и за приятелката, която го е ушила.

Аз свърших един, почнах друг, направих още четири нещица, но кога ли ще се отредя да се изфръцкам  newsm78

# 418
  • София
  • Мнения: 3 789
Честит рожден ден на нашата прекрасна Иваничка! Да е жива и здрава!   bouquet

Сис, рогът с цветята е хиляди пъти по-красив от другия   bouquet Hug

# 419
  • Мнения: 434
Ееее, благодаря ви  Hug   bouquet  Дано не завали дъжд, че навирих носа  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт