Отговори
# 60
  • Мнения: 26
записче  Hug

# 61
  • Мнения: 0
Честит 24-ти май!

cotton4e, Честит рожден ден! Да си жива и здрава, много, много щастлива, обичана и само хубави неща да ти случват! Пожелвам ти едно прекрасно и послушно бебе през юли!  smile3525
Ema*08, честито завършване на сестричката ти! Много успехи й пожелвам и с лекота да постига целите си!
bishi777, браво за добрите резултати
kapkatr, честито приключване на ремонта  Hug
kamatna, прекрасно е че сте си починали и сте се зарадили с положителни емоции. Стиснати палчета за ЖК, но ще видиш, че всичко ще е наред  Hug

Дано вече да няма земетресения и всички да си спим спокойно  Praynig

# 62
  • Мнения: 79
Момичета, здравейте,

Честит 24-ти май на всички!

Котонче, Честит рожден ден! Да си здрава и много щастлива! Най-прекрасният подарък през юли! Весел празник от нас!

Ема, да ти е жива и здрава сестричката! Успешен страт й желая и всичко, което и е в сърцето, да й е в ръцете!

Лека нощ и спокойни сънища! Нещо не ми е ден днес и ми е едно отвеяно! Добре, че поне успяхме да се разходим и да наваксаме за предишните дни!  Hug

# 63
  • Мнения: 8
Лелееееееее със запазен час в 17 и 15, влезнах в кабинета в 19 и 15  ooooh! голямо чакане падна... преди това слушахме и записвахме тонове, нямам контракции, сърчицето на бебка се движи в норми, продължава да си шава много.  Simple Smile много ми стана интересно на листа бяха отбелязани сърцето, шаването на бебето и свиването на матката-когато бебето шавне в същия момент има свиване на матката и ускоряване на сърдечния ритъм, и док каза че това е много добре.  Simple Smile
Нашето малко кроасанче вече е приблизително 1,500 кг и 37 см, как бързо расте  Heart Eyes преди 2 седмици нямаше и килограм. Та заключението на док е, че с мен и бебка всичко е наред, само незнам 3 см за шийката добре ли са в края на седмия или не? Каза да не вдигам тежко и много да се пазя, че още щяла да се скъсява, но това сега било добре.  Thinking  изоставаме с 3 дни, но не е притеснително. О и нещо много важно бебка е с главата надолу, но дали ще си остане така само тя си знае, ще се молим  Praynig че и аз съм за нормално раждане.  Simple Smile
Стига с отчета от прегледа.
Снощи писах, писах и накрая сесията изтекла така се ядосах, но не ми се пишеше наново. Сега само ще се похваля, че вчера ми дойде първия колет от БГ с дрешки, пелени, чаршафи и какво ли още не за бебка от моята приятелка. Сега чакам и мама да прати, и тук една приятелка ще ми дава та и аз няма да купувам много дрехи за сега.  Simple Smile
Това е от мен, че дълго стана...  Hug за всички.

# 64
  • Мнения: 24
Честит 24ти май!!
Котонче, честит рожден ден!Много здраве, щастие, любов и прекрасно бебче юли месец  Hug
Ема, честит празник на сестричката ти.Много успехи!
Момичета, понеже покрая тези земетресения съм в голям стрес, искам да попитм, някой знае ли дали можем да пием мента, глог и валеиан?Мисля да пия, но ме хвана страх дали ни е позволено.....  Sad

# 65
  • Мнения: 307
Котонче на празник си родена!Честит рожден ден!Бъди жива и здрава и много щастие през юли!!!

# 66
  • Мнения: 117
Честит рожден ден, Котонче! Да си жива и здрава! Много щастие, любов и късмет и най-сладкото бебче през юли ти желая!  bouquet
Ема, честито завършване и на твоята сестра! Поптен вятър в живота й желая! Flowers Four Leaf Clover baloni
Nins87, аз питах моята докторка на ЖК какво мога да пия и тя ми каза по половинка диазепам, но до 36 -37 седмица. Иаз имам вкъщи мента глог и валериан, но на шишенцето пише, че не се препоръчва при бременност.
Спокойна вечер, момичета!

# 67
  • Мнения: 32
Добро утро!
Честита ни темичка!Да я напълним само с хубави новини и емоции!
Честит празник на патерички!
Котонче Честит рожден ден,мила!Пожелавам ти много здраве,късмет,любов и юли месец пухкав бебешок   bouquet
Ема Честит празник и на сестричката ти,много успехи в живота-професионални и лични!  Hug

Браво на всички за добрите резултати  Hug
Закуска за двама-за мама и бебе  Laughing
Хайде и по едно кафенце и фрешче

Днес времето е лошо  Sad разминаха ни се разходките...дано поне по-късно да спре да вали  fingerscrossed

# 68
  • Мнения: 2 732
Вили и при мен е така ТСХ вече е на долната граница ,аТ4 си е по-средата ,а го искат на горната  .Ти с Хашимото ли си ?
Катя о м благодаря и на теб за отговора - с първата бременност не са ми изписвали такива лекарства и сега ми е притеснено .А и колкото повече чета в нета толкова повече се шашкам .Аз уж не съм с Хашимото ,а само със струма дифуза .
Честито на котонче на патерица и честито завършване на сестрата на Ема .
Вчера такава разходка му дръпнах -всичко ме болеше после Simple Smile.
Днес явно ще си стоим затворени тук от сутринта вали .
Нинс успокой се малко -тази нощ пак ли ви люля ?
Каматна браво за почивката -как се отрази морето на бебето  Hug.
Рокси дано да те е отпуснал и крака.
Сузи браво за прегледа и хубавите новини.
Лек ден!

# 69
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 491
Здравейте, момичета! Grinning
Сузи, радвам се за хубавите ти новине от прегледа! Hug
Каматна, радвам се, че си си починала добре. Hug
Вчера като ходихме да купуваме боя в един магазин от типа на практикер, мъжо случайно зърна столчета(кошчета) за кола за бебе от 0 до 13 кг. Бяха на промоция, за 125 лв столчето, което за тук е малко, и си купихме.  GrinningСветлобежово е на цвят, марка First Primeur. Първо мислех да е Мутси, като количката, ама не обезателно, то и без това е за кратко ползване. Сега чакам с нетърпение началото на юни да отидем на пазар за дрешки, завивки и т.н., но със столчето вече съм по-спокойна.
Усмихнат ден на всички! Hug    bouquet

# 70
  • Мнения: 28
Добро утро мацки!
Kamatna направо ти завидях за почивката  Mr. Green Аз се каня да отидем някъде поне за един уикенд в началото на юни, но още не мога да избера къде. Тогава влизам в 9-ия и ми се иска да е някъде близо до София за всеки случай. Търся и да е с басейн, така или иначе морето няма да го видя скоро  ooooh!
Така ми се излиза и на мен на разходка...и даже се уговорих с няколко приятелки, но като гледам какво е времето навън не знам дали ще ми се получи...
Мелина_3 честито столче!
Да ви кажа момичета довечера ще ходим с мъжлето да гледаме една количка от продавалника, много се надявам да е запазена и да я купим. После ще се разходим до Икеа, че искаме да си купим нова закачалка и рафтче за коридора, дано да има нещо, което да ни хареса  Whistling
Ей, големи болки голямо нещо...като ме почнаха от снощи, та цяла нощ... ooooh! Преди да си легна пих 2 но-шпа, но и това не ме спаси- кръста, таза, корема всичко ме боли...но така ще е до края предполагам. Поне се успокоявам, че малко остана.
Хубав ден на всички, въпреки мрачното време (отново)... Hug

# 71
  • Мнения: 28
Забравих!  Embarassed Crazy
Честит рожден ден на Дафи!   bouquet Да си много усмихната и спокойна! И най-прекрасното бебче през юли ти желая! happy bd

# 72
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Момичета, здравейте  Hug
Моите болежки вече отшумяха, дано повече не се връщат. Викам му на мъжа ми "Ако съм така когато раждам, не знам дали ще имам сили".
Катя, надявам се и твоите болки да спрат  Hug
Аз почвам да се изнервям от това време вече, то вярно, че е май месец, но то пък не се спря - човек излезе на разходка и както си е слънчево и приятно , в следващия момент се изсипва един невероятен дъжд  #Cussing out
...И въпреки мрачното време, ви пожелавам един приятен и усмихнат ден  Hug

# 73
  • Мнения: 2
Здравейте слънчеви момичета  bouquet

cotton4e, - Честит Рожден Ден на патерички Hug Пожелавам ти хубави приказни моменти и здраво и красиво бебче!

kamatna, радвам се, че сте се върнали благополучно и че сте изкарали толкова хубаво. Да знаеш, че и бебчето ще оцени почивката щом е била толкова хубава и пълноценна.

Ema*08, честит семеен празник и на теб. Дано всички мечти и желания за бъдещето да се осъществяват с лекота. Пожелавам й много здраве и късмет Heart Eyes Heart Eyes

Сузи1, браво, мила, за хубавите резултати! Дано до края всички да сме така  Praynig

ha-ho, благодаря за закуската Hug

От два дни съм си в къщи и подреждам. Направо е някакъв ужас #Crazy но иначе стаите са много красиви...браво на милото,  bowuu справил се е страхотно Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Новините от моя преглед са горе-долу добри. Уж всички показатели са в норма - плацента, кръвоток и т.н. а бебка е изостанала по размери с две седмици. До сега всичко си беше нормално и не знаем на какво може да се дължи. Георгиев ме успокои, че това изоставане е в нормите но стана ясно, че вместо да уточним дата и начин на раждане на 5.06 пак съм на преглед. Ако изоставането излезе от норми ще предприемаме някакви мерки, които и аз нямам представа какви ще са. Предложи ми запис на тоновете и там всичко е в норма. Гледам да не се шашкам ама знаете как е....по 100 пъти на ден се сещам и си измислям, какви ли не глупости.
Аз бях решила само в Шумен да ходя на ЖК на две седмици. То всъщност самият Георгиев ми го предложи. Тук нито са ми установили изоставане, нито са ми предлагали запис на тоновете ( не очаквам и да ми предложат) и като цяло този месец на втората ЖК решили, че няма нужда да ме гледат на ехограф. Нали ме гледали преди две седмици Close Е кажете ми ако разчитах само на тях, кога щяхме да разберем, че има проблем Confused Ако изобщо можеха да видят, че има проблем, което също ме съмнява. Там винаги всичко е наред Thinking Усмихнах се и си тръгнах. Вече ми е ясно, че освен болничен и направление за раждане от там на друго не мога да разчитам.
 Така...и аз се оплаках.
 Стана дълго ама като не съм ви писала с дни и много неща искам да ви кажа   Embarassed
Тук вали ужасно , а милото ми днес ще вози абитурент с колата ми. Миличкия както хич не обича такива неща и в това време  Joy
На всички ви пожелавам хубав ден.

# 74
  • Мнения: 24
Здравейте, момичета! Дано при вас да е хубаво времето, защото тук вали и е мрачно от сутринта. Sad

katia_o_m - дано да ти минат болките, стискам палци да не е така до края.

Nins87 - моят доктор ми каза че мога да пия валидол, което май е нещо като мента, глог и валериан.

Сузи1 - браво за резултатите! Много хубави новини! Simple Smile

roxanna - стискам палци, докторите да могат да ти помогнат с нещо, поне да облекчат болките...

pavlina_vt, pepina_79, Звездичка! - момичета, мисля да говоря с доктора на другия преглед, да отложим датите поне с една седмица. Има вероятност разбира се, момичетата да решат да излязат самички и по-рано, но ако успея много бих искала да изкарам до 37-мата седмица. Кувьозите много ме плашат. Дано доктора да не възрази и да ми даде шанс. Иначе не е изтъкнал някакви причини за по-ранното израждане, освен че така било по-добре за мен и бебетата... Confused
Хубав ден на всички Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт