ФОРМУЛА 1 - сезон 2012 - ГРОЗНИ, но СМЕЛИ - тема 2

  • 24 055
  • 736
  •   1
Отговори
# 450
  • Варна
  • Мнения: 294
 Фреши  remybussi
не стаам аз за там, не съм на ти с моторспорт жаргонЪ  Mr. Green
ама мога се цаня У ББСто да са усмийвам в някое от студията  Mr. Green Mr. Green Mr. Green и от време на време ще казам - Добре дошли/Добре дошли отново в студиото на формула 1  Mr. Green


хохохо, сега пак дават ГП2, как се нанизиха четирима един зад друг на 2ри завой  Mr. Green

ето и катастрофата, за която писах:

Последна редакция: нд, 24 юни 2012, 11:51 от aneli.

# 451
  • Мнения: 201
Аз, много не ги разбирам, но вчера след квалификацията, ГП2 ли даваха  newsm78 Не ги гледам, но нарочно постоях, за да видя старта..., и не ми хареса това, което видях...  Crazy 
Особено пилотът тръгващ от 2-ра позиция  Mr. Green

# 452
  • Варна
  • Мнения: 294
тъй, тъй и аз тва го гледах  Mr. Green
Mr. Green, ама имаше и вариант от ГП3, когато 2рия стана първи  Mr. Green ..така, че възможности има  Mr. Green ..късмет, само някой да не ни подпре изодзадзе  Joy

# 453
  • Мнения: 201
Ох, успокУи ма  Mr. Green А, за подпирането..., кандидати има, не е като да няма   Naughty  Crazy

# 454
  • Варна
  • Мнения: 294
между другото ГП3 и ГП2 направиха интересни състезания на тази спъната писта, с хубави борби, е, имаше си и катастрофи де  Mr. Green, ама някак си те оставиха с усещането за борба, а не както У висшата лига - пазене на гуми  Crossing Arms иии пазене на пак на гуми  Mr. Green ...направо лошо ми става като се спомене вече тва  Crossing Arms

Тимо Глок, няма да стратира днес, комисарите са му дали разрешение снощи, но днес лекарите са му забранили  Rolling Eyes.

# 455
  • Варна
  • Мнения: 294

 Joy Joy Joy, мушморок, бегай от там бръжи  Joy


- не така, не така  Mr. Green


 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Ейй видях го този кадър с "потупването" по каската на Нандо от страна на Лукчо  Mr. Green, на урочасване се оказа  Mr. Green
А осезаемото и показното присътсвие на Жан Тод по време на квалито в бокса на ферари ми идва една идея в повече  Twisted Evil

Последна редакция: нд, 24 юни 2012, 13:29 от aneli.

# 456
  • Мнения: 201
А осезаемото и показното присътсвие на Жан Тод по време на квалито в бокса на ферари ми идва една идея в повече  Twisted Evil

 Май, точно той им донесе каръка  Whistling Един фен, доста наблюдателен  Naughty каза, че появата на Жан Тод в гаража на Ферари им е донесла каръка, а после се премести в гаража на Мерцедес  Whistling... и знаеш, кВо стана с МишУ  Wink

Добре, че не ни гостувА и на нас  Mr. Green

# 457
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Така,изчетох фермана на Анелка ще изгледам малко ей сега части от квалификацията,която изпуснах и съм готова за състезанието  bowuu bowuu bowuu

Анелка настина направо отивай в ББС-то за коментатор,равна няма да имаш, и не само за след рекламите Naughty

# 458
  • Пловдив
  • Мнения: 33
...че появата на Жан Тод в гаража на Ферари им е донесла каръка, а после се премести в гаража на Мерцедес  Whistling... и знаеш, кВо стана с МишУ...

Това означава ли, че вчера Жан Тод и закусвал с Уебър  newsm78


Ще очаквам преди старта на днешното състезание да се ръкува с първите двама  Laughing

# 459
  • Мнения: 201
Ще очаквам преди старта на днешното състезание да се ръкува с първите двама  Laughing

 hahaha   hahaha    hahaha    Joy    Joy    Joy

Хайде, няма нужда smile3528, ние мОЕм да си се провАлим и без неговото присъствие  Naughty  Wink

# 460
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Всеки един отбор понякога има нужда от маАалко помощ  Naughty


EDIT: След броени минути започва студио Ф1...

# 461
  • Варна
  • Мнения: 294
Успех на гарджетата!
Дано имаме добро състезание, без инциденти, но спортсменски борби!  Mr. Green



п.п.
 bishop

# 462
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Фетел за сега лети напред,в средата е интересно  Crazy Joy Joy Joy

# 463
  • Мнения: 391
На Фетел какво са му сипали в болида?

# 464
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Гледате ли влакчето на Хамилтън? hahaha

Общи условия

Активация на акаунт