ФОРМУЛА 1 - сезон 2012 - ГРОЗНИ, но СМЕЛИ - тема 2

  • 24 055
  • 736
  •   1
Отговори
# 465
  • Варна
  • Мнения: 294
добъър старт  Crazy
барво на Грожан  Crazy

малкия пази гумите, който му стиска да го задмине  Mr. Green ... ма без блъскане  Mr. Green

Фетльо излетя  Mr. Green

п.п.
 bishop

# 466
  • Мнения: 201
Фетльо излетя  Mr. Green

п.п.
 bishop

Само да не затвори всички с обиколка  Whistling

# 467
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
О Грожан успя да изпревари Хам,Лотусите наистина са доста добри  Crazy

# 468
  • Варна
  • Мнения: 294
мнооого добро изпреварване на Грожан  Crazy

и Райко мноооого добра битка с Малдонадо  Crazy

# 469
  • Мнения: 201
И, да отбележим, колко мнооого място му остави Хамилтън, всеки който го критикува, от тук нататък, ще си има работа с мен  Naughty  Mr. Green

# 470
  • Варна
  • Мнения: 294
опертаора е малоумник, невидяхме изпреварванията на Алонсо  Crossing Arms

# 471
  • Варна
  • Мнения: 294
ай сиктир - аз неуспях да мигна, а Фетел влезна и излезна от през бокса  Shocked, кат пич

# 472
  • Мнения: 89
опертаора е малоумник, невидяхме изпреварванията на Алонсо  Crossing Arms

Съгласен!
Иначе голямо състезание за Алонсо!

# 473
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
ай сиктир - аз неуспях да мигна, а Фетел влезна и излезна от през бокса  Shocked, кат пич

Той лети Crazy  Rolling Eyes Crazy

Браво на Алонсо  newsm18 newsm18 newsm18

# 474
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
А така Сефти Кар  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Mr. Green

# 475
  • Мнения: 89

И както винаги Хамилтън го прецакаха в бокса:)

# 476
  • Варна
  • Мнения: 294
спийчлес  #Crazy
честно, тва не е истина, просто тва е не е истина  #Crazy

# 477
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Аз не разбраф Себ как пак мина първи  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy,нали щеше да загуби  newsm78

# 478
  • Мнения: 201
Е, момичета и момчета, беше ми приятно  Peace Аз отивам да се разстрелям, някъде  Sunglasses

# 479
  • Мнения: 61
ай сиктир - аз неуспях да мигна, а Фетел влезна и излезна от през бокса  Shocked, кат пич

Той лети Crazy  Rolling Eyes Crazy

Браво на Алонсо  newsm18 newsm18 newsm18



Жестоко състезание е това днес! Браво на Алонсо, да! Simple Smile  newsm10 newsm10 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт