Бургаски майчета - 10 тема

  • 57 421
  • 744
  •   1
Отговори
# 375
  • Бургас
  • Мнения: 166
tania_burgas, бременността си я следя в Св. София при Минчев. Но "следя" е силно казано до сега съм ходила само на една консултация. Иначе на чатно съм била по веднъж при Мърмърова, Хубчев и Вълкадинова. От последната останах много доволна.

# 376
  • Мнения: 7
Кашпичка честито Hug Да ти е живо и здраво!!!

Някой знае ли дали откриха новата болница в Меден Рудник? В предходни мнения пишеше че днес ще е откриването но не открих нищо отразено по медиите...

# 377
  • Мнения: 8
Момичета, ходили ли сте на очен преглед и къде има добри офталмолози в Бургас, че аз едва сега разбирам, че не само жените с късогледство са застрашени от отлепване на ретината, а имало и други неща, които трябва да се видят (като вътреочно налягане, здрава ли е ретината и дали няма прокъсвания и т.н.)
Аз съм с 1,5 диоптъра, но далекогледство (което не било рисков фактор, както късогледството), но не съм ходила на преглед от поне 4 години, а и очилата, които ми предписаха не ги нося почти  Embarassed
Сега една позната се оказа, че ще е секцио именно заради високо вътреочно налягане (над 22, каквото и да означава това). Така че се надявам да ме насочите към специалист, ако имате наблюдения  Praynig
Хубав и прохладен следобед   bouquet
Аз съм с късогледство,и при първото ми дете, лекарят ме накара да отида на очен преглед. Тогава ходих  до ритуалната зала на преглед и бях много доволна. Сега още не са ми казали да ходя, но мисля ако трябва да отида пак ще е там/надявам се кабинета още да е там, че бая време мина newsm78

# 378
  • Мнения: 8
Кашпичка честито Hug Да ти е живо и здраво!!!

Някой знае ли дали откриха новата болница в Меден Рудник? В предходни мнения пишеше че днес ще е откриването но не открих нищо отразено по медиите...
Вчера говорих с лекар, който ще работи там/уши, нос и гърло/ и той ми каза, да го потърся на 02,08, тогава трябва да отвори, каза, че още чакали някакъв лиценз.

# 379
  • Бургас
  • Мнения: 644
Някой ме беше питал за раждането ми.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=598755.660
Ето малко четиво, което съм писала преди около година, дано помогне с нещо, че сега никак не ми е до обяснения.
С бебка сме във Варна в хематологията. Много се уплаших, вярвайте, преживяхме ада на чуждата болка! Оказа се, че да попаднеш в онко-отделение със здраво дете е огромен ужас! Желая ви от сърце никога да не разберете за какво говоря! Стиснете палци в понеделник да си дойдем и всичко да остане зад гърбовете ни!  Hug

# 380
  • Мнения: 8
Анито, стискаме палци да си се приберете.

# 381
  • Бургас
  • Мнения: 420
Anito , благодаря за линка. Доста изчерпателна информация Peace
Стискам ви палци по-скоро да се прибере у дома Praynig

# 382
  • Мнения: 25
Някой ме беше питал за раждането ми.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=598755.660
Ето малко четиво, което съм писала преди около година, дано помогне с нещо, че сега никак не ми е до обяснения.
С бебка сме във Варна в хематологията. Много се уплаших, вярвайте, преживяхме ада на чуждата болка! Оказа се, че да попаднеш в онко-отделение със здраво дете е огромен ужас! Желая ви от сърце никога да не разберете за какво говоря! Стиснете палци в понеделник да си дойдем и всичко да остане зад гърбовете ни!  Hug

Ани, хиляди благодарности за усилието и емоцията, които си вложила в разказа си  Hug
Мисля, че е много полезен и се надявам много майки да са толкова щастливи накрая на преживяването!!!
Сигурна съм, че и сега ще е по същия начин и вярвам, че всичко скоро ще е зад гърба ти!!!
Скорошно завръщане и само здраве и семейно щастие от тук нататък   bouquet

# 383
  • Мнения: 25
Най-вероятно ми предстои секцио. Поради преносване и много зряла плацента лекаря ми не иска да чакаме много и каза в понеделник да ходя в болницата (Дева Мария) и който е на смяна - в случая Люцканов и Трифонов, да направи операцията.
Какво ви е мнението за секцио при Люцканов?

# 384
  • Бургас
  • Мнения: 420
Най-вероятно ми предстои секцио. Поради преносване и много зряла плацента лекаря ми не иска да чакаме много и каза в понеделник да ходя в болницата (Дева Мария) и който е на смяна - в случая Люцканов и Трифонов, да направи операцията.
Какво ви е мнението за секцио при Люцканов?
Д/р Люцканов беше втори хирург (Добрева беше водещ) по време на моето секцио преди почти 3г. Доволна съм, чувала съм добри отзиви за него като хирург, но да ти следи бременността - не Peace

# 385
  • Мнения: 105
Аничка и тук миличка да ти кажа бъди силна мила. Разбирам ужаса, който изживявате сега, но най-хубаво е че при вас се одхвърли най-лошото. Ти си силна и добра майка знам аз и ще издържиш на изпитанието. Силно ви гушкам двете с Мишето Hug

# 386
  • Мнения: 116
Най-вероятно ми предстои секцио. Поради преносване и много зряла плацента лекаря ми не иска да чакаме много и каза в понеделник да ходя в болницата (Дева Мария) и който е на смяна - в случая Люцканов и Трифонов, да направи операцията.
Какво ви е мнението за секцио при Люцканов?
Аз бях със секцио при Люцканов и останах доволна от него ,много добър шев ми направи ,конец лесно се извади.След операция обръща внимание ,пекан е .
поздрави

# 387
  • Мнения: 4
Най-вероятно ми предстои секцио. Поради преносване и много зряла плацента лекаря ми не иска да чакаме много и каза в понеделник да ходя в болницата (Дева Мария) и който е на смяна - в случая Люцканов и Трифонов, да направи операцията.
Какво ви е мнението за секцио при Люцканов?
Люцканов не го знам какъв хирург е, но наистина не става за следене на бременността!! Тоз` прост помияр не искам да го видя повече!

# 388
  • Мнения: 38
Здравейте и от мен Бургаски майчета!Най-после да попадна в тема...jelly съчувствам ти мила и ние се преносихме,но за съжаление не мога да ти кажа нищо за докторите там.Дано някой да е по полезен от мен.Аз раждах в Бургас МБАЛ но мен първо ме приеха след термина 5 дни в патология и след това .....

# 389
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 535
 ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт