към мъжете:обичате ли анално стимулиране?

  • 48 361
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 317
Да,моят обича. Peace

# 16
  • Мнения: 6 910
Айде айде, не се ослушвайте. Признавайте си, на хората им е интересно Whistling

# 17
На моят му харесва вече  ама доста се дърпаше в началото.

# 18
и моя е силно "за" Simple Smile, ако и на двамата им харесва - защо не?!  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 71
И аз бих опитал ама жената се дърпа и неще

# 20
  • Мнения: 1 416
Май само жени си отговаряме, ама нека и аз да си кажа...
ДА, мъжете много обичат аналната стимулация!!! Няма партньор, с когото да съм била и да не му е доставяла голямо удоволствие. На мен също ми харесва да съм чувството да съм "активната страна", разбира се...  smile3521






П.П. Не съм пробвала вибратор с коланче, ама понякога ми ми минават такива срамни мисли.  Embarassed Мъжът ми никога няма да ми се върже на акъла обаче...  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 3 569
Не мога да повярвам, че има мъже, на които им харесва, баси ...

# 22
  • Мнения: 7 474
 Mr. GreenИма, има! Mr. Green
Ти като мъж я кажи, мислиш ли, че на жените им харесва?

# 23
Не мога да повярвам, че има мъже, на които им харесва, баси ...

Има, има. Просто останалите си мислите, че това автоматично ви прави обратни и психологическата бариера ви пречи. Ако имате доверие на жена си няма забранени неща в секса.

# 24
  • Мнения: 3 569
Mr. GreenИма, има! Mr. Green
Ти като мъж я кажи, мислиш ли, че на жените им харесва?
Дали им харесва да почесват мъжа отзад или те самите да бъдат почесвани ?
Ако говориш за второто, мисля, че има жени и жени. Едни обичат и това ги докарва в пъти по-бързо до края, други - не понасят.

# 25
  • Мнения: 3 569
Има, има. Просто останалите си мислите, че това автоматично ви прави обратни и психологическата бариера ви пречи. Ако имате доверие на жена си няма забранени неща в секса.
Какво доверие ?!?! - Бъркането в анала си е бъркане в анала. Не разбирам какво искаш да кажеш с последното изречение. Доверието няма нищо общо.

# 26
  • Мнения: 7 837
Доверието има дотолкова общо, че да не те притеснява, че освен с пръстче, жена ти няма да те стимулира с нещо друго...  Grinning

# 27
  • Мнения: 1 735
Май само жени си отговаряме, ама нека и аз да си кажа...
ДА, мъжете много обичат аналната стимулация!!! Няма партньор, с когото да съм била и да не му е доставяла голямо удоволствие. На мен също ми харесва да съм чувството да съм "активната страна", разбира се...  smile3521






П.П. Не съм пробвала вибратор с коланче, ама понякога ми ми минават такива срамни мисли.  Embarassed Мъжът ми никога няма да ми се върже на акъла обаче...  Mr. Green
Браво ,Лора,за откритото изказване.Подкрепям мнението ти. Party
Относно коланчето:отдавна съм фен!  Mr. Green

Доверието има дотолкова общо, че да не те притеснява, че освен с пръстче, жена ти няма да те стимулира с нещо друго...  Grinning
  hahaha rotfImao

# 28
  • Мнения: 7 837
Дали им харесва да почесват мъжа отзад или те самите да бъдат почесвани ?


Много грозно и анти еротично звучи това с "почесването"  Joy

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Не мога да повярвам, че има мъже, на които им харесва, баси ...

Е, какво толкова за вярване има... Хората си казват, че има мъже, на които им харесва и толкова... Факт...

Общи условия

Активация на акаунт