СЕДМОКЛАСНИК шапката си мята, нека мама балове да смята! Празнична 1-во Юнска!

  • 48 552
  • 820
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 139
каква е формулата за изчисляване на първи и втори модул? интересува ме колко са точките поотделно.

# 751
  • Мнения: 39
Български език и литература
   
5.234                 5.321
   

Математика
   
5.872                   5.786
   
Успех на всички!!!
 

# 752
  • Мнения: 20
Боже, не съм предполагала, че ще се развълнувам толкова. Две минути дума не обелих, притесних целия офис. Много съм доволна от детето 5,50 МАТ и 5,40 БЕЛ - точно според очакванията.
Успех на всички пожелавам и да не пропуснете да поздравите децата.

# 753
  • София
  • Мнения: 5 170

Български език и литература
5.750

Математика
5.750

Изключително симетричен резултат има мойта щерка  Laughing
Браво:)

# 754
  • София
  • Мнения: 770
Моето момче има
БЕЛ 5.286
МАТ 5.786

По БЕЛ съм много разочарована. На затворените отговори от теста губи 1 точка, което значи че на преразказа и тезата направо са му отрязали главата.

# 755
  • гр. София
  • Мнения: 4 797
На мен ми се струва странен успеха на дъщеря ми по БЕЛ. Нещо не можах да го разбера. Има 5,361 и 5,357. Какво значи това? Че за втори модул не са й дали точки ли?

# 756
  • Мнения: 166
Първо - МНОГО СПЕШНО И ВАЖНО МИ Е.
Второ - МООЛЯ ВИ ОТЗОВЕТЕ СЕ  Laughing
Имаше начин да се провери резултат на дете в 7klas.mon.bg само по входящ номер, без ЕГН. В полето за ЕГН се пишеш #(и някакъв код)

Моля ви ако знаете как ставаше номера - кажете. Благодаря предварително!   bouquet  bouquet

# 757
  • София
  • Мнения: 215
БЕЛ -5.489  и 5.357
Математика- 5.425 и 5.089

# 758
  • Мнения: 2 176
На мен ми се струва странен успеха на дъщеря ми по БЕЛ. Нещо не можах да го разбера. Има 5,361 и 5,357. Какво значи това? Че за втори модул не са й дали точки ли?

Дали са и, но съотнесено към 100 точки толкова е резултата. За първия модул са 65т.
И аз се интересувам от формулата. А искам и да попитам - къде и кога ще обявят училищата, в които ще можем да видим работите на децата?

# 759
  • Мнения: 19
Резултатът ни от НВО е по-висок от този за кандидатстване ,защото заедно двата модула са друга "стока" нали?

# 760
  • Мнения: 186
Моето момче има
БЕЛ 5.286
МАТ 5.786

По БЕЛ съм много разочарована. На затворените отговори от теста губи 1 точка, което значи че на преразказа и тезата направо са му отрязали главата.

Не се ядосвай. Това е много висок резултат. Мисля, че за София може би влиза навсякъде без СМГ с немски!

# 761
  • гр. София
  • Мнения: 4 797
СПИСЪК НА УЧИЛИЩАТА-ГНЕЗДА В СОФИЯ-ГРАД http://www.rio-sofia-grad.com/
на сайта РИО София
 



Не мога да видя гнездата. Къде точно ги има?

# 762
  • Мнения: 72
СПИСЪК НА УЧИЛИЩАТА-ГНЕЗДА В СОФИЯ-ГРАД http://www.rio-sofia-grad.com/
на сайта РИО София
 



не виждам нищо в сайта на рио софия
 newsm78

# 763
  • Мнения: 2 274
Български език и литература - 5.107
Математика - 5.893
 Горе-долу според очакванията. По БЕЛ малко повече, а по Мат малко по-малко. По БЕЛ са го отрязали на преразказа доста Sad.

# 764
  • гр. София
  • Мнения: 4 797
На мен ми се струва странен успеха на дъщеря ми по БЕЛ. Нещо не можах да го разбера. Има 5,361 и 5,357. Какво значи това? Че за втори модул не са й дали точки ли?

Дали са и, но съотнесено към 100 точки толкова е резултата. За първия модул са 65т.
И аз се интересувам от формулата. А искам и да попитам - къде и кога ще обявят училищата, в които ще можем да видим работите на децата?

Да, и мен това ме интересува.

Общи условия

Активация на акаунт