Цвят на косата - КАРАМЕЛ

  • 9 239
  • 5
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Здравейте, от известно време насам обмислям промяна цвета на косата си. В момента е изрусена, искам да я боядисам в карамелената гама, в домашни условия. Ако някой се боядисва в този цвят ще го помоля да сподели мнение за различни марки бои.
Нещо такова.

# 1
  • Мнения: 3 316
Моя приятелка е със същия цвят от снимка 1. Боядисвала се е с Лонда -цвят Коняк и Вела Млечен шоколад  Peace

# 2
  • Мнения: 96
Според мен жената от първата снимка е на кичури и цветът не е равен - затова изглежда толкова добре и цветът на основата е 8-мица, а жената от втората снимка има светли краища (може би 9-ка) и по-тъмна основа, която не ми се струва да е карамел.

Зависи ти какъв карамел искаш да постигнеш - по-тъмен или по-светъл. Ако косата ти е много светло руса може да не стане равномерен цвят в домашни условия и да се налага да се боядисаш втори път.
Бих ти преопоръчала от wella tone - 8/74 карамелов шоколад,  Loreal Casting Creme Gloss - 630 Карамел (но не съм сигурна дали безамонячната боя е подходяща в твоя случай), L`Oreal Recital Preference - 6,35 Светъл кехлибар

Пожелавам ти успех с постигане на резултата   newsm10
Пусни някоя снимчица please

# 3
  • Мнения: 97
Аз съм с такъв цвят. Номер 8 на Гарние, Лореал....и др.
Обаче без да отчитам факта, че сега си изрусена. Аз бях със светлокестенява коса, когато започнах с осмиците. Вероятно ти ще трябва да започнеш с по-нисък номер, може би 7.... Но най-добре първия път върви на фризьор и му покажи какво искаш.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Благодаря момичета, боядисах се, но не се харесах. Мисля да мина към кестенявата гама. Черен шоколад , харесах цвета на мацката от аватара ти. Grinning

# 5
  • Мнения: 3 316
и на мен много ми харесва този цвят  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт