Парфюмни размисли и страсти - 156

  • 47 500
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 13 627
Aз за това в youtube гледам само хора, които имат много повече парфюми от мене Grinning
Честно казано никога не ме е депресирала бройката им. Вярно, аз нямам стотици....но пък за някои хора и 10 са много. Какво да направя като ми омръзват smile3506
Аз даже като купя нов след 2 дни вече ми е омръзнал. За това от известно време нищо не купувам, само ми подаряват Rolling Eyes За половин година са ми подарили 5-6 и то без да съм ги искала или очаквала.

# 736
  • Мнения: 31 377
И аз с нетърпение и любопитство чакам новата тема, снимките и всичко останало. А за Gardenia Passion Annick Goutal и Passion Annick Goutal нещо да ме посъветвате? Кой от двата или и двата (а може би се повтарям Rolling Eyes) Hug
Нито един от двата. Peace Не си купувай нещо само защото в момента е много на сметка. Hug

# 737
  • Мнения: 87
Как постигаш да ти омръзват?

Може би не си открила още твоите 50, 100 или 20 -30 свръх любими без които нищо не е същото?

# 738
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 514
И аз с нетърпение и любопитство чакам новата тема, снимките и всичко останало. А за Gardenia Passion Annick Goutal и Passion Annick Goutal нещо да ме посъветвате? Кой от двата или и двата (а може би се повтарям Rolling Eyes) Hug
Нито един от двата. Peace Не си купувай нещо само защото в момента е много на сметка. Hug

Благодаря. Ще те послушам. Имам нужда, от време на време някой да ме смъква на земята. Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 739
  • София
  • Мнения: 5 658
За всички, които нямат търпение -
Заповядайте в   Н О В А Т А    Т Е М А

Общи условия

Активация на акаунт