BB кремове - 2

  • 99 062
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 210
Оранжевия Скин 79 ми е много сух и светъл...Да видим как ще изхабя тубата - другия път ще пробвам да смеся с фдт.

# 16
  • Мнения: X
Благодаря за темата!
От Корея нещата ми пристигат за около 10- ина дена.

# 17
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
 Както винаги,чудесно оформление и полезна информация,мис Нели   bouquet
Алена,ще чакам да споделиш отзиви от кремчетата,и аз мисля днес да поръчам същия сет Wink

# 18
  • Финландия
  • Мнения: 2
buttinsky и Пух, цветът е доста точен, на практика е точно като цвета на пластмасовата опаковка - кафеникаво-бежово. Да, когато се разнесе на лицето - сивее, след известно време се слива много добре с кожата, изравнява тена не само за момента, на мен хич не ми се налага да ползвам на шията - може би само на долната част на брадичката(по-скоро от притеснение да не личи, а не защото е необходимо). Камерата ми е на другия край на Финландия, а тази на мъжа никак я няма откъм цвят - само ще подведа хората. Ако си прибера моята някой ден(по Коледа, както е тръгнало  Joy ) - обезателно ще направя снимки на бузка и ръчичка.  Hug 

Сивеенето изчезва след определено време, просто аз съм все нетърпелива да стане ВЕДНАГА, а то си иска 15-ина минути. Бузите ми се тушират прекрасно(имам навика да се изчервявам от най-малкото нещо, а и жегата не ме жали в това отношение) - имам си моя си цвят, но прелива меко, все едно съм се барнала с някакъв много свеж руж - и в никакъв случай не избива яко червено, даже като търча четири етажа стълби нагоре в 3 на обед  Mr. Green Същото важи и за сенките под очите - разбира се, че се вижда моят си нюанс - но стои толкова по-меко и некрещящо. За мен изравняването си го има, без да изглежда човек, все едно е плеснал с варта и после отгоре рисувал фреска  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 532
Благодаря ти, много полезно и изчерпателно пишеш  bouquet Явно ще се поръчва Blush

# 20
  • София
  • Мнения: 1 573
Днес ми пристигна един комплект с минита на Скин79, който взех за подарък. Поръчан е на 30. Наистина са бързи корейците  Mr. Green Единствените по-бързи за израелците (те нямат ВВта обаче), които ме втрещиха с една пратка, която дойде за 2 дни  #Crazy
Към минитата има сашета на BB и почистващо средство на Elisha Coy. Днес ще ги пробвам и ще пиша как са  Laughing Имам чувството, че съм обсебена от някаква мания по ВВ кремове. Мине, не мине и отварям и-бей да поровя за някое ново  Laughing

Някой пробвал ли е Скин79 с охлюви? Отзиви? Как е като цвят?

# 21
  • Мнения: 4 428
Аз уикенда се наклепах с Миша Пърфект Ковър 23. Пак ми е леко светъл, но е доста по-добре от Скин-овете. След като си излезнах само по него и не ме гледаха странно  Mr. Green Но ми идва малко тежък, като ФДТ  Rolling Eyes А като се има предвид, че принципно върху ВВ-то слагам ФДТ, няма да се получи. Малко по-покривен е от Скин, но не е като следно покривен ФДТ, какъвто ползвам стандартно.
В заключение на минитата на Скин и мострата на Миша, си поръчах една голяма опаковка от златния Скин  Flutter Той ми пасна най-добре.
Но сега, като видях кремчетата на Snowwhite... ми се ще и тях да пробвам  Mr. Green Може да си взема някоя мостра  Whistling

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
veselina_s_p ,под "златния Скин" ,този ли имаш предвид - http://www.ebay.com/itm/Skin79-The-Oriental-Gold-BB-Foundation-/ … sh=item4d01c2c3c2 ?

# 23
  • Мнения: 4 428
Да, него имам предвид  Crazy

# 24
  • Miami
  • Мнения: 412
Аз пък като че ли имах прекалено големи очаквания относно ББ кремовете. От една седмица тествам Скин79. Очаквах едва ли не почти порцеланова кожа, сияйна, а то почти няма разлика със или без бб-то. Бръчки още нямам, белези или някакви по фрапиращи участъци за прикриване също нямам. Само тук там малки петънца под очите. Може би трябва по-дълго време да се ползват, знам ли  Thinking

Дано не ме лъже паметта, но мисля   myranovel беше казала, че след като използва бб крем(за абсолют тотал на скин79 май ставаше въпрос) и всички я питали какво ползва, че кожата е толкова хубава и сияйна. Та си представих и аз, че с бб кремчетата кожата или по-скоро тена, ще има коренна промяна... За сега нещо не мога да се пристрастя към никой ББ крем конкретно(от до сега ползваните де).

# 25
  • София
  • Мнения: 1 573
Кори, ползвай го малко по-продължително и ще се пристрастиш  Mr. Green
След първите ми проби с минитата на Скин и аз бях с противоречиви впечатления. Хем ми допадаше, хем не особено. Все пак реших, че няма да ги хвърлям, а ще си ги изразходвам. След по-малко от две седмици, още преди да преполовя минитата, голямата опаковка вече пътуваше към мен. А после и още една, след нея трета  Laughing Имам ВВта за 5 години напред, а искам още  Crazy

# 26
  • Мнения: 4 428
На мен кожата ми стана много хубава от Скина  Peace Определено не е перфектна или порцеланова, но за 4-5 дни не съм й очаквала чудеса. Но определено има подобрение. Ще видим след по-продължителна употреба.

# 27
  • Miami
  • Мнения: 412
Да, ще продължа да ги ползвам, а и ще си поръчам още за проба. Не знам защо, но много ми се иска да се влюбя в някой бб-крем  Crazy   Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 712
             Само при мен ли линка към предишната тема не се отваря?

# 29
  • Мнения: 262
И аз да докладвам за този ББ крем
 

Като покритие мога да кажа , че върши много по-добра работа от повечето ФДТ-ни ,  има матов завършек и контролира омазняването. Като цвят на мен ми идва леко светъл , затова го смесвам с 1-2 капки ФДТ  , но за зимата няма да има такава нужда.

Като покривност мога да го сравня с Manhattan - Perfect cover Make up , който ползвах последно.

Доволна съм , но се оглеждам за следващия си ББ крем  Laughing , мислех да поръчвам оранжевия , но като чета отзивите май ще се насоча към нещо друго.

Общи условия

Активация на акаунт