Малък крак

  • 2 000
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Добър ден! Може темата да изглежда смешна, но е факт.Нося малък номер обувки дори и след раждането си останах в номерацията 35. Наскоро чух, че имало някакви кремове за увеличаване на ходилата.
Ако знаете нещо по въпроса моля пишете.
Благодаря Ви предварително.

# 1
  • Мнения: 1 310
Това при какъв ръст и тегло?

# 2
  • Мнения: 0
Ами 50кг и 160 см.

# 3
  • Мнения: 371
И моят е 35  Sad Много трудно си намирам обувки да не кажа само от един магазин. До сега не съм чувала за такъв крем , а и не ми се вярва да има ефект

# 4
  • Мнения: 1 310
Момичета, мисля, че сте си напълно нормални. Ще сте смешни при този ръст и килограми с големи стъпала. Аз в момента съм фен на този магазин. Също и този. Има и вашата номерация. Peace

# 5
  • Мнения: 0
Да, но искам да разбера дали има начин да стане малко по - голям.

# 6
  • Мнения: 945
Да, но искам да разбера дали има начин да стане малко по - голям.

Няма Naughty Костите в човешкото тяло растат до определено време. Който пораснал -пораснал.

И аз искам крем, с който да ми пораснат циците, ама няма, ходя си с мандарините напред-назад Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 1
И аз нося номер 35 и никога не съм имала проблеми да си намеря моя номер обувки.

Чудно ми е за какво са ти големи крака ? Имам една приятелка, която е 1,68 и носи 40 номер обувки, краката и са наистина големи и на нея това и е голям комплекс. Радвай се, че имаш малко краче, повечето жени биха искали да са на твое място  Heart Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 1 178
Години наред носех № 34 и половина, след раждането поне вече съм с №35. Имах и аз известни комплекси, но след като открих пазаруването в чуждестранните сайтове, съм страшно доволна от малките си ходила  Laughing Обикновено при разпродажби от доста модели, остават точно №35 и то на невероятно добри цени  Wink Натрупах страшни количества  Blush
За увеличаващ ходилата крем не съм чувала, но не вярвам в ефективността му. Дори и да има някакво влияние, си го представям по-скоро като подпухване  Thinking

# 9
  • София
  • Мнения: 6 477
Ходилата порастват когато сводовете започнат да спадат и се заформя плоскостъпие. Не вярвам обаче точно това да е желанието на авторката. И не, няма кремове за увеличаване на стъпалата...Ако има за намаляване - да ми се обадите- 42 дамски почти не се намират...

# 10
  • София
  • Мнения: 1 178
Здравейте, сайтовете са Amazon.co.uk и Amazon.de, сортирате си по номер и цена, има изгодни предложения и в складовете им. Може да прегледате темата за пазаруване в Амазон.
Между другото, от 4-5 години аз вече съм категорично №36, но и в тази номерация излизат обувки на доста добри цени.

# 11
  • Мнения: 79
Здравейте (ако някой изобщо прочете)
Не намерих по-нова тема и ще използвам тази.
Моят проблем е следният на 22 години с крак 21 см,съответно обувки на ток никъде няма 21см стелка от 22 нагоре вървят,искам да питам някоя от вас знае ли къде може да има обувки на ток с по малка номерация ,благодаря предварително.

# 12
  • Мнения: 243
И аз съм същата.... Нямам официални обувки,за сандали да не говорим... Имам едни по груб модел обувки на Fly London. Те ми стават, но са по - груби на вид и по-скъпи.

# 13
  • Мнения: 512
И моят опит е такъв за токовете. Между 34,5 и 35 номер съм, но много трудно ми стават обувки, които не са ботуши или маратонки/ кецове. Те дори да са ми големи, не се вижда просто. С годините, вероятно, сводът ми спадна и сега кракът ми стои по- широк за обувките 35 номер, които предлагат.

# 14
  • Мнения: 5
Здравейте
И аз съм в същата дилема с малък крак 22 см, но и паднал свод от годините. 35 номер доста трудно да се намери, а понякога са ми големи.
Аз си взимам от Стил99, но не всички 35 номер ми стават. Имат някои модели и 34 номер.
В Мегияс също съм попадала на малка номерация, но качеството на обувките е доста ниско.
Надявам се да споделите от къде си намирате обувки с нисък ток за ежедневието.
https://stil99.com/category/229/damska-kolektsia.html?shoesize=2690

Общи условия

Активация на акаунт