Днес оценките видяхме, много скоро ще извикаме УСПЯХМЕ!!! СЕДМОКЛАСНИЦИ, напред!

  • 50 697
  • 812
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 943
Нашето е 7 -мо в класацията за страната! Не е зле!

# 541
  • Мнения: 125
Добро утро Simple Smile

Това което аз разбирам е че статистика има, само че искат да си я изнесат когато те решат и каквато те решат..

cikoni, ти не беше ли казала че във вашето училище се е преписвало много? Какво те радва тогава в това, че е на 8 място по ВО? Това не е нападка срещу теб, а просто пример.

Лично за мен такава статистика по училища е фалшива. Важно е само баловете как са разпределени, защото с преписване или не всички се състезават по бал.

Хубав ден на всички, дано излезе скоро прословутата статистика.

# 542
  • Мнения: 204
Ами мен лично ме интересува 9 ФЕГ ... Та според това на 2-ро класиране миналата година мин. бал е бил 32,750 ... А моята щерка е с - 32,822 и то по сегашната формула - по миналогодишната би била с 33,106 ... Та мааааалко се успокоявам, че ще ни се случи така мечтаната гимназия Simple Smile
[/quote]

Ние също се каним за френската - интересуват ни само паралелките с ФЕ и АЕ . Нашият бал е 33,822 ! Дано да имаме късмет!

# 543
  • Мнения: 1 073
Кога започва подаването на заявленията в у-щата гнезда?
от 15.06 до 20.06.2012 г.
Мерси Peace

# 544
  • Мнения: 943
Някой има ли идея дали входящите номера по области за разпределени по училища /напрмер в училище "Х" - номера от 100 до 300/ или са раздадени  на случаен принцип?

# 545
  • Мнения: 204
Аз пък искам да попитам, някой знае ли как става разпределянето на децата за втори език в 1 -ва английска ?

# 546
  • София
  • Мнения: 62 595
разибира се, нали по някакъв начин трябва да оправдаят увеличения брой двойки! Не се намира лесно обяснение как при уж лесен изпит по математика, двойките са с почти четвърт повече.

# 547
  • пловдив/дряново
  • Мнения: 74
За мами пловдивчанки: според вас какви ще са баловете за пловдив спрямо миналата година!

# 548
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Аз пък искам да попитам, някой знае ли как става разпределянето на децата за втори език в 1 -ва английска ?

Никой не би могъл да знае, а само да предполага. Този начин на прием в Първа английска е за първа година.  Peace

# 549
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
sixth sense   Hug права си.
Не го приемам като нападка   Heart Eyes 1во. 2ро децата с високите оценки дължат подготовката си и на много допълнителни курсове и уроци.

# 550
  • Пловдив
  • Мнения: 9 709
Здравейте, извинявам се, че нахлувам, искам да попитам дали ще има такава табица за 7-м клас ( както за четвърти)
http://mon4.mon.bg/rank/



Има, вече е запълнена. На мястото на 4 пишеш 7 и ще я видиш.

# 551
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Snejana за съжаление няма значение какво ние си мислим... Важно е какво ще покаже компютъра след 1-вото класиране, колкото и да ни се иска да можем да направим точните прогнози сега....
Остава да редим желанията...

Единственото нещо, което ти гарантира прием по първо желание е висока оценка по БЕЛ и МАТ на изпитите + балообразуващите.

# 552
  • Мнения: 831
децата с високите оценки дължат подготовката си и на много допълнителни курсове и уроци.

Лошото е, че моята цяла година ходи на учроци и по БЕЛ и по МАТ, но резултата на финала е по-нисък от очакваното, особено по БЕЛ....дано поне да успее да изкара 6 за годината по МАТ в училище, за да и се вдигне балЪТ с 1 единица!!!  Praynig

# 553
  • София
  • Мнения: 78
Браво на частните училища! Трябва да се има в предвид , че много ог учениците в тези училища не ходят на допълнителни уроци. За Света София специално ми е информацията. Детето на моя приятелка учи там и знам , че е разчитало на подготовка само от редовните часове в училището. Значи...можело и така....Това какво говори за останалите държавни....

# 554
  • Пловдив
  • Мнения: 1 381
Здравейте и от мен днес!
Видях, че се включиха пловдивски мами, та един въпрос към тях: някой има ли някви отзиви и информация за Проф.гимназия по архитектура и строителство?

Общи условия

Активация на акаунт