Прословутата билка на Д-р Лозанов

  • 46 950
  • 100
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7
Здравейте,
Направих 10 дни сиропуване, 10 дни захранване...но искам още резултати. Чета темата, но не успявам да разбера- има ли вкус на англиската сол въпросната отвара? Кой казва как се приема, колко време, какво количество?

И в допълнение, четох из форумите, че билката помага при проблеми с простатата...

# 46
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен. Преди години пих от въпросната билка и бях страшно доволна. Свалях килограмите за отрицателно време. Баща ми имаше проблеми с камъни в бъбреците. С прием около 6 месеца намали диаметъра им осезателно.
След бременност и кърмене реших да си закупя от билката за да вляза във форма. Днес се обадих на телефона на адреса в София и жена му на Д-р Лозанов каза, че докторът е починал и няма вече да правят от билката.
Та моля ви ако някой знае други координати нека да ги публикува.

# 47
  • Мнения: 2 495
Изчетох цялата тема, но не разбрах-последно билката продава ли се, или не? newsm78 Ако се продава, къде може да се вземе или поръча?

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 1 165
LONG LIFE
Билковият чай LONG LIFE е 100% билков продукт, произведен от д-р Борис Лозанов. Използва се при синузит, ставни заболявания, шипове, колит, хемороиди, запек, жлъчни и бъбречни заболявания, тромбофлебит. Регулира обмяната на веществата и и теглото на тялото. При възпалителен процес и болки - преминават от билката, но има реакция на болните места.
Продуктът може да намерите и закупите в Асеновград ул."Панарет" №6 (Зъбчето - затворената улица в кооперацията), вх. 1-ви, ет.3, на 30м от главната улица - ЕТ "Ангел Ангелов 43". Звънете на белия звънец с надпис "Билка". GSM: 0878 258621, 0898 258621, тел: 0331/6-56-61 - денонощно. П
=====
Аз си взех оттук,на мен ми помага за нормална пересталтика.Пия  я от месец

# 49
  • Мнения: 2 495
Tова ли е чаят на този д-р Лозанов?А може ли да се поръча?

# 50
  • София
  • Мнения: 1 269
За съжаление доктора е починал в края на миналия месец и билката няма вече да се предлага .

# 51
  • Мнения: 84
В тази или друга тема намерих скайп
Незнам кой отговаря на него,но билката не е прекратена,въпреки смъртта на доктора.Явно е предла тайната рецепта на доверени лица.

angel4369

аз си поръчах чрез скайп

# 52
  • София
  • Мнения: 1 269
Дали не е подновено предлагането на билката ,ако някой знае нека сподели .

# 53
  • Мнения: 0
Преди няколко дни звънях на един от телефоните в сайта, но ми казаха, че вече нямат от билката. На този скайп не съм писала още, някой пробвал ли е? Много ще е жалко, ако наистина я няма, беше нещо уникално! Моля, ако някой я намери, да сподели!

# 54
  • София
  • Мнения: 1 269
Билката отново се предлага на адреса в кв ."Лозенец" .

# 55
  • Мнения: 2 487
На каква цена се продава?

# 56
  • София
  • Мнения: 1 269
На каква цена се продава?

6 лв за литър .

# 57
  • Мнения: 2 487
Може ли да ми кажете как се пие и каква е процедурата с тази билка. Колко кг се свалят, цял ден ли се пие, замества ли храненето като цяло или не ?
Може ли да помоля някой от София да ми я купи и прати?

# 58
  • София
  • Мнения: 1 269
Пие се 2 дни по 2 пъти по 2 суп лъжици преди хранене и 1 ден се почива ,не замества храненето .

# 59
  • Мнения: 0
Чая влияе ли по някакъв начин на месечния цикъл? Моля някоя дама да сподели, ако има наблюдение.
Благодаря предварително!!!
 Rolling Eyes newsm78

Общи условия

Активация на акаунт