Безглутенови и безмлечни каши?

  • 17 043
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 532
А, забравих - Блевит също имат безглутенови и безмлечни, но в тях има:

1. Мед
2. Ядки

Също алергени - медът може да се дава след годинка, а ядките дори след 3-4 годишна възраст.

На блевит има само една чиста безмлечна и безглутенова - ориз.

Кашите на Беби са много захарни. А на Хип пък въобще нямат захар.
Хумана ябълка е много с вкус на химия. Фризо кашите май са най-балансирани, но задължително с пасатор.

 Heart Eyes

Не е една беля.

# 16
По въпроса за безмлечните и безглутенови каши с ориз и царевица не са ли гаднички на вкус и не водят ли до запек?

# 17
  • Мнения: 378
   На ''Bebi" - каша от елда, каша от елда и ябълки, оризова каша с банан, оризова каша със сини сливи
   На  "Hame" - плодова каша с ориз ( с ябълки ) ,   на "Hipp"  - каша от елда, каша от елда с плодове ( ябълки  и банани ), каша от ориз
   На  "Milupa"  - каша от ориз

# 18
  • Мнения: 508
Доколкото си спомням има 3 безмлечни и безглутенови каши на FRISO - с царевица, с царевица и ориз и с царевица и три плода.
Peace
и още  елда на Хип, елда+ябълка и банан на Хип, оризова на Хип;на Нестле също има безмлечни няколко вида-като например-ориз с ябълка банан и портокал.

# 19
Кажете моля ви хубава ли е на вкус кашата на Хип с елда и на Нестле ориз и рожкови?

# 20
  • София
  • Мнения: 5 757
Кажете моля ви хубава ли е на вкус кашата на Хип с елда и на Нестле ориз и рожкови?
синът ми не хареса елдата на Хип, особен вкус има
Милупата май нямат безмлечни каши, поне аз досега не съм срещала
има - оризовата е такава  Peace

# 21
  • Мнения: 45
Кажете моля ви хубава ли е на вкус кашата на Хип с елда и на Нестле ориз и рожкови?
Елдата не сме пробвали, но ориз и рожкови на Нестле е страхотна! А става още по-вкусна, ако я направя с неговото си мляко.

# 22
Благодаря,ще я пробваме след месец ,защото сега сме на 5 месеца,а разбрах,че трябва детето да има навършени 6 месеца.

# 23
  • Мнения: 1 006
Милупата май нямат безмлечни каши, поне аз досега не съм срещала
Имат три вида безмлечни каши-оризова,7 зърнени храни и грис.

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Оризова,грис

Общи условия

Активация на акаунт