На море в Турция - тема 19

  • 154 810
  • 738
  •   1
Отговори
# 360
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 15
Здравейте!Проблема ми се следният:За почивка в Мармарис с чартър от Варна за 8.10 предлагат само 3 хотела-Блубей Платинум,Мармарис Ризорт и Спа и Мармарис парк.Евентуално може да има и други,но не е много сигурно.Въпросите ми са 2.Кой хотел да избера и дали по това време става за плаж?Досега съм почива в Анталия и предварително знам,че категорията на хотелите в Мармарис е доста по-ниска.

# 361
  • Мнения: 1 286
Eдна моя приятелка е била миналия месец във Веноса , Дидим, и е с прекрасни впечатления от там!! Вчера ми разказва доста неща и все хубави, но запомних само , че можете да си смените плажната кърпа по няколко пъти на ден, ако ви скимне! Плажът бил прекрасен, въобще , много са доволни от всичко!!!!

# 362
  • Мнения: 1 525
А има ли хотели, в които не искат да сменят кърпата за плаж? Да се полага само по една за ден  newsm78

# 363
  • София
  • Мнения: 2 437
А има ли хотели, в които не искат да сменят кърпата за плаж? Да се полага само по една за ден  newsm78

И аз това се чудя newsm78 Какво странно има да си смениш кърпата ако прецениш през деня?

# 364
  • Мнения: 262
Здравейте!Проблема ми се следният:За почивка в Мармарис с чартър от Варна за 8.10 предлагат само 3 хотела-Блубей Платинум,Мармарис Ризорт и Спа и Мармарис парк.Евентуално може да има и други,но не е много сигурно.Въпросите ми са 2.Кой хотел да избера и дали по това време става за плаж?Досега съм почива в Анталия и предварително знам,че категорията на хотелите в Мармарис е доста по-ниска.
Да, става в началото на октомври.Преди 2  години бях до 11.10 и времето и особенно водата бяха прекрасни. Тази година почивах в Блу Бейс Платинум през юни и смятам че е пресилена 5-ка хотел. Има и силни страни,но има и доста пропуски след като е излязал от реновация.Определено не са пипнали плажа му,който просто не е плаж за тази категория.Тъй като се намира до плажа на Елеганс,разликата е крещяща. Друго-ресторанта НЯМА открита част. Няма плажни кърпи.На басейните, шезлонгите не достигат,хората се прескачат,пренаселено е. Никаква територия и почти никаква зеленина. Въпреки това хотела не е лош,постарали са се да придадат оригиналност в интериора.Стаите са на ниво,храната е доста добра,хубава анимация. Лично на мен едва ли след Анталия ще ми допадне този хотел. Другите 2 хотела,които визирате съм ги виждал на живо тази година ,тъй като участвах в инфотур.Бих препоръчал Мармарис Резорт,който е на голяма територия и хубаво озеленен. Ако не Ви притеснява че е на 20км. от Мармарис/в селището Хисароню/ мисля че ще Ви допадне. Прекрасното на Мармарис и околността е съчетанието на море и планини,гъсто покрити с гори.Също така и нощния живот,който е много бурен.Успех! newsm10

# 365
  • Мнения: 260
Вече имаме резервация за хотел ГРАНД ЕФЕ,Кушадасъ от 31 август!
С нетърпение очаквам да дойде почивката,дано не се разочароваме,че сме настроени за едно хубаво преживяване!

# 366
  • Мнения: 242
Вече имаме резервация за хотел ГРАНД ЕФЕ,Кушадасъ от 31 август!
С нетърпение очаквам да дойде почивката,дано не се разочароваме,че сме настроени за едно хубаво преживяване!
inaa3, мисля, че branimira76 щеше да ходи в този хотел. Ако искаш я питай на лични, понеже скоро не съм я виждала в темата. Simple Smile

# 367
  • Мнения: 260
Вече имаме резервация за хотел ГРАНД ЕФЕ,Кушадасъ от 31 август!
С нетърпение очаквам да дойде почивката,дано не се разочароваме,че сме настроени за едно хубаво преживяване!
inaa3, мисля, че branimira76 щеше да ходи в този хотел. Ако искаш я питай на лични, понеже скоро не съм я виждала в темата. Simple Smile
Благодаря,ще я питам!

# 368
  • Варна
  • Мнения: 286
Здравейте, моля на по запознатите да изкажат мнение за тази оферта, дали си заслужава и съответно някой ако има преки впечатления от хотела http://www.grupovo.bg/index.php?p=offer&id=4191&refid=23574&webid=67

# 369
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 735
А има ли хотели, в които не искат да сменят кърпата за плаж? Да се полага само по една за ден  newsm78

И аз това се чудя newsm78 Какво странно има да си смениш кърпата ако прецениш през деня?

Има хотели, които дават кърпи само сутрин например или пък само по 1 на човек на ден. Това са обиновенно по-икономични хотели, малко звезди.

# 370
  • Мнения: 10 614
В нашия хотел беше така - 1 кърпа на ден, но това не е недостатък за мен. Аз считам за ужасно излишно цялото пране в хотелите и безсмислено сменяне на хавлии за плажа или стаята. Не че съм някоя еко активистка, но мисля, че можем да сме по-икономични и загрижени за природата.
Колко от хората като отидат на плаж със собствена хавлия, си я сменят/перат всеки ден?

# 371
  • Мнения: 1 710
Здравейте момичета!
Интересува ме хотел в Анталия /да не е много далече от летището - до 60 км./ за четирима луди млади   football running :jump1:27 годишни /младоженци и кумове/. Да има много забавления и цената да не е по-висока от 1200 евро с летищни такси за двама. Датата на заминаване е 02.09. Моля и Galactic за компетентното и мнение. Благодаря предварително.
Направих редакция, но информацията ми се доставя на час по лъжичка.

Понеже до сега никой не се включи с идея, аз ще ти предложа хотел, който почти отговаря на условията Wink
Става въпрос за CLUB TURAN PRINCE. Като клубен хотел има огромна територия и предлага доста забавления за гости предпочитащи активната почивка. Дневната анимация е ориентирана към  забавни игри с гостите, има лунапарк и аквапарк със 7 пързалки. Организират се състезания по стрелба с лък, плажен волейбол, дартс и разбира се има и типичните за другите хотели екстри като тенискортове, дискотека, мини голф и т.н. Има мнооооого барове и няколко басейна. Мисля, че е добър клубен хотел.
Въпросът е, че не отговаря напълно на условията ви - намира се на 75 км. от летището и е със 75 евро по-скъп от определената цена. Цената е за най-евтиния тип стая, за 6 нощувки.

Същата верига имат и друг хотел в Сиде, който е на 55 км. от летището и цената му е същата, но територията е 1/4 от тази на клубния хотели и няма толкова забавления.

Между другото, до колкото знам никой ТО няма чартър от София, който да е в неделя, така че ако пътуват със самолет, тръгването трябва да е на 1 септември.

# 372
  • Мнения: 20
Здравейте,
качих нашите снимки от почивката ни (16.06-23.06.2012) в Ephesia Holday Beach Club, Кушадасъ.
http://turkey.snimka.bg/travel/ephesia-holday-beach-club-kusadasi-2012.686827
По-късно ще се включа и с впечатленията.
Накратко - останахме доволни и то благодарение на успешния избор, който направих базиран на многобройните ви отзиви. Благодаря

# 373
  • Мнения: 12
Здравейте момичета,
Изчетох темите и се ориентирах към няколко хотела,ако може някой да направи сравнение между някои от тях /храна,настаняване,територия/.Избора ни за тези хотели се основава на това,че имат пързалки или аквапарк,защото сме с две деца на 7 и 15 години, и на ваши отзиви от предишни години.Хотелите са
Gural Premier Belek, Delphin Botanik и Delphin Deluxe /за втория Delphin съм чела отзиви,че могат да се ползват съоръженията на първия/  Club Hotel Turan Prince.По-принцип гледам за Анталия,но се загледах и по Onyria и Utopia world hotel.

# 374
  • Мнения: 16
PS: За Туран Принс с Сиде има в момента 20% отстъпка. За съжаление тя изтича в каря на месеца т.е. днес, но може да я продължат. Проверете.

Аз си включвам с друг въпрос - пруочваме възможността да отидем с моята половинка в Анталия, но чак около 10.10 нататък.

Имате ли опит с времето?
С оглед края на сезона на какъв хотел е добре да заложим, защото съответно и цените са по-ниски и би могло нещо по-хубаво да се намери?
Ако в средата на Октомври сте ползвали много добри оферти на по-луксозните хотели бих се радвал да ми дадете идеи за кои хотели да погледна!

Мерси!

Общи условия

Активация на акаунт