На море в Турция - тема 19

  • 154 819
  • 738
  •   1
Отговори
# 90
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
natali 754 да ти кажа не очаквах такъв разказ за Ботаник,все едно говорим за различни хотели,на нас всеки ден ни почистваха,стаята ни беше супер,пак бях ме в корпус Мимоза,само че гледаше към градината и основният ресторант на 2 етаж,за балконите да супер малки,това единствено не ми хареса,за шезлонзите никога не сме запазвали предварително, Затова и тази година ще повторим дано да не сме разочаровани,а тази гала вечер за която ти писах имаше ли я.Казваш да видим и ние за другите корпуси,но аз гледах на някой снимки в руски сайтове стаите са същите,дори ваните са вкопани в земята,ще пуснеш ли и снимчици,а персонала добре ли се отнасяше,баклавички имаше ли

# 91
  • Мнения: 1 710
natali754, почвам те с въпросите, защото и на мен ми предстои почивка там Simple Smile
За анимацията - коя е слаба, дневната, вечерната, детската или всички? Нямаше ли гостуващи трупи, различни всяка вечер? Не помня точно колко на брой са аниматорите в Ботаник, но знам, че са внушителна група и до сега не съм срещала оплакване от анимацията. На вас какво не ви хареса?
За шезлонгите - навсякъде ли имаше недостиг или на определени басейни? Как стои въпросът с павилионите /шатри или както се казват/?
За прозорците - освен малкото прозорче, няма ли отделно и прозорец и врата към балкона? На последния етаж много ли беше слънчево? Баните реновирани ли са?
За парите - защо ви е струвало толкова много? Индивидуално ли направихте резервацията? Ние платихме по-малко за двама възрастни с дете. Е, не много по-малко, но май има 30-40 евра на нощ разлика.

# 92
  • Мнения: 10 638
Ау, и аз съм изненадана от този отзив за Ботаник... На релакс басейна и на детските с пързалката с октопода винаги намирахме не само шезлонги, но и шатри...

# 93
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
zigizagi вие в кой корпус бях те в Ботаник и на кой етаж,знам че при вас ваните бяха вкопани,а балконите  как бяха.

# 94
  • София
  • Мнения: 121
Zdraveite ot Fetiye zemetresenieto se useti pochti kato v Sofia no tuck biaxme na baseina a tam na 5 etej v hotel a nqmame porajenia . Po turskata televizia kazaha che e 6.1. Izvinqvamse za latinicata.  

# 95
  • Мнения: 1 710
zigizagi, вие кога тръгвате? Аз бях убедена, че в момента сте в Sherwood Dreams Simple Smile

# 96
  • Мнения: 5
За шатри ставате в шест,за шезлонги в седем,без значение за кой басейн.Проблема е в туристите руснаци, а не в хотела,не могат да излязат на глава с тях.Навсякъде има табели,че е забранено запазването на места преди осем.Т.е.,който си е раннобуден ,да стане в седем да си закуси и в осем като иска да си запази шатра или шезлонг.А те стават в пет(ставахме в шест за останали 5-6 шатри свободни) ,хвърлят хавлия и после сън до 8-9 часа.Относно анимацията ,дневната и детската са на отлично ниво,вечерната с нищо не ни задържаха,понеже главно насочена към руските туристи,така,че ако питаме тях,те са доволни.....Разбира се,нямахме късмет и изтървахме,турската вечер и гала вечерта,които със сигурност са на ниво......Значи турската вечер е на седмия,галата на 14-я ден.Стаите в Мимоза са малки прозорчета и миниятюрни балкончета,през които се излиза от врата,а не вратопрозорец.На някой може да му хареса,защото няма много светлина и е прохладно,но ние предпочитаме светлина и простор!Аз бих избрала всеки друг блок,без мимоза,единственото и предимство е ,че е най-близко до рецепцията и ресторанта.Според съпруга ми баните са реновирани наскоро...Като изключим това,мястото си е рай,пренесен на земята,а изобилието от храни ,фрешове баклави и сладки......,качихме по някое килце,че се чуди сега,как ще сваляме!А персонала е разкошен,нямам думи,то усмивки,то внимание и на децата много се радват и то искрено.........А относно цената,не знам,ние се водим трима възрастни,понеже големия ми син е на 14 год. и плащаме за възрастен...

# 97
  • Мнения: 10 638
Ние бяхме миналата година в Ботаник, корпус Роза, 4-5 етаж - не помня Embarassed Имахме малък балкон с 2 пластмасови стола, който гледаше към основната територия. Зад нашия блок беше детския басейн и лунапарка.
Случвало се е да преместим нечии панталони или кърпа от шатра-какво ме интересува, че някой може да ги е сложил? Наистина руснаците са нахалнички.
Анимацията беше чудесна-бразилски танцьори, хип-хоп, кубинска група имаше. Дневната анимация я пропуснахме, че не ходихме на основния басейн.

Марги,
тази събота тръгваме Simple Smile.

# 98
  • Мнения: 5
аниматорите в ботаник бяха 4-5 младежи ,които се чудеха какви занимания да правят даже на моменти беше глупаво,никакви танцови групи не е имало ,само едната вечер дискотека до басейна с лазери ама чак пък лазерно шоу не мисля.И две дългокраки рускини се мяткаха  Mr. GreenДругото което се сещам е че нямаше интернет в стаята.което е недопустимо са петзвезден хотел,само в лобито и  в най- близкия до него бар!!!!

# 99
  • Мнения: 1 732
Марги,
тази събота тръгваме Simple Smile.
Записвам се отсега за мнения, снимки и оценка от вас, тъй като съм харесала хотел на веригата - Sherwood Breeze! Praynig

# 100
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 748
което се сещам е че нямаше интернет в стаята.което е недопустимо са петзвезден хотел,само в лобито и  в най- близкия до него бар!!!!

Ами не е така...В изискванията за категоризация на хотелите няма такова нещо.

# 101
  • Мнения: 5
което се сещам е че нямаше интернет в стаята.което е недопустимо са петзвезден хотел,само в лобито и  в най- близкия до него бар!!!!

Ами не е така...В изискванията за категоризация на хотелите няма такова нещо.
Може и да не е така не споря ,но ми се струва странно за толкова прехвален хотел Rolling Eyes

# 102
  • Мнения: 1 710
Може и да не е така не споря ,но ми се струва странно за толкова прехвален хотел Rolling Eyes

Той е прехвален главно заради доброто обслужване, хубавата храна, многото зеленина и приличната цена. Несъмнено в Анталия има хотели за всеки вкус и изисквания, но и цените са коренно различни. Wink
Аз до сега не съм почивала в Ботаник, но му възлагам много големи надежди, защото съм доволна от веригата. Ако се доверя на рейтингите в Holidaycheck, otzyv.ru и няколко други подобни, би трябвало да остана супер доволна. А до сега Holidaycheck не ме е подвеждал. Wink

natali754, може би има значение къде си почивала до сега и какви сравнения правиш, или какви са били очакванията ти, а може би просто това не е "твоят" хотел.

# 103
  • Мнения: 284
И аз да се запиша. В голямо чудене съм какво да избера за тази година. От чартър от Бургас или най-далече от Варна имам нужда и от хотел 5 звезди и добри отзиви за него. Дайте идеи, моля. И да е подходящ за малко дете. Май станаха много изискванията... Simple Smile

# 104
  • Мнения: 1 710
Аля Иванова, няма чартър от Бургас, но пък има от Варна. Направлението е Анталия, мисля че няма полети до другите курорти от Варна.
Сега за хотела. Първо да попитам - почивали ли сте до сега в Турция и в кои хотели сте били? В кой район на Анталия предпочиташ да е хотелът? За кой период става въпрос? Каква бюджет сте определили?

Общи условия

Активация на акаунт