Бъдещи МАРТенки тук се явете и тестчета с две черти покажете

  • 30 619
  • 742
  •   1
Отговори
# 645
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Здравейте от една задокеанска мама на почти 4 годишно в 7 г.с. Simple Smile Терминът ми е 20ти март, ще раждам със секцио заради здравословни проблеми, предполагам ще е седмица преди терминът ми.
Вчера бях на лекар, но тук с тонове и ехографи е много сложно ( отпускат по 2 пъти за ехограф през цялата бременност и тонове след 8-ма г.с) и ще чуем сърчице след месец на следващият преглед.

Последна редакция: сб, 28 юли 2012, 00:35 от TheBlackWidow

# 646
  • Мнения: 26
Здравейте бъдещи мами, аз също съм една от вас, термин 22/03/2013. Тъкмо открих този приятен и несъмнено много полезен форум и реших да се присъединя, почти прочетох всички странички, ама аз..направо имам чувството, 4 есъм мн смотана. Ами съм вече 7г.с (по моите изчисления) и понеже съм в Англия, все още не съм ходила на лекар, Тъй като тук се ходело към 12 г.с.),  а тук гледам сърчица се чуват да тупкат , разни други неща....аз да не би в неведението си да съм изтървала някой важен момент вече?  Thinking видях,че има още две момичета, които също бременеят на Острова, те дали вече са ходили на някакви прегледи  Embarassed чувствам с едоста неловко  Confused иначе бременноста ми е ок за сега, гади ми се само от време на време-мн рядко, и мога да спя -МНОООГО, постоянно мога д аспя, леко наедрели гърди, хм...а до вчера имах мн странно зацапване-кафяво -оранжев цвят или подобно нещо, дали е нормално това? изобщо незнам какво да правя...

# 647
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Моят съвет е- Иди на лекар. Обясни им, че си бременна и ти е зацапало, няма начин да те върнат.

# 648
  • Пловдив
  • Мнения: 40
 Здраейте, нови сладурки!Радвам се за вас и добре дошли!
 Относно зацапването-трябва консултация с лекар и навярно ще изпише хормон за задържане и ще препоръча мноооооооооого  почивка.Нищо фатално,просто трябва да се следи и контролира.

# 649
  • Мнения: 373
Здравейте на всички и добре дошли на новите момичета  Hug  bouquet

Аз съм вкъщи, добре съм след болницата. Вчера видяхме ембриончето и пулсациите, сакчето е здраво и за сега не би трябвало да имам проблеми, но трябва да се пазя повечко.

След 10 дни съм пак на преглед. Във 6 седмица + 3 дни съм в момента.

# 650
  • Мнения: 3
добро утро, котенца, Надето е вече в болничен, доста ме боли кръста Sad , обадих се на Цветкова, каза ми да пия но шпа и бусколизин, но нещо не ми минава. Аз съм си с проблемен кръст и от преди това, за това не съм се паникьосала Simple Smile. Сега на 31 съм на втори преглед да видя точката колко е пораснала и ще ви се похваля Grinning

# 651
  • Мнения: 1
Добре дошли на новите мами и от мен  Simple Smile
Честито на всички чули сърчица,чудесни вести. Simple Smile

Vasencetto това са прекрасни новини Hug Много се радвам,че всичко е наред.

muniiiii3 ще ти пиша на лични какво да направиш,за да не разводняваме темата.

Аз нещо се чувствам като пребито куче,ствам по няколко пъти през нощта да пишкам и корема доста ме болеше снощи,изобщо не мога да се наспя,а през деня колкото и да ми се спи не мога.Другата седмица и аз чакам да чуя сърчицето и вече не ме свърта.

# 652
  • София
  • Мнения: 561
Здравейте  Heart Eyes на прегледа в четвъртък отново не се видя плодно сакче, ЧХГ продължава да расте и тогава беше над 1300. В неделя отново съм на преглед, дано тогава се види сакче в матката  Praynig Praynig Praynig
Стискам палци за всички ви  Hug

# 653
  • Мнения: 1
Здравейте  Heart Eyes на прегледа в четвъртък отново не се видя плодно сакче, ЧХГ продължава да расте и тогава беше над 1300. В неделя отново съм на преглед, дано тогава се види сакче в матката  Praynig Praynig Praynig
Стискам палци за всички ви  Hug

Снуки ти в коя седмица си?С вагинален ли те гледат?На мен също в началото на първият преглед нищо не се видя.Дано да се покаже в неделя,стискам палци.

# 654
  • София
  • Мнения: 293
Здравейте!
Добре дошли на новите мами Hug
Не съм ви чела от 2 седмици,бяхме на море,сега ще връщам назад да ви изчета!На морето се чувствах прекрасно - без гадене, без неразположение,с две думи беше страхотно,но от днес в София пак започва леко да ми се гади Sad

# 655
  • Мнения: 105
Живот и здраве след 2 седмици и аз патувам за морето,обаче много се депресирам от пътя,има ли някаква вероятност да ми стане нещо от тези 300 км. И другия ми въпрос е за слънцето знам че не е полезно,ама аз и без това не го обичам,но мога ли да се топкам в морето или басейн,кое е по добре?
За басейните бях чувала,че водата е с по високо налягане и не се препоръчват Tired

# 656
  • Мнения: 1
Живот и здраве след 2 седмици и аз патувам за морето,обаче много се депресирам от пътя,има ли някаква вероятност да ми стане нещо от тези 300 км. И другия ми въпрос е за слънцето знам че не е полезно,ама аз и без това не го обичам,но мога ли да се топкам в морето или басейн,кое е по добре?
За басейните бях чувала,че водата е с по високо налягане и не се препоръчват Tired
[/quote
Изчаквам си прегледа другата седмица и ще пътуваме около 3000км до БГ.После там плануваме море,планина и общо взето все неща свързани с пътуване.Но доста изчетох и пише,че ако бременността не е проблемна и се чувстваш добре няма прблем.Съветват да се спира на всеки 90мин за тоалетна и да се раздвижиш.

# 657
  • Мнения: 1 464
Здравейте!Гледам, че бяхте писали за таблици за изчисляване на пола на бебето, та да се включа.На мен тази ми позна, както и за всички мои познати, за които го изчислих.Пробвайте и кажете дали и при вас работи.

49-М+1+N+3
M е възрастта на бащата в момента на зачеване, а N-точният месец на зачеване
Ако получите четно число-момче
За нечетно-момиче

# 658
  • София
  • Мнения: 561

Снуки ти в коя седмица си?С вагинален ли те гледат?На мен също в началото на първият преглед нищо не се видя.Дано да се покаже в неделя,стискам палци.

Meizy   Hug не съм сигурна за седмицата, може би трябва да е 6. Вече 2 път ме гледат на вагинален и не се вижада... а отидох толкова рано защото прокървих мин. събота.

# 659
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Здравейте!Гледам, че бяхте писали за таблици за изчисляване на пола на бебето, та да се включа.На мен тази ми позна, както и за всички мои познати, за които го изчислих.Пробвайте и кажете дали и при вас работи.

49-М+1+N+3
M е възрастта на бащата в момента на зачеване, а N-точният месец на зачеване
Ако получите четно число-момче
За нечетно-момиче

Ей, ако излезе вярно ще те черпя, обещавам.  Joy Но да ми напомниш.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт