Бъдещи МАРТенки тук се явете и тестчета с две черти покажете

  • 30 575
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 67
котенца, аз пък имам друг проблем, изобщо не ми се повръща, но за сметка на това много ме боли кръста, захвърлих бусколизините и но щато-не ми помагат, по цял ден лежа, чак ми се схващат краката от болка Cry . Утре съм на втори преглед, дано всичко е ок Heart Eyes

Може да те боли кръста от много лежане! Може да се почувстваш по-добре ако увеличиш движението

# 736
  • Мнения: 105
Ще разказвам, то даже нямам и на кого да споделя! Само с приятеля ми, който вече иска да ме набие, че постоянно си мисля, че е станало нещо страшно!

А някой знае ли какъв е ефекта върху плода от прегряване?

И да вече е време за нова тема!
Аз съм същата с моето черногледство,при най-малкото боцване и си мисля 1000 глупости не трябва да е така,амаа....Поразгледах в нета за прегряването,но нищо не намирам,и аз самата нямам отговор..

# 737
  • Мнения: 67

Аз съм същата с моето черногледство,при най-малкото боцване и си мисля 1000 глупости не трябва да е така,амаа....Поразгледах в нета за прегряването,но нищо не намирам,и аз самата нямам отговор..

Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Благодаря ти! Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Много ми помогна да знам, че не съм само аз! Simple Smile Simple Smile

Сега най-големият ми ужас е да не съм увредила плода!

# 738
  • Варна
  • Мнения: 107
Здравейте момичета от това което прочетох днес всички сте добре,с изклучение на това гадене Sad,милички аз да си призная се плаша,че нямам такива неразположения,има ли други изключения като мен smile3506
Vasencetto чакам с нетърпение резултата ти от прегледа,след първото прокървяване какво ти дадоха да пиеш?
Оф кога юе дойде и моя ред за преглед,ще откача,исками се да ходя през 2 дни и да виждам че всичко е наред smile3511

И аз нямам особени неразположения, болят ме гърдите и от време на време кръста и съм по-сънлива, но нищо кой знае колко нетърпимо, засега не съм повръщала.

# 739
  • Мнения: 534
Момичета стигнахме 50-та  страница трябва някой да направи нова темичка хайде кой има желание  Hug Hug Hug

Давайте предложения за заглавие на темата  Peace

# 740
  • Мнения: 367
МАРТенската мама сподели,в нея малко сърчице тупти.
Предлагам това,ако измислите нещо пишете.
Ще е хубаво и да подредим термините си. Peace

# 741
  • Мнения: 534
МАРТенската мама сподели,в нея малко сърчице тупти.
Предлагам това,ако измислите нещо пишете.
Страхотно е на мен много ми харесва  Hug Hug Hug

# 742
  • Мнения: 367
Понеже нямаме много време пуснах новата темичка,следващият път ако иска някой друг ще я пусне
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=671616.new#new

Общи условия

Активация на акаунт