Препоръчайте ми педиатър в ЛЮЛИН

  • 5 104
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз живея в 6-ти до битовия комбинат и се записах бебето при д-р.Груева.Доволна съм от нея и то много.

# 16
  • Мнения: 1 704
Цитат на: bobolenta
Mags, а ІІІ-та градска удобна ли ти е?


ми долу-горе... какво за нея?!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 121
Аз живея в 6ти микрорайон на Люлин също.  Laughing Май доста се оказахме. Ходя при д-р Панкова от поликлиниката, която се намира на спирката на 111 - не помня номера. Тя също е педиатър, но е мноооого туткава. Не знам що за лекар е, не съм имала сериозни проблеми, но се чака доста, сестрата е малко озлобена от време на време, но Панкова иначе е симпатична. До там обаче трябва да ходя със 111, и то след ходене пеша, така че мислех да се прехвърля при някой от битовия комбинат. Та дано някой даде повече инфо за лекарите там. Темата е много полезна, благодаря.

# 18
  • Мнения: 1 704
Цитат на: biliana333
Аз живея в 6-ти до битовия комбинат и се записах бебето при д-р.Груева.Доволна съм от нея и то много.


дай някакви координати.. ?

# 19
  • Мнения: 1 704
Цитат на: Ani111
Аз живея в 6ти микрорайон на Люлин също.  Laughing Май доста се оказахме.


  Laughing  Laughing В кой блок си? Аз съм в 615  Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 1 121
И аз съм в 615 Shocked  Shocked  Shocked !!! Вход Г, първия етаж!

# 21
  • Мнения: 285
mai naistina se okazahme dosta ot lulin az sam v lulin 3 no o6te ne sam izbrala pediatar, ako sabera info 6te pi6a
moje da si napravim edna sre6ta v lulin, ako ima za da pi6at Grinning

# 22
  • Мнения: 1 704
Цитат на: Ani111
И аз съм в 615 Shocked  Shocked  Shocked !!! Вход Г, първия етаж!


 Laughing  Laughing  вх. А, на 7-мия..  след някой и друг месец ще бутаме заедно количките значи  Laughing  дай да се запознаем преди да съм почнала да се търкалям по стълбите а!?  Laughing пусни ми и л.с. ако искаш..


biliana333 а ти в кой си?!

# 23
  • Мнения: 1 704
Цитат на: radostina
mai naistina se okazahme dosta ot lulin az sam v lulin 3 no o6te ne sam izbrala pediatar, ako sabera info 6te pi6a
moje da si napravim edna sre6ta v lulin, ako ima za da pi6at Grinning


ми може.. те другите майчета сигурно вече са правили, ама ние с коремите сме много назад с материала  Wink

# 24
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Mags
Цитат на: bobolenta
Mags, а ІІІ-та градска удобна ли ти е?


ми долу-горе... какво за нея?!


Там е педиатърката на сина, от която съм много доволна, ако те интересува, питай.

# 25
  • Мнения: 2 693
Брей, като е за педиатър колко се навъдихте, а на срещите никакви ви няма! Grinning

# 26
  • Мнения: 285
daite predlojenie kade da se sre6mem maikite s golemite koremi da obmenim opit Grinning moje da se razberem i v icq moyt nomer e 161644485

# 27
  • Мнения: 1 704
Цитат на: bobolenta
Цитат на: Mags
Цитат на: bobolenta
Mags, а ІІІ-та градска удобна ли ти е?


ми долу-горе... какво за нея?!


Там е педиатърката на сина, от която съм много доволна, ако те интересува, питай.


е иска ми се да е в Люлин все пак, но като гледам как повечето свестни докторици наоколо вече не приемат нови пациенти...  Rolling Eyes  
естествено, че е по-важно да е добър лекар, отколкото да ми е под носа.. така че, кажи и за вашата..

още един въпрос.. колко по-рано по принцип трябва да се обадя за да запиша бебче.. може би трябва по-раничко да попитам дали въобще ще го вземат, да не се окаже след 2 месеца, че са `заринати` с пациенти..  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 1 704
Цитат на: bobolenta
Брей, като е за педиатър колко се навъдихте, а на срещите никакви ви няма! Grinning


къде ги тез срещи ?! аз нещо съм пропуснала май  Confused

# 29
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Mags
е иска ми се да е в Люлин все пак, но като гледам как повечето свестни докторици наоколо вече не приемат нови пациенти...  Rolling Eyes  
естествено, че е по-важно да е добър лекар, отколкото да ми е под носа.. така че, кажи и за вашата..

още един въпрос.. колко по-рано по принцип трябва да се обадя за да запиша бебче.. може би трябва по-раничко да попитам дали въобще ще го вземат, да не се окаже след 2 месеца, че са `заринати` с пациенти..  Rolling Eyes


Ами виж, сега се сещам, че хич не знам дали нашата педиатърка приема още бебоци Embarassed . Не е привърженик на антибиотиците, ако не е наложително, но и няма да ви прати да пасете треви /не че изцяло отхвърля билките, даже напротив, но знае до къде се простират "възможностите" им/. Не знам дали на дете случих или на педиатър, ама да чукам на дърво проблеми ни с едното, ни с другото имам /Емо не е близвал антибиотик/. Става въпрос за д-р Иванова, главния вход, на първия етаж, коридора в ляво  Arrow  първата врата в дясно. Четна дата - сутрин, нечетна - следобед. Не е задължително да ти хареса, можеш просто да поговориш с нея - имаш време за сондиране на мнения. Емо се роди на 8.11 /9 дни по-рано от термина/, а го записахме при нея на 12.11 - един ден след като ни изписаха. Без да я предупреждаваме предварително. Но ти можеш и малко по-рано да отидеш, предполагам ще ти каже като си дойдете от болницата живот и здраве с новия човек да и се обадите. А, още нещо - имах невероятния късмет 1. Емо да се тръшне с Т 39 и грип на първи януари, но телефонът и беше включен и веднага ми даде насоки какво да правя; 2. Опъпчи се от варицела навръх Великден - 11.04, пак си беше на мястото жената. Ако е наистина спешен случая, и няма как да стигнеш до болницата - идва вкъщи /идва и след изписването на бебето два пъти/. На мен лично не ми се е налагало, въпреки че веднъж беше на косъм да дойде. Това е - ти си прецени. Все пак слава Богу не ми се е налагало да се намесва при сериозни проблеми.

А за срещите - имаше няколко преди време, и аз бях единствената от Люлин Grinning . Ама вие си направете бременна среща, пък по-натам ще запознаваме наследниците.

Общи условия

Активация на акаунт