Кървящ хемангиом

  • 70 650
  • 135
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 8 919
Момичета, как става записването за доц. Кадурина? Може и на лични.

# 91
  • Мнения: 499
Консултация с Доц. Мирослава Кадурина, д.м се извършват след предварително записване на телефони: (02) 9225534; (02) 9225002; (02) 9226326;
(02) 9226195

# 92
  • Мнения: 8 919
Благодаря, Смусиbouquet
Колко време се чака за час? Седмици, месец?

# 93
  • Мнения: 294
Благодаря, Смусиbouquet
Колко време се чака за час? Седмици, месец?
зависи някои казват че чакат месец два нас ни записаха за след 2 седмици когато звъннах за пръв път.Друг е въпроса че беше в чужбина като отидохме.

# 94
  • Мнения: 8 919
Аз вече записах час  - за средата на март. Но и това ме притеснява - че може прегледа в крайна сметка да не е от доц. Кадурина. То е ясно, че като наближи датата ще звъня пак по телефона, пък да видим.

# 95
  • Мнения: 2
Zdraveite, nie bqhme septemvri pti doc. Kadurina i tq mi izpisa edna gyba , ako hemangioma zapoche da kyrvi, kazva se gelaspon za prevryzka pri nujda, nie se rodihme s dva hemangioma, izpisaha ni niolol gel, a sega go nqma nikyde, i sym mnogo pritesnena, che ne moga da go namerq,zashtoto kato go majehme imashe golqm efekt. Dano da sym pomognala s neshto, vie koga ste na pregled?

------------
Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: нд, 03 мар 2013, 05:02 от AnMary

# 96
  • Мнения: 26
включвам се за да следя темата. Успех на всички мъници и дано тези тревоги останат зад гърба ни

# 97
  • Мнения: 499
Блу, кога ви е прегледът? В същия ден ли ще звъниш да попиташ дали доц. Кадурина ще преглежда, че и за мен това е важно?

# 98
  • Мнения: 8 919
На 18.03, в понеделник. В петък ще звънна.

# 99
  • Мнения: 83
Привет мами! Бях обещала снимки тип "преди и след" лазерните процедури. Ето ги и тях.  
И на 19ти пак сме на процедура, че има още малко Simple Smile

# 100
  • Мнения: 26
Len4ity, разбирам че ходите от една година на лазерни процедури, но колко като брой сте направили за това време. Моята дъщеря е с червенина на лявата бузка което доц.Кадурина, вече професор каза, че  не е хемангеом, а повърхностни капиляри "порт вайн' изписа ни кремче ниолол 0,1%, което въпреки стагнацията и липсата на този крем намерихме от чужбина точно него, сега започваме да се мажем. Разликата в снимките е много видима и голяма, затова се интересувам колко процедури са били нужни за постигането на тези резултати, нашата диагноза е по различна, но все пак се надявам че ако крема не помогне то с лазера ще има резултат. Нашето е гладко, навдигнато и розово петънце, все едно е изгоряло.

P.S. Само да вметна, че в България ще има внос на крема около средата на май. Потърсете го, защото вече ще го има и няма да е нужно да ползвате заместителите който са с по-висок процент бета-блокер.

Честит Празник и успех на всички малки сладури

# 101
  • Мнения: 26
извинявайте, в по- горният пост сам допуснала правописна грешка.. Червенината ни е гладка и НЕ навдигната и е розова 

# 102
  • Мнения: 83
Здрасти Ger_ry ! Да ти кажа, честно не съм броила процедурите като бройка. Ходим веднъж месечно с изключение на лятото. Значи около 7-8 процедури сме направили общо. Относно гелчето..и на нас ни е изписано и аз го намерих от Италия. Италианския вариянт се казва Timogel. Само, че при  нас е голям зор, защото като го намажа и той веднага се облизва, или прехапва устната, или се бърше с ръкава...та го чакам да заспи дълбоко...че да го мазна...и белким не го оближе. Та за туй не съм видяла кой знай къв ефект от крема. Ама други мами са много доволни и мисля, че и на вас ще помогне.

# 103
  • Мнения: 499
Блу, казаха ли ти дали ще преглежда в понеделник проф. Кадурина?

# 104
  • Мнения: 8 919
Казаха ми, че няма промяна. Надявам се това да значи, че прегледа ще е от нея, не от друг. Истината е, че колкото повече наближава прегледа, толкова надеждите и очакванията ми от него намаляват. А на следващия ден сме при доц. Стефанова. Стиснете по някой палец за мойто дете!

Общи условия

Активация на акаунт