Отговори
# 690
  • Мнения: 637
Момичета, здравейте! Преди малко забелязах, че по лицето ми и по дланите имам едни адски ситни пъпчици, не са червени, а стоят по-скоро като релеф.  Не ме и сърбят....На някой да му се е случвало? Има ли за какво да се притеснявам? Praynig

Слънчева алергия Sunglasses Моето дете има такава. Само да го намажа с фактор по-малък от 50 и е изринат Rolling Eyes . Опитай вечерта преди плаж да не ядеш риба или яйца и се мажи с висок фактор. От бременността сме по-чувствителни към слънцето Peace

*iN eterNo neL Cuore*, това столче е много стилно. Аз никак не харесвам ония огромните и разкекерчени столчета за хранене. Това е много компактно Peace Много взех да се изморявам аз. А тая вечер сме на гости, утре пък ние ще имаме гости  Simple Smile А съм станала една повлекана. Все гледам да се пльосна в хоризонтално положение, я с книжка, я с ляптопа Laughing

# 691
  • сф
  • Мнения: 394
аз съм от тези, които ще оставят имената за дооооста по-нататък.

доста ме дразнят някои познати и сестра ми, които всеки път като ме видят започват да ме разпитват за пола (все им казвам, че като го разбера - ще им звънна веднага  Laughing).
..и естествено след това изсрелват въпроса за името - трябвало задължтелно да сме си подготвили варианти от сега за името  Crazy newsm78. просто им казвам "естествено че сме си подготвили - или дженифър, или джонатан" и се приключва въпроса... до следващя път Laughing

мулан, боян е страхотно име  Heart Eyes

# 692
  • Мнения: 637
А за имената може и да ми се смеете, но съм набелязала 2-3 и като му дойде времето ще се консултирам с астроложка. Както и за определяне на деня на раждане.  Crazy

Щях да ви пиша снощи, но се загледах в един филм и забравих. Затова ще ви се похваля сега. Както си лежах гола и се мажех с крем против стрии, коремът ми отдясно стана твърд и изпъкнал. Сигурна бях,  че това е бебо-беше се скупчил от едната страна Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Толкова мило ми стана и си галех корема после докато пак прие нормална форма.  preggo preggo

# 693
  • Мнения: 1 272
Хей, Лана, чудесно че вече бебето ти се "показва". И аз имам подозрения за побутване точно от вчера, но ще чакам да повтори, за да се похваля Laughing

# 694
  • Мнения: 637
lily_b, голям кеф наистина. Иска ми се вече да усетя и някой истински ритник, но засега са само пеперуди в корема. Слабчко е ммилото още.

Брайдичка, я кажи лекарката каза ли какво може да се от  бременни с цистит. На мен ми действа добре Уринал. Всеки момент очаквам да се появи и при мен, че и преди често ми се случваше. Затова дори и сега в жегите гледам да ходя с клин под роклята, за да ми е на топло деликатното място Laughing, а и поддържа тумбака сякаш Wink

# 695
  • София
  • Мнения: 7 645
Аз сега съм много много доволна от масажното олио за бременни притив стрии на Бюбхен! Уникално нежно е и е само 12лв... има и крем който не иска масло!
Купих си и един ръчен масажор с топчета и всяка вечер на полувремето получавам масаж на гърбааа  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Heart Eyes

Иначе съм много много по-добре, не ме боли корема вече... а за пишкането съм ходила от сутринта само още един път, а преди това 4 пъти за 2 часа.... май май си мисля, че нямах нужда от това прахче Монурал.... Чак толкова бързо да подейства?!

A имената при нас са тема на спорт.... аз харесвам 2 имена, моя приятел харесва други 2 и край няма консенсус!

Последна редакция: вт, 19 юни 2012, 16:39 от Brayda

# 696
  • Мнения: 36
Иначе съм много много по-добре, не ме боли корема вече... а за пишкането съм ходила от сутринта само още един път, а преди това 4 пъти за 2 часа.... май май си мисля, че нямах нужда от това прахче Монурал.... Чак толкова бързо да подейства?!

Brayda радвам се, че си по-добре. Монурала действа наистина много н=бързо Peace

# 697
  • София
  • Мнения: 7 645
Moже болките да са ми били, не от бебето, а от цистита?!  Thinking

# 698
  • Мнения: 637
Най-вероятно болките са били от цистита. А тоя Монурал се приема еднократно при силна криза така ли? На какъв принцип е? Антибиотик ли? Аз общо взето съм пила веднъж антибиотици, но след няколко месеца пак имах цистит и общо взето като почувствам нещо сама си изписвам уринал акут и така си се самолекувам Rolling Eyes

# 699
  • Мнения: 26
Здравейте момичета! Голяма жега днес едва се довляках от работа до в къщи. За имената - имам няколко идеи, като за момче е само едно, но за момиче съм намислила няколко. Общо взето първата буква ми е сигурна. При мен лошото е, че имената за момиче ги свързвам с някоя позната, която се казва така и нещо се разколебавам. Разбира се още не съм ги обсъждала с таткото  Grinning, а все пак и той трябва да си каже мнението. За първото дете бяхме категорични и без колебание избрахме името още когато разбрах, че съм бременна (а пък и то си е универсално име).

Аз все още не се мажа с нищо - всякакви миризми ме дрязнят и така ще съм сигурно до края (така бях и с първата бременност и имам малко стрии Embarassed)
*_*_lana_*_* Монурала пречиства пикочните пътища от всякакви бактерии и наистина действа много бързо (може би за това се изписва по едно прахче)

# 700
  • София
  • Мнения: 7 645
Aми аз до сега не го бях пила... да пие се еднократно едно прахче във вода на гладен стомах! Ами тя емзи беше обяснила 2-3 страници по-назад и ме образова, та да ти повторя нейните думи- това е локален антибиотик, който не се усвоява от организма, кръвта и от там бебето, действа локално само на унинарната система и много бързо облекчава и лекува! За целта и си струва близо 16лв...
Но след 3 дни ще пусна стерилна урина да виидм има ли нещо останало... но тя доста лекарката се шашна като й казах как ме боли и как пишкам много често...  Confused

После четох, че и за е. коли се предписва... и за други някакви бактерии, не само циститните... а за цистита действа на подчти всички бактерии които са го причинили! Защото другите хапчета май десйтват само на най-честите!

Също така лекарката ми каза, че при бременност много често цистита е без болка, така че момичета внимавайте!

# 701
  • Мнения: 637
Ще го имам предвид тоя Монурал.
Малее, аз наистина чета по диагонал Embarassed Усещам, че оглупявам от хормоните  Joy hahaha

# 702
  • София
  • Мнения: 7 645
но само ако ти го предпише АГ, иначе не! т.е. то и това което преди си пила не е сигурно дали става за бременни!  Rolling Eyes

# 703
  • Мнения: 26
Да Брайда аз точно след Е.коли го пих - но на мен ми го предписаха вечер преди лягане за да се задържи по дълго в тялото (дори ми казаха ако може да не ставам до тоалетна през нощта   Close) забравих да пиша че не съм била бременна когато го пих

# 704
  • София
  • Мнения: 7 645
Ами на мен ми каза да го пия веднага - сутринта, добре че бях на гладно и до 14 часа не отидох то тоалетна от 9 до 14ч го задържах - 5 часа някъде!

Общи условия

Активация на акаунт