Съпруги, чиито мъже пътуват по море-28

  • 48 590
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 776
Здравейте морски принцеси  smile3525

Арго със закъснение, но от сърце честит рожден ден! Да си много обичана и щастлива, гледам и подаръка ти пристигнал  Grinning весели ти очички   bouquet

Ние сме добре, ходим по плажовете и се приготвям за предучилищната на Панайоти, утре е първия ден и после са в стачка  Mr. Green
Хаймани такива  Laughing и на мен ми се хойка, ама най-рано след месец за шопинг в Пирея. Ако се съберете за кафе да знаете, че виртуално ще съм с вас. Прекрасна вечер на всички  Hug

# 691
  • Мнения: 2
Да докладвам и аз.
Прибрахме се,пътувахме доста спокойно
Но утре съм на работа,няма как.
В четвъртък и петък се надявам да мога да довърша отпуската си.Ако организираме срещичка,ще успея да дойда.
Имам да дооправям багаж.Затова ви пожелавам Лека нощ! Hug

# 692
  • Мнения: 682
Здравейте   момичета! Hug
Арго,весели ти очички и от мен!
Добре дошли Маме,Весе,Делти!Като се видим ще разказвате как сте изкарали.
Весе,като идвате насам обезателно ще се видим и ще заформим срещичка.
Лека и спокойна вечер на всички и приятни сънища. smile3524 Sleeping newsm46

# 693
  • Варна
  • Мнения: 12
  Здравейте,момичета wavey Добре завърнали се на почиващите на море и планина.Хайде казвайте дата за първата есенна среща.Спорен вторник на всички.

# 694
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Добро утро!

Вземам си от кафенцето на Мари.   bouquet

Честит рожден ден на Арго(на патерички)!Да си жива и здрава, всичко най-хубаво ти пожелавам в живота. И весели ти очички.

Ей, много почиващи и пътуващи, браво! И на мен нали толкова ми се ходеше по южното, ами няма да е тази година, може би другата.  Joy

Вчера бях на преглед и засега Теди ще си има братче.  Mr. Green Имам едни 5% надежда за сестричка, да видим след месец, какво ще се види.
На мъжът ми му удължиха престоя още малко, та чак края на октомври ще си дойде за малко повече дни, но пак недостатъчно.

Хубав ден на всички!

П.П. Какво ли става с Агира, дали е родила? Някой има ли информация?

# 695
  • Мнения: 139



                Хубав ден на всички  ! Hug

                                                                         

                          http://www.youtube.com/watch?v=xjt1WWSzMN8&feature=related

                          http://www.youtube.com/watch?v=Lckqdu0FEbY&feature=related

# 696
  • Мнения: 50
Добро утро момичета!!!
След сутрешното кафенце ви пожелавам ей такава красота на масата и през деня!!

Пепси,колкото и да стоят татковците,все не ни е достатъчно!!Дано е възможно най-дългия му престой!!А дребосчо като реши ще се появи с целия си блясък и ще се покаже какъв се е натворил!! Joy
Не зная за Агирчето,не се появява newsm78 -може вече бебката да е излязла да види какво е на белия свят!!
За откриването на есенния сезон съм съгласна,може да проверим БМ-а ,скоро не сме го посещавали!Може да е променил нещо през лятото?Или турския??

# 697
  • Мнения: 274
Здравейте Русалки!
Днес съм страшно разсеяна  ooooh!  , от сутринта си мисля че сме понеделник и всичко ми се обърка  Joy  Хубаво е да хайманосваш, но като се върнеш къщата е с главата наопаки  Laughing Да не ви казвам, че най-много цветята ми са пострадали  Embarassed , чувствам се виновна и тия дни ще им се отдам напълно  Wink
Наде, страхотно е това дето си ни сложила....в унисон със сегашния сезон   bouquet
Пепси, добре дошле в клуба на глезените  Wink , щом само мъже ще има около теб  Laughing  И аз имах 5% надежда, но се изпари за секунди като се появи малкия мъж  Laughing  е още не съм я изгубила  Wink , все пак някой хубав бъдещ ден може да ни дари с някоя внучка  Laughing   Laughing   Laughing
Мари, в петък ще бъда на Варна, така че ако има желаещи и свободни да си направим първата есенна среща. Предложението ми е 12.30 ч. на БМ Залива. Ако имате други идеи...или сте съглласни кажете и да се броим  Hug 

# 698
  • Мнения: 5 776
Ей страхотни сте   bouquet и кафеце пих и на слънчогледите много се зарадвах, обожавам ги безумно  Grinning
И да се похваля малкия много си хареса училището  Peace По принцип е за 7-8 деца, а тази година ще са 20   Shocked и учителките са притеснени как ще се справят  Crazy
Дребните напоследък все се съюзяват за всякакви бели и аз все още не съм успяла да въведа напълно ред вкъщи  Joy да са ми живи и здрави  Laughing
Прекрасна вечер на всички   bouquet

# 699
  • Varna
  • Мнения: 2 596
БройтИ мЪ, броЙтИ мЪ Wink шЪ идвам Grinning
На мене цял ден ми е едно заспало, едно отпуснато. За обяда успях да си сритам задника и да сготвя......таман написах какво съм приготвила и се сетих за  Пепситота се връщах да изтривам Laughing. Късно обядвахме и аз след това, та чак до 17 часа съм прегърнала възглавницата ooooh! И изтървах тренировки....ама карай. То така ми е отпаднало, че и там щяФ да съм една заспала Гана.

Наде,
СтраОтна картинка newsm10 оранжево, жълто и това фреш пролетно зелено, ммммм пролетно - лятно разкошноооооо!!! Обожавам тези цветове.

Марийче,
Писали сме заедно Hug А за децата...дано Господ да ти е дал търпение достатъчно Praynig Wink

# 700
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Делти, казвай, казвай, какво сготви. Да ми дойде малко апетита, че нещо днес насила ям, а и идейки да имам. Simple Smile

# 701
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Пепси,
Ами навих едни лозови сърмички, ама така повече, в глинения гювеч, и ги метнах във оджака. Аз така ги правя. Стават мозък. И им направих една огромна салата от домати, краставици, маслинки и сирене на конци което си донесох.
Сега незнам как ти правиш тези сърмички. Някои им слагат и стафидки, други пък съм виждала сиренце да слагат. Аз не им слагам такива неща, но пък им слагам поне връзка копър към ориза, така да има повече. И малко доматено пюре или доматче пюрирано, черен пипер, червен пипер и малко лют такъв. И разбира се накрая....онази шепа пълна с лИбоФФ. Аз ги обичам без месо.
Тези с киселото зеле ги обичам вече с месце и оризец.
А иначе моите днеска реват и за боб в гърне или пак в гювеча запечен....В четвъртък ще им го наготвя....Така, че от мене тези две простички идеи имаш Hug

А днеска и други хора ми се оплакват, че или не им се хапва, или са много отпаднали и отпуснати. То хубаво един ден да не хапнем. Малко да се поочистим.....ама мене само ми е отпуснато и мързеливо...обачИ как ми сЪ папааааааа ooooh!

# 702
  • Мнения: 2
 wavey
Веси,така е след почивка.Аз също днес не мога да се концентрирам.Просто защото имам още два дни отпуск.Но днес дългът ме позова и нямаше как да откажа.А цветята ми живнаха,няма големи поражения.
Много ще ми е удобен деня за среща,нали имам още отпуск,ще го ползвам в четвъртък и петък.
Делти,така е, хубаво е да си толкова дни си само Принцеса.
Марийче,как бързо растат малките от разстояние,вече си имаш и ученик.Но пък с тези стачки при вас,кой знае каква обърквация е.
Пепси,готви се,два пъти свекърва ще бъдеш Wink
Вали,Наде,Мари,Арго и всички  останали морски Принцеси-приятна вечер и до скоро виждане на срещата.
  love001 cheers

# 703
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Делти, лозови сърми съм правила точно 2 пъти, пипкава ми е работата за сам човек да ги яде. Аз и не обичам много. Е виж, за зелеви сърмички ми потичат лигите, но да си призная никога не съм правила. Мама и свекито се справят отлично.  Joy

Пепси,готви се,два пъти свекърва ще бъдеш Wink

 Mr. Green За това не се бях сетила. Милите момичета, какво ги чака.

# 704
  • Мнения: 50
 newsm03 сега се върнах от работни хайманлъци и се присъединявам!!!В петък ми е супер!!!Живот и здраве както се казва-бройте ме курдисана в БМ-а!! 4470

Общи условия

Активация на акаунт