Бялата лагуна

  • 11 503
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 309
Не бих казала, че плажът е далеч, просто е стръмно. В темата пише  момиче, за което останах с убеждение, че е управителката на комплекса, най-добре кореспондирай с нея.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 110
Здравейте, тук съм, казвам се Мира, не съм управител на хотелите на "Бялата лагуна", но съм в структурата по друг повод. От всички колеги обаче, май само аз съм с регистрация тук ...
Всички Ваши коментари стават част от оперативките на екипа на "Бялата лагуна".
Стараем се да вземем под внимание и субективните, доколкото е възможно, а те най-често са в двете крайности.
Жалко е, че сред хората, на които им предстои почивка на "Бялата лагуна" се поражда смут какво ги чака. Излишна е такава предварителна нагласа, натоварва.
Забелязвам и ми стана интересно, че негативните изказвания са с повече тежест, а всъщност по същите въпроси има и позитивни коментари.
Снимки мога да покажа, кое колко е далеч и как изглеждат стаите, ресторанта, басейните ...

# 17
  • Мнения: 1 934
Мира Иванова, похвално е, че правите оперативки и коментирате проблемите, но явно сте твърде пристрастна по въпроса и много се дразните от негативните изказвания. Явно според вас са неоснователни  Confused

Едно от негативните изказвания беше и мое и твърдо стоя зад него.
Естествено, сега може и да са се променили нещата, но ... тогава стояха така, че и по-зле дори.

Ние бяхме настанени в хотела на ДСК
http://www.nasamnatam.com/hotel/DSK_Karvuna-62464.html

Мен не ме вълнуват толкова снимките на стаите, ресторанта и басейна, добре би било да се пуснат снимки от плажа и пътя до него, защото все пак човек отива на море основно заради самото море  Peace

Пожелавам на всички, закупили почивка в Бялага лагуна да останат доволни  Peace /дано да се е променило нещо/

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 110
Кливия, здравейте, не влагам раздразнение в коментарите си, в никакъв случай. Чета постовете със съвсем конструктивна цел, а гледам да давам и обратна връзка към Вас, нашите клиенти.
Писаната реч не отразява вложената емоция. Мисля си, че затова оставате с такова впечатление.
Благодаря на всички, че споделяте мненията си Simple Smile
С поздрав
Мира

# 19
  • Мнения: 98
Здравейте, тук съм, казвам се Мира, не съм управител на хотелите на "Бялата лагуна", но съм в структурата по друг повод. От всички колеги обаче, май само аз съм с регистрация тук ...
Всички Ваши коментари стават част от оперативките на екипа на "Бялата лагуна".
Стараем се да вземем под внимание и субективните, доколкото е възможно, а те най-често са в двете крайности.
Жалко е, че сред хората, на които им предстои почивка на "Бялата лагуна" се поражда смут какво ги чака. Излишна е такава предварителна нагласа, натоварва.
Забелязвам и ми стана интересно, че негативните изказвания са с повече тежест, а всъщност по същите въпроси има и позитивни коментари.
Снимки мога да покажа, кое колко е далеч и как изглеждат стаите, ресторанта, басейните ...


Къде са въпросните снимки , може ли да ги видим?

Вярно ли е ,че за да ползваш климатика в стаята се доплаща още 4 лв на ден на човек?-пише го в една друга тема за хотела

Разбрах че както било много спокойно там наскоро е имало детски лагер в хотела с русначета - само мога да си представя какво е било..., предполагам  лудница

Имате ли информация за идната седмица има ли организирани подобни детски лагери там? 

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 110
Привет, правя албума и давам линка.
Никол, отговарям подред на Вашите въпроси:
Допълнително плащане за климатик няма.
Информацията по повод доплащането за климатик е актуализирана в публичното пространство, вкл. на сайта www.albena.bg, всъщност първо там...
За русначетата, които почиваха в комплекса мога да кажа само, че са били със страхотна организация, винаги под строй, не са се скупчвали на хранене или друго, имали са даже времеви график за хапването. Възпитани и хубави деца, радост за всички Simple Smile
Не мога да кажа има ли лагер в рамките на идната седмица, можете да се обърнете към рецепция.
С поздрав
Мира

PS: Ето линк: http://www.album.bg/miraivanova/

 

Последна редакция: ср, 01 авг 2012, 21:17 от Мира Иванова

# 21
  • Мнения: 6 309
Изглежда много добре , чудесни снимки.

# 22
  • София
  • Мнения: 618
Здравейте и от мен. Вече се прибрах. Снимките са реалност, зависи кой какво вижда. Във високата част е хотела, средната част е рецепция лоби бар и ресторант и долу е басейна и плажа. Плаж има, но морето не е подходящо за къпане. Има много водорасли. Ако се загледате в бетонния кей последното заливче от дясната страна е подходящо за къпане, но там няма плаж. Басейна е хубав, чисти се редовно, шезлонгите са с шалтета, водата е приятна. ОТНОСНО ХРАНАТА - Мира е права - реагира се веднага това което е писано по-предните постове вече не е така. Има разнообразие и което е най-важното - вкусна е! Да имаше лагер с русначета, но не беше лудница- малко пошумно при басейна когато се къпеха - точно 30 мин. При храненето пак така получаваше се бързо струпване, но това което прави част на персонала бързо се реагираше, масите се почистваха на секундата, а ако нещо свърши от храната моментално се зареждаше. Мое лично мнение но дисциплината при русначетата е на много по-високо ниво от при нашите деца. Имаше много румънски и молдовски семейства. Но не са били шумни. При пристигането ни дадоха ключ от от 139 стая - надявам се да не настаняват никой почиващ там - гледка към бетонна стена, пълна с легла, миришеща на мухал, срещу нея обща тоалетна. Смениха ни веднага стаята и бяхме настанени във вилата. Бих обърнала малко внимание на хигиената, но при нас се оказа, че камериерките нямат резервен ключ. Тихо, спокойно, ако попаднете на време с нормалните 27-30* ще си изкарате страхотно. През деня ни беше тежко катеренето по стълбите заради температурите, но все пак ни пречат и 45 години, на по-младите ще им е по-лесно. Хубаво изкарване на всички и надявам се да съм била полезна!

# 23
  • Мнения: 16
Здравейте, да се включа и аз в темата, всеки има различни виждания за хубаво, лично моето мнение за този комплекс е ужасно, не знам дали някой от персонала ви е казал че има и змии и че ако не ги закачаш няма страшно, това беше първото нещо с което ни посрещнаха. В така наречената рецепция миришеше на тоалетна, докато чакахме да се разберем седнахме на диваните, за голям ужас екокожата от която са направени диваните се полепи по нас станахме на точки  целите. Това беше втория неприятен момент, след това с колите отидохме до хотела/силно казано хотел/ при вида му първите ни думи бяха "Вие да не сте в ремонт?", а любезните камериерки се усмихнаха и казаха че просто чистят стаите, всичко беше нахвърлено по земята разнасяха се някакви легла, с една дума грозна гледка. Стаите са толкова малки че няма къде да се врътнеш, а да не говорим че бяхме и с деца, имаше мравки и пясък. Относно плажа и басейна, до тях се стига по доста стръмни и доста на брой стъпала, самия плаж става, но водата е пълна с камъни няма как да влезеш, а все пак се водиш на море. Радвам се че не останахме и една нощ на това место, лично аз не го препоръчвам, но всеки си има мнение. Моята почивка се провали тотално, и вече знам никога повече да не ходя на места дето не ги знам, както стана сега.   

Общи условия

Активация на акаунт