Шивач в Стара Загора

  • 2 516
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте, има ли някой който може да ми препоръча шивач в Стара Загора? Харесала съм си модел на една рокля и искам да ми я ушие шивач понеже я харесах в Интернет и не искам да рискувам с поръчки по нета ако не ми хареса и т.н. Благодаря предварително.  Embarassed

# 1
  • Мнения: 403
Здравейте, има ли някой който може да ми препоръча шивач в Стара Загора? Харесала съм си модел на една рокля и искам да ми я ушие шивач понеже я харесах в Интернет и не искам да рискувам с поръчки по нета ако не ми хареса и т.н. Благодаря предварително.  Embarassed

Знаеш ли къде е заведението Кашмир?
на ул. Парчевич е.
където са Дюнерит Шами като тръгнеш надолу по стълбичките, там е и каручката та ва този търговски център /забравих му името/ като влезеш в него навътре преди заведението Кашмир има магазин за платове, там са и шивачи.

Темата ти е старичка и вероятно си намерила шивач, но ако случайно не си се надявам да съм ти помогнала Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1
Преди няколко месеца една жена отвори ателие до нас. Имах дрехи за поправка и реших да ги занеса при нея и останах много доволна. Жената е много сръчна и разбира от работата си преди съм носила дрехи на други шивачки, но  не съм оставала толкова доволна! Ателието и се намира срещу Карфур улицата е Никола Петков, но не съм сигурна кой номер е. Във  гугъл кано изпишите ателие "Сабиес" ще Ви излезне, но наистина е много добра!! HugBlush

Общи условия

Активация на акаунт