Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 2

  • 69 613
  • 731
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 535
milena d благодаря   bouquet

# 391
  • Мнения: 1 252
Привет. извинете не мога да спомня дали в тази тема или в КВФ бяха публикували интересно инфо - кратко СВ на Б. Саат+ клюки, но аз имах работа , не го дочетох и сега не мога да го намеря Sad Че то една тема ли за КВФ, ако някой има да сподели, или си спомня...да да де линк.
Аз се загледах в чертите на Ресул , когато беше пиян. Ми ноо си убуу момчето, ако го вкарам в банята да го избръсна и поизкъпя си е баш , таман!

# 392
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Привет. извинете не мога да спомня дали в тази тема или в КВФ бяха публикували интересно инфо - кратко СВ на Б. Саат+ клюки, но аз имах работа , не го дочетох и сега не мога да го намеря Sad Че то една тема ли за КВФ, ако някой има да сподели, или си спомня...да да де линк.
Аз се загледах в чертите на Ресул , когато беше пиян. Ми ноо си убуу момчето, ако го вкарам в банята да го избръсна и поизкъпя си е баш , таман!

Не е в тази тема.
За Ресулчо - явно само аз не съм му фен. Плаши си ме и ми е противен.

# 393
  • Мнения: 188
Привет. извинете не мога да спомня дали в тази тема или в КВФ бяха публикували интересно инфо - кратко СВ на Б. Саат+ клюки, но аз имах работа , не го дочетох и сега не мога да го намеря Sad Че то една тема ли за КВФ, ако някой има да сподели, или си спомня...да да де линк.
Аз се загледах в чертите на Ресул , когато беше пиян. Ми ноо си убуу момчето, ако го вкарам в банята да го избръсна и поизкъпя си е баш , таман!
Като знам какви глупости още ще върши за напред,не да го бръсна ами ако ми падне ще му оскубя брадата косъм по косъм.

# 394
  • Мнения: 1 252

Като знам какви глупости още ще върши за напред,не да го бръсна ами ако ми падне ще му оскубя брадата косъм по косъм.

Joy Joy Joy
Забравих да кажа , че се беше гримирала като от клуонадата и наистина не беше удачен грима , но ми стана много мъчно. Да положиш грижа все пак някаква за да се харесаш на любимия и Хазар толкова грубо и нетактично ooooh!

# 395
  • София
  • Мнения: 1 433
аз също не съм му фенка-на Ресул де
артиста успява да бъде отблъскащ и противен, не само с поведениет оси, но и с външността си
като ги види човек да си плюе в пазвата против уроки
гардовете също, въобще от обкръжението на Зилян в Мидят как пък един не лови окото
даже онзи, възлюбеният на Бену ooooh!
Хазар направо като Мистър Турция, как да не се влюби в него, я как му държеше и тя ръцете, преди пияното говедо да се изпъпули по стълбите и да ги прекъсне

# 396
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
аз също не съм му фенка-на Ресул де
артиста успява да бъде отблъскащ и противен, не само с поведениет оси, но и с външността си
като ги види човек да си плюе в пазвата против уроки
гардовете също, въобще от обкръжението на Зилян в Мидят как пък един не лови окото
даже онзи, възлюбеният на Бену ooooh!
Хазар направо като Мистър Турция, как да не се влюби в него, я как му държеше и тя ръцете, преди пияното говедо да се изпъпули по стълбите и да ги прекъсне

Артиста, играещ Ресул определено е много талантлив -  да ни накара наистина да ненавиждаме героя му, само чрез вида си и в последствие с постъпките си не е лесна задача.
Явно в Мидиат мъжете са по грозни. Сега като дойдат да искат Дилян като видиш кандидат жениха ще паднеш. Хазар не Мистър Турция, а направо Мистър Вселена е като го видиш до всички мъже от Мидиат.

# 397
  • София
  • Мнения: 1 433
малее, наистина ли ще я искат #Crazy
и какво ще стане?
скрито естествено, ако някой не иска да знае

# 398
  • Мнения: 188
Скрит текст:
Май баща и няма да е съгласен и няма да има сватба
Прави ми впечатление че бащата се вслушва в желанията на дъщерите си.
Ако беше като А.М. от ЛиН щеше да има и бой и стрелби.

Последна редакция: пн, 18 юни 2012, 23:03 от вили-72

# 399
  • Мнения: 885
Много време ми отне да прочета всичко което сте писали . Мнн полезна и интересна информ разбрах за Турция..
Вили права си  Simple Smile

# 400
  • Мнения: 188
А Берин защо обвинява само Хасан за това че Джесур напусна дома?Бил го нападнал,бил не знам си какво казал ooooh!
Нима тя мълчеше през цялото време?Нали тя започна с разпита на Севги и с намеците че е певица и че работи по барове?

# 401
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
А Берин защо обвинява само Хасан за това че Джесур напусна дома?Бил го нападнал,бил не знам си какво казал ooooh!
Нима тя мълчеше през цялото време?Нали тя започна с разпита на Севги и с намеците че е певица и че работи по барове?

Защото тя винаги се има за права и по подразбиране тя не е виновна.

# 402
  • Мнения: 1 012
А Берин защо обвинява само Хасан за това че Джесур напусна дома?Бил го нападнал,бил не знам си какво казал ooooh!
Нима тя мълчеше през цялото време?Нали тя започна с разпита на Севги и с намеците че е певица и че работи по барове?

Защото тя винаги се има за права и по подразбиране тя не е виновна.

И като забие тоя *невинен* поглед, нещо от рода *как можа да си помислиш че аз съм виновна* ми иде да я сграбча през лаптопа  ooooh!

А Фърат Танъш наистина играе страхотно

# 403
  • UK
  • Мнения: 600
Актьорът, който играе Ресул е номер 1 Mr. Green Много е добър!
А Ресул е мега мега противен, чак вече ми е симпатичен... ако ме разбирате.... Peace

Зилян беше много смешна нагримирана така... но пък направо на мен ми запърхаха пеперуди в стомаха като си представих защо се е гримирала и как е чакала Хазар да я види... а той милия как я сряза за грима ooooh!

# 404
  • Мнения: 294
Според мен Дживан започва да харесва Дилян, без да го осъзнава така, както Хазар започва да харесва Зилян, а тя пък от километри си личи, че е влюбена в Хазар. А Ферхат много ме дразни - откъде-накъде пък Ася ще му разказва за брака си с Мустафа, какъв е той, че да се бърка в отношенията им? Мъчно ми е за Ширин и Мустафа, Ася е много несправедлива спрямо тях.

Интересното е, че Фърат Танъш и Теоман Къмбараджъбашъ играят в "Bir zamanlar osmanli" като най-добри приятели, братя ли са не знам, ама са все заедно. Във филма има още доста познати актьори, Дилян от този филм, Оуз от "Листопад", Керим от "Гордата Аси", бащата на Джавидан от "Мелодия на сърцето", мисля, че играе и майката на Ендер от "До последен дъх" (не съм сигурна, че е тя), Сюлейман от "Изгубени години".

Общи условия

Активация на акаунт