КГБ=Клуб на Готините Баби - 123.

  • 47 274
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 099
Как си, Каролинчеnewsm53 Благодаря за супер-мейлите, ама никаква  музика не пускат.
Ей, администратори! Как може да няма хиляда емотикони на тема музика, песни, свирни!... newsm78

# 721
  • Мнения: 894
Добро утро момичета! Hug Hug
Хайде на кафе,аз едва ходя но до компа стигам Laughing

От сутринта е жежко

Танита добре завърнала си се  bouquet  bouquetГоляма каубойка си кръстосваш България като Спайдърмен hahaha hahaha
Днес  да ви почерпя,мъжът ми има имен ден-Владимир.За негово здраве


Маринка честит имен ден на съкровището ви Владко Да расте здрав  и весели игри  bouquet  bouquet  bouquet

# 722
  • Мнения: 7 386
             Привет,момичета!Изчетох ви отгоре отгоре,че нямам никакво време,а активност гУУУУУляма!
             Благодаря за разясненията  Hug Сетих се коя е и къде е пицарията като ми казахте Мама миа  Laughing нооооооо.......сега се сетих,че и този път няма да я видя отвътре! Laughing В четвъртък със сигурност не мога да дойда!
             Зачезвам да си свърша работата,че мен чака!
             Лек и спокоен ден и...........крийте се от жегата,че още от сега напича. Hug

             ПП.Иве,добре ме изпревари! Laughing

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МЪЖА ТИ!ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И С ГОРДОСТ ДА НОСИ ИМЕТО СИ!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВЛАДИ НА МАРИНКА!МНОГО ЗДРАВЕ,КЪСМЕТ И ВЕСЕЛИ ИГРИ!

ЧЕСТИТО И НА ВСИЧКИ ДРУГИ,КОИТО ИМАТ ПОВОД ЗА ПРАЗНИК ДНЕС!

# 723
  • София
  • Мнения: 4 177
Щом сте казали, честито на именниците днес - малки и големи!!! Да са живи и здрави!

Аз също не мога в четвъртък, по простата причина, че пътувам рано сутринта.

Кари, искам да се видим до сряда, в удобно за теб време и място.

# 724
  • София
  • Мнения: 1 529

 Честит имен ден на Влади хубавеца-няма да е вечния ерген като песента със сигурност,много обожателки около него,да е най щастливото дете .
  Иве ,много здраве и късмет за твоя Владимир.
Цветята са за теб:

 Римарче, ако се отложи за сряда и аз ще мога... Повадиха ми душата моите родители да ида да ги видя- На море можеш,при нас не можеш Confused Иска ми се да видя Кари и изненадите ,ама дано  се наредят нещата някак.

# 725
  • Мнения: 3 036
Честит имен ден и от мен на всички,които носят името Владимир. Здраве,щастие и късмет и както е значението на името- да владее света,да бъде заобиколен от хора,които го обичат.
Вече започва да не се търпи горещината,пък аз съм срещу вентилатора и пържа патладжан,но свършвам.

# 726
  • София
  • Мнения: 1 529
 Жабчееее. Къде си ,що си,как си?
 Ако не можеш да пуснеш темата ,казвай овреме.... Ама ти си най добрата. Аз след малко тръгвам за Богров. Жега е ама народа ги е нарекъл тези дни горещници. Някога нямаше код ове ,червено жълто ,оранжево и такива плашещи новини за всичко. Ще мине итова ,зимата лесно ли ни бе на -20. На жега се намира начина винаги ,в банята по често итака,пък койтое с климатик....

# 727
  • Мнения: 1 250
Привет девойки Hug Сега  се връщам от среща с приятелка, уж влезохме в заведение с климатик, но се оказа че има и климатици за украса Mr. GreenПускали го след определен час, нищо че навън е пещ ooooh!

Иви на твоя Владимир, както и на малкия чаровен синеочко пожелавам здраве,щастие и пак здраве.


Момичета за срещата, ако сряда се оказва по удобен ден за всички, нека тогава да го сменим Simple Smile

Отивам да се разхладя в банята, че ще припадна в тази пещ ShockedДо по-късно

# 728
  • Мнения: 348
Здравейте, момичета!
Изчетох ви отзад напред, за да видя  какво я мъчи Ивлин.
Извинявам се, диагонално четох.

Поздрави на всички именници!!!

В едно кафе   във Варна съм, специално за да чатя. Гледам да отхвърля много работа.
Ивлин, ако още те мъчи дископатията, обади се, да те пооправя до сряда.
Мили варненки, ще се състои ли срядата 16 ч. пред входа на М.Градина?
Аз ще гледат да надникна в темата още веднъж преди сряда.

Моля също някой да ми прати паролата за снимките на лични. Много по-различно е, като свързвам имена с лица!!!
Свършва ми батерията!
Благодаря още веднъж за хубавата среща, драконки !  Simple Smile Simple Smile Simple Smile     bouquet

# 729
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА ТЕМА!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=669434.new#new

Общи условия

Активация на акаунт