хотел Грийн Парк - Китен

  • 3 770
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29 324
Тази година се замислям за море на Китен. Какво ще кажете за хотел Грийн Парк? Моля дайте и други предложения и отзиви за хотели!

# 1
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Само ако сте за края на август и началото на септември можеш да го гледаш този хотел.за останалото време е спрян от продажба. Иначе отзивите за него са добри.

# 2
  • Мнения: 29 324
Какво ще рече спрян от продажба? newsm78

# 3
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Това значи че за останалият период хотела е зает.

# 4
  • Мнения: 4 936
Грийн Парк е хотела с лагера с натровените деца от м.г. Предполагам, че т.г пак е пълно с лагерници и за това е зает. Предната година бяхме там и изкарахме много добре. Не е много близо до плажа и се пресича голям път, което е доста неприятно. Може да е шумно ако има лагерници - Нас ни хранеха в други часове - децата винаги бяха доста по-рано. Храната беше добре и хигиената ще е на ниво - сигурно са ги спукали от проверки покрай историята с водата

# 5
  • Мнения: 29 324
благодаря за мнението. Доста се колебая, на снимки ми харесва, но ме притеснява да не се разочароваме. Пък и сме с малко дете... Confused

# 6
  • Мнения: 4 936
Виж "каменец" на самия плаж е и е беше доста добре. щом сте с малко дете ще ти доста по-спокойно там

# 7
  • Мнения: 3 271
Виж "каменец" на самия плаж е и е беше доста добре. щом сте с малко дете ще ти доста по-спокойно там
По спокойно ли там е най голямата дандания и всички дискотеки. Peace

# 8
  • Мнения: 4 936
м.г бяхме там и не е било шумно. Дискотеките са в селото, а този хотел е на плажа до къмпингите, съвсем в края на селото, до водната пързалка

# 9
  • София
  • Мнения: 792
 И ние гледаме хотела за края на август. Притеснява ме само да няма много лагерници и да е шумно, че ще сме 2 сем. с малки деца. Иначе едва ли ще си правят експерименти с храната след миналата година.

# 10
  • Мнения: 29 324
в крайна сметка решихме да сме в по-малък хотел - Русалка. Надявам се да изкараме добре. Wink

Общи условия

Активация на акаунт