Звездни компромати-141

  • 53 955
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 610
Аз пък мисля, че Кийра много подхожда като излъчване за ролята и предусещам, че тази версия ще е много по-добра от тази със Софи Марсо. И не заради нея или кастинга, напротив. Аз дори не догледах онази версия, язък за Софи, за Шон Бийн и хубавия роман. Просто не беше добре адаптиран.

# 706
  • Мнения: 155

На първата снимка как ми заприлича на Robert Carlyle Simple Smile Много са готини и двамата

# 707
  • Мнения: 4 120
 Кийра абсолютно не отговаря на Каренина такава каквато е описана от автора си. По-скоро нещо като Кейт Уинслет или Моника Белучи.

# 708
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Кийра абсолютно не отговаря на Каренина такава каквато е описана от автора си. По-скоро нещо като Кейт Уинслет или Моника Белучи.

 Peace + Лив Тайлър, която вече игра в руска класика и не беше никак зле.

# 709
  • Мнения: 155
Всички заговорихте за типа жени, по които си пада Джонката, на мен пък не знам защо най-добре ми седи с Мишел Пфайфър  Mr. Green Тя също е много интересна красавица. Ето ги И колкото и да е кръга на шегата, според мен си отиват Wink Само дето той е с 5 години по-малък  Mr. Green

# 710
  • София
  • Мнения: 2 483
Този кокал Кийра хич не прилича на Ана Каренина и с нейните пълни бели ръце  Naughty. Неподходящ избор.

# 711
  • Мнения: 24
Като се абстрахирам от книгата, която съм чела като ученичка и имам бегли спомени за описанията, на Кийра просто и са в кръвта тези роли на измъчени, изтерзани от угризения и любови крехки същества. Не мога да си представя героинята прилично закръглена и с розови бузки.
Лично мнение.
Филмът обаче ще е много естетически, като се започне от музиката, костюмите....

# 712
  • Мнения: 155
На фона на руския избор за актриса в ролята на Анна Каренина през 2009 - Татьяна Друбич Кийра е просто божествена. И като се сетя за играта и в Pride & Prejudice (2005) и в The Duchess (2008) мисля, че в Анна Каренина ще бъде блестяща. Не само на външен вид трябва да го докара актьора, трябва си и игра и съм на 100% съгласна с kookai  Peace

# 713
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
На фона на руския избор за актриса в ролята на Анна Каренина през 2009 - Татьяна Друбич Кийра е просто божествена. И като се сетя за играта и в Pride & Prejudice (2005) и в The Duchess (2008) мисля, че в Анна Каренина ще бъде блестяща. Не само на външен вид трябва да го докара актьора, трябва си и игра и съм на 100% съгласна с kookai  Peace
Не знам дали си чела книгата, но руската актриса и като възраст, и като излъчване е много по-подходяща за Каренина от Кийра (която аз много харесвам). А красотата в трейлъра къде видяхте, той докарва на копие на 'Мулен Руж" newsm78...

# 714
  • Мнения: 11 747
Покрай коментарите ми стана интересно и поразрових, намерих 25 екранизации по тоя роман!  Laughing Кой не е играл Анна Каренина  Laughing включително Грета Гарбо. Аз не съм гледала нито една от тях.

# 715
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 610
И Вивиан Лий също. Аз много исках да гледам някоя от версиите с тях, но не намирах субтитри.
Играна ли е въобще от актриса, която на 100% да отговаря на описаната от автора героиня? Имаше една стара руска адаптация, която се излъчваше в бг и ако не ме лъжат спомените и там актрисата беше по-скоро нежна и слаба. Май само тая новата се вписва в модела.

# 716
  • Мнения: 4 120
 Aз много се дразня като гледам филм по книга, която съм чела преди това и актьорът не прилича визуално на героя... В "Осъдени души" колко неприятен беше отецът, в "Птиците умират сами" невзрачният гей Чембърлейн...
 Ето и сега...Кийра като Каренина. На Толстой всички героини са закръглени, сочни жени, така е било в онзи период...

# 717
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Относно Ники и полата, то било модерно !  Mr. Green

# 718
  • Мнения: 540
Ох имаше някаква холивудска екранизация, където Орфей беше негър, та и сега с Анна Каренина нещо подобно  Joy

# 719
  • софия
  • Мнения: 25 703
Относно Ники и полата, то било модерно !  Mr. Green
Скрит текст:
Този младеж е с широки къси панталонки върху клинче. То и Ники-то може да е така, но не се вижда добре на онази снимка.

Общи условия

Активация на акаунт