Волейболните ни национали (тема 13) - За хорската любов и още нещо

  • 24 523
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 005
Отборът ще е по-слаб без Матей Казийски на олимпиадата. Ще направя всичко, което е в моите възможности Матей да е в този отбор за финалите на Световната лига и олимпийските игри. Горещо искам да направим нещо по-добро на олимпиадата, а това означава Матей Казийски да играе с нас. Не знам дали има нещо, което бих могъл да направя, но ако има такова нещо – ще го направя".  Shocked Shocked Shocked

# 16
  • София
  • Мнения: 1 365
Отборът ще е по-слаб без Матей Казийски на олимпиадата. Ще направя всичко, което е в моите възможности Матей да е в този отбор за финалите на Световната лига и олимпийските игри. Горещо искам да направим нещо по-добро на олимпиадата, а това означава Матей Казийски да играе с нас. Не знам дали има нещо, което бих могъл да направя, но ако има такова нещо – ще го направя".  Shocked Shocked Shocked
чии думи са?
Направи ми впечатление, че Д.Л. днес не каза, че няма да подава оставка  Mr. Green утре щяло да се разбере

# 17
  • Мнения: 13
Абе аз направо не мога да повярвам как може да нямаш капчица себеуважеие, гордост и чест. Все пак вижда, че отвсякъде го натискат за оставка и пак не ще! А за Любо Ганев думи нямам. Не съм вярвала, че е чак таква фурнаджийска лопата. Някои хора като спортисти може да са големи, но като хора са дребни душици....

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 005
Отборът ще е по-слаб без Матей Казийски на олимпиадата. Ще направя всичко, което е в моите възможности Матей да е в този отбор за финалите на Световната лига и олимпийските игри. Горещо искам да направим нещо по-добро на олимпиадата, а това означава Матей Казийски да играе с нас. Не знам дали има нещо, което бих могъл да направя, но ако има такова нещо – ще го направя".  Shocked Shocked Shocked
чии думи са?
Направи ми впечатление, че Д.Л. днес не каза, че няма да подава оставка  Mr. Green утре щяло да се разбере


Владо Николов - неговата позиция ясно си личи, че подкрепя федерацията....

# 19
  • Мнения: 13
Владо Николов е дал много за българския волейбол. Забелявазвам обаче, че хората се обърнаха срещу него заради позицията му в този конфликт и започнаха да го обиждат и плюят. Каквото и да е неговото виждане, факт е, че е голям волейболист. Не мисля, че е правилно да плюеш човек, чието име до скоро си скандирал от трибуната.
Спомням си подобен случай с Пламен Константинов. На мач между ЦСКА и турският отбор, на който беше треньор в залата в Самоков. На края на първия гейм цялото му сако беше побеляло от храчки, които българите бяха изплюли върху него. Беше ужасна гледка.

Последна редакция: ср, 13 юни 2012, 10:33 от Danaq123

# 20
  • UK
  • Мнения: 1 334
ами така е да,всеки има право на мнение. Ама щеше да е хубаво всички да си го запазят за себе си до след Олимпиадата или поне втората квалификация. Това им беше на федерацията единственият потенциално правилен ход  Mr. Green
А това за Пламен е ужасно  Sick Нямаше ли охрана на тоя мач???

# 21
  • Мнения: 13
Имаше охрана, но нищо не можаха да направят. Както и да е, смятам, че това отношение е неопустимо при все, че става въпрос за хора, дали целия си живот за българския волейбол и за нас-публиката.

# 22
  • Мнения: 723
Е може и утре да я подаде тая оставка, щом няма да е днес точно  Mr. Green Явно много му харесва да го "натискаме"   Joy

# 23
  • Мнения: 0
Шепа негодници?!  Последно СМЕ или НЕ СМЕ, че не разбрах точно как е точно...  newsm78

"Не съм дошъл да се оправдавам, а да защитя БФВ. Стойчев имаше възможност да отане, но не го направи.
Никой не може по този "махленски" начин да ни иска оставките. Не мога да накарам тези 20 човека от УС да си подадат оставките.
Под определенито "шепа негодници", за което Радостин Стойчев и другите така се хванаха, нямам впредвид феновете, които протестират сега
."

Дъртака newsm27 се спече нещо май, ама и с право, че "шепата негодници" като нищо ще го линчува... #Cussing out

# 24
  • Мнения: 3 034
Сега сме пъпчиви младежи. Много яко.  Mr. Green

Темата Владо Николов не желая повече да я дълбая, казах какво мисля за него преди. само ще припомня два цитата и една цифра: "Какво не ни достигна в мача? Тошко Алексиев" ; "Братоев нито веднъж не ми подаде на мен"; 39% атака

Моля ви, разпостранявайте бойкота навсякъде!!!! http://www.peticiq.com/2012_volei

# 25
  • Мнения: 89
pesh-Писах в старата тема, ама изтрих и преместих тук, че нали са само по 50 страници.Не мислех да пиша, ама няма как да пропусна, че освен да обиждаш в другата тема не си написал ни един обоснован поуст към мен.

Ето още един интересен факт:
Понеже Р.Стойчев твърди, че УС на федерацията е с прекалено раздут щат, е добре да се знае, че щабът на треньора Стойчев е от 17 човека.За сравнение-щабът на руския треньор Алекно е от 9 човека.Мисля че изводите сами се налагат.
А глупавата част е, че имаме шанса да играем на олимпиада, което не се случва всеки път, имаме и нелоши играчи и отбор, че дори и удобен жребий - и вместо това да е повод за оптимизъм и радост, ще отидем в Лондон със скандали и проблеми. Просто тъпо.
Именно затова сме на този хал!
Всеки си има задължения, които трябва да изпълнява и да спазва определени правила! Не може волейболистите да назначават треньора, треньора да назначава шефовете във федерацията и членовете в управителния съвет! Това е недопустимо!Още повече пък играч да поставя ултиматум на ръководство.Да изисква може. . . и още нещо - едно е да изискваш, а друго да поставяш ултиматум
Личните конфликти на Стойчев с Данчо Лазаров не интересуват никой, освен сеирджиите и конкретно заинтересуваните в ситуацията.
Стойчев да си гледа отбора и тактиките - сигурен съм, че всичко им е осигурено, както на волейболистите така и на него.
А колко държави имаха право на две домакинства на квалификации освен нас и Япония?!

И още нещо драги ми смехурко, това че човек има различно мнение от това на тълпата/стадото не означава непременно, че ако не можеш да намериш други доводи за да зашитиш тезата си трябва да почнеш да обиждаш.Обиждат хората, които нямат никой на втория етаж и доводи, а в твоите поустове освен опит за обида не видях никакви такива.Пиши тука на жените във форума изпъквай като компетентен, правете революции, но запомни, че за да водиш спор трябва да се научиш, че винаги има мнение различно от твоето и то трябва да се уважава.
Лек ти ден

# 26
  • Мнения: 3 034
Виж, и аз не виждам нищо смислено в лаенето ти, освен че си далеч от спортните реалности. Иди пак прочети какво съм писала в отговор на твоите поплювки и иди попрочети малко спортна история. Ще ти се изяснят нещата, обещавам. Напомняш ми на един бабит, дето много се плюнчеше в темата допреди време, но бързо взе почивка. Нямаш място сред светилата, сам го каза.

Моля ви, не отговарйте на провокации, пак ви моля! Това важи за всички форуми и сайтове. Игнор и си действаме по нашите си неща! Това е моят последен пост по лаенето на неграмотните, отивам да свърша малко работа за нас си.  Hug

# 27
  • Мнения: 89
Уф, какво ли се занимавам, то е ясно че различно мнение и виждане дразни, айде със здраве!

# 28
  • Мнения: 1 517
Има голям червен хикс горе в дясно! Peace

Така днес за жалост няма някоя пресконференцийка. Чак ми липсва Диков, ама нищо. Ние действаме. Моля все да си подпише в петицията и да я разпространи по групи форуми и т.н. Всеки глас е + Praynig

# 29
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 993
По медиите все по-усилено спрягат Мартин Стоев за треньор на националите.  Thinking Той пък отрича. Аз си мисля, че Пламен Константинов би се набутал в нишата ако го потърсят. Хиена е той.

Данчо Лазаров да се вземе в ръце и да подава оставка викам аз, писна ми вече от цялата ситуация.
Провали се и първото ни домакинство в лигата, и така мечтаната Олимпиада.  Tired Дори и да се уредят нещата не виждам как ще се възстанови психически отбора...

Общи условия

Активация на акаунт