BuyInCoins- сайт за стоки на изгодни цени и с безплатна доставка-3

  • 55 180
  • 751
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 26
 Здравейте, някой да чака нещо от 10.09.?Има още време до изтичане на срока за отваряне на диспут, но вече нямам търпение, та реших да питам, дали има други чакащи?

# 496
  • Ловеч
  • Мнения: 69
Моето кристалче пристигна! Поръчка- на 04.10, в нашата поща - на 13.10. Бяха писали на пакета 50$, подарък.
Честито! Вече ще даваш отзиви. 7 часа е страшно много време за 1 таблет, чак не ми се вярва.Не че е проблем, но след като си си поръчала черен, а е дошъл бял нищо не пречи да им се понакараш и да поискаш компенсация. Отделно това с 50$. което са ти написали е притеснително, затова всеки, който поръчва таблет или неща за 100-на долара задължително трябва да им пише съобщение да обявяват на плика по-ниска стойност. За приложенията както ти е казала valpan. Аз български форуми за андроид не чета, особено пък този iPmart много ме дразни със супер конспиративните се глупости из темите. Не стига че крадат от руснаците, ами така ги омазват в обясненията, че после не помня какво изобщо съм искал да слагам. Или google store или 4pda. напълно достатъчни са. А и още нещо. Не слагайте повече от 1 антивирусна програма,защото си пречат. Аз дори въобще не съм слагал. Считам го за ненужно затормозяване работата на таблета при положение, че инсталирам програми от проверени източници..

# 497
  • Мнения: 166
heros, мерси за "честито"-то.
Сложих антивирусна, но като започне да иска ъпдейт, ще я разкарам.
Снощи успях да завържа през OTG кабела една флашка на виваком. Малко опипом я свърших тази работа - Е173u-2 - разпознава се от PC като network card, очаквах да е модем.
Инсталирах  USB Mass Storage Watcher OTG, с него картата се отключи. Бавничък е нета, но за аварийни ситуации става. В калдата четох, хората правят магии с тези флашки, но не съм чела достатъчно още. Някакъв опит в тази посока?   bouquet
Сега съм го оставила на спокойствие. При 100% заредена батерия дава време за работа 6ч. и половина.
За 50$ явно съм минала на късмет в пощата, а им бях писала за по-ниска стойност. Всъщност ако е за ходене в митница с разпечатката от пейпал, не може да се избяга от истинската стойност, нали?

# 498
  • Ловеч
  • Мнения: 69
Ами ако ти поискат разпечатка от митниците нямаш особено много варианти, все пак и там не пасат трева и знаят, че един таблет е поне едно 60 долара. Та варианта евентуални би бил ако представиш разпечатка за по-ниска сума от някоь друга поръчка или сама не си "оправиш" съществуващата разпечатка  Simple Smile

# 499
  • Мнения: 9
Здравейте
След като ви изчетох и дълго размишлявах поръчах  Ampe A10 , в първият момент поръчката беше в processing и на следващият ден са ми диспатчнали само един подарък медалион като са писали че поръчката е split и Ampe не е наличен в момента да бъда търпелива
Какво да правя моля дайте съвет Praynig

# 500
  • Мнения: 3 211

very nice,изчакай малко с поръчката. Обещават някаква изненада...може би ще има и хубав код за отстъпка.  Peace

 
аз поръчах вече за приятелка.

щерката събира пари още и ще чака добрия старец Whistling

# 501
  • Мнения: 294
понеже една съфорумка ме пита за МР 5 да споделя тук.Получих този МР 5 плеър за малката ми дъщеря http://www3.buyincoins.com/new_en/details/4-3-touch-screen-4gb-m … roduct-12716.html.На него също пише СОНИ както на този http://www3.buyincoins.com/new_en/details/4-3-lcd-mp3-mp4-mp5-mu … product-4242.html който бях поръчвала преди време.Почти еднакви са само че този по новия е с алуминиев корпус отпред не пластмасов и е с HD.Друго всичко е еднакво дори и цената.Много съм доволна.

ПП а да ми кажете за калъфи от къде мога да си купя за плеърите,някой срещал ли е някъде 4,3 инча

Последна редакция: пн, 15 окт 2012, 17:18 от pipi_rz

# 502
  • Казанлък
  • Мнения: 903
Здравейте
След като ви изчетох и дълго размишлявах поръчах  Ampe A10 , в първият момент поръчката беше в processing и на следващият ден са ми диспатчнали само един подарък медалион като са писали че поръчката е split и Ampe не е наличен в момента да бъда търпелива
Какво да правя моля дайте съвет Praynig

dobirodriguez,не се притеснявай... Hug често разделят пратките на 2-3 за да не се чака или ако продуктите са на различни складове. Не виждам смисъла в това,че са изпратили само подаръка,но така са решили.
Ще изпратят и таблета до няколко дена. Можеш и да ги питаш кога ,но те ще ти отговорят,че им трябва време да го доставят,да го проверят и да го опаковат. Аз чаках Аврора 5 дена...в много редки случаи изпращат таблети по-бързо.

Ще имате 5% отстъпка при първа поръчка,ако при регистрация в поле "Recommender" въведете valpana bouquet
Не забравяйте за следващи поръчки да ползвате и някои действащи купони за 2-5% отстъпка.Пробвайте с тези: 5%eBay2012, 5%THANKS, 2%dropper, Успех!!!

# 503
  • Мнения: 9
Здравейте
След като ви изчетох и дълго размишлявах поръчах  Ampe A10 , в първият момент поръчката беше в processing и на следващият ден са ми диспатчнали само един подарък медалион като са писали че поръчката е split и Ampe не е наличен в момента да бъда търпелива
Какво да правя моля дайте съвет Praynig

dobirodriguez,не се притеснявай... Hug често разделят пратките на 2-3 за да не се чака или ако продуктите са на различни складове. Не виждам смисъла в това,че са изпратили само подаръка,но така са решили.
Ще изпратят и таблета до няколко дена. Можеш и да ги питаш кога ,но те ще ти отговорят,че им трябва време да го доставят,да го проверят и да го опаковат. Аз чаках Аврора 5 дена...в много редки случаи изпращат таблети по-бързо.

Ще имате 5% отстъпка при първа поръчка,ако при регистрация в поле "Recommender" въведете valpana bouquet
Не забравяйте за следващи поръчки да ползвате и някои действащи купони за 2-5% отстъпка.Пробвайте с тези: 5%eBay2012, 5%THANKS, 2%dropper, Успех!!!

Много Мерси valpan наистина се бях притеснила за първи път поръчвам от този сайт

# 504
  • Перник
  • Мнения: 396
понеже една съфорумка ме пита за МР 5 да споделя тук.Получих този МР 5 плеър за малката ми дъщеря http://www3.buyincoins.com/new_en/details/4-3-touch-screen-4gb-m … roduct-12716.html.На него също пише СОНИ както на този http://www3.buyincoins.com/new_en/details/4-3-lcd-mp3-mp4-mp5-mu … product-4242.html който бях поръчвала преди време.Почти еднакви са само че този по новия е с алуминиев корпус отпред не пластмасов и е с HD.Друго всичко е еднакво дори и цената.Много съм доволна.

ПП а да ми кажете за калъфи от къде мога да си купя за плеърите,някой срещал ли е някъде 4,3 инча

Да задам въпрос като баба ми Embarassed ама какво точно има в МП5, има ли игри и какви? И каква е разликата с МП4?

# 505
  • Мнения: 748
Здравейте, някой да чака нещо от 10.09.?Има още време до изтичане на срока за отваряне на диспут, но вече нямам търпение, та реших да питам, дали има други чакащи?
Аз имах от 7 септември. Днес пристигна

# 506
  • Мнения: 294
понеже една съфорумка ме пита за МР 5 да споделя тук.Получих този МР 5 плеър за малката ми дъщеря http://www3.buyincoins.com/new_en/details/4-3-touch-screen-4gb-m … roduct-12716.html.На него също пише СОНИ както на този http://www3.buyincoins.com/new_en/details/4-3-lcd-mp3-mp4-mp5-mu … product-4242.html който бях поръчвала преди време.Почти еднакви са само че този по новия е с алуминиев корпус отпред не пластмасов и е с HD.Друго всичко е еднакво дори и цената.Много съм доволна.

ПП а да ми кажете за калъфи от къде мога да си купя за плеърите,някой срещал ли е някъде 4,3 инча

Да задам въпрос като баба ми Embarassed ама какво точно има в МП5, има ли игри и какви? И каква е разликата с МП4?

има игри,боулинг,голф другите не ги зная,те децата се ровичкат но са доста.Разликата с МР 4 е че тук може да се гледат филми.Качила съм им доста филмчета и музика,може и допълнително игри да се сложат.Сега им поръчах по една карта с 8 ГБ че тези ги напълнихме.Страхотна работа вършат като тръгнем на път.Пускам филмчето и те си кротуват.

# 507
  • софия
  • Мнения: 25 560
zvanche, поръчката ти е в пощата. Надявам се да споделиш отзивите  Hug
Споделям Simple Smile Въпреки, че чаках малко по-дълго съм доволна - много добре опаковано, всичко е налично.
практично и прибрано, но не особено стабилно. Показано е с мъжки обувки. Не мога да си представя как би се получило. Моите (38 номер) идват големички върху тях. Сега мисля да поръчам от другия модел.

Изглежда добре. Събота или неделя ще се занимаем да подредим.

Поръчах и още други дреботии. Доволна съм. Ще поръчам и други неща от сайт-а.
Хубавото е, че има плащане с ПП, тракинг на поръчката.
Точно 1 месец отне пристигането - поръчката е от 13 септември, пристигна на 11 октомври.

# 508
  • Казанлък
  • Мнения: 903
zvanche  Hug Благодаря ти!
Малко сме объркали темата,мислех,че поръчката ти е от Buyincoins щом пишеш тук,но мисля,че никой няма да се разсърди Joy

Можеш да постнеш същото съобщение и в общата тема за китайски сайтове  Flowers Bouquet

# 509
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Вчера получих поръчкат си в която беше  http://www2.buyincoins.com/new_en/details/universal-laptop-power … product-4239.html , но нито една от буксите не стана на нито един от двата лаптопа Тошиба. Писах им и са ми отговорили това:
Thanks for the message and sorry for the delaying response.
 
We did sent you the right according ti the product descrption.
 
Can you compare the tips with the model
 
W9.2 * 2.6 4Pin - DC 15V - most Toshiba laptop
 B: Φ6.3 * Φ3.0 - DC 15V - most Toshiba, Samsung, NEC, AT&T laptop
 C: Φ5.5 * Φ2.5 - DC 16V - most IBM, Panasonic, Hitachi, Epson, Acer laptop
 D: Φ5.5 * Φ2.1 - DC 19V - most Acer, Dell, Gateway, IBM, Hatachi, Sharp laptop
 E: Φ4.75 * Φ1.7 - DC 19V - most Asus, Compaq, HP laptop
 
Is there any identical ones in them? please kindly let us know.
 
Какво точно искат да ми кажат newsm78

Общи условия

Активация на акаунт