BuyInCoins- сайт за стоки на изгодни цени и с безплатна доставка-3

  • 55 176
  • 751
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 0
Поръчах си пробно от този  сайт за 5,54 лева искам да попитам това проблем ли е ,защото е за много малки пари . Ако може да ми кажете след колко време и къде да очаквам артикулите си да дойдат.?

# 511
  • София
  • Мнения: 35 977
Поръчах си пробно от този  сайт за 5,54 лева искам да попитам това проблем ли е ,защото е за много малки пари . Ако може да ми кажете след колко време и къде да очаквам артикулите си да дойдат.?


Не е проблем, че сумата е малка - ще пристигне в Пощата  за 15-20 дни средно





www.buyincoins.com    с  Recommender = nemeida    5% намаление

# 512
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Някой може ли да помогне с линк. Сигурна съм, че преди време гледах комплект накрайници за пош, а сега не мога да ги открия. newsm78

# 513
# 514
  • Мнения: 9
Здравейте
След като ви изчетох и дълго размишлявах поръчах  Ampe A10 , в първият момент поръчката беше в processing и на следващият ден са ми диспатчнали само един подарък медалион като са писали че поръчката е split и Ampe не е наличен в момента да бъда търпелива
Какво да правя моля дайте съвет Praynig

dobirodriguez,не се притеснявай... Hug често разделят пратките на 2-3 за да не се чака или ако продуктите са на различни складове. Не виждам смисъла в това,че са изпратили само подаръка,но така са решили.
Ще изпратят и таблета до няколко дена. Можеш и да ги питаш кога ,но те ще ти отговорят,че им трябва време да го доставят,да го проверят и да го опаковат. Аз чаках Аврора 5 дена...в много редки случаи изпращат таблети по-бързо.

Ще имате 5% отстъпка при първа поръчка,ако при регистрация в поле "Recommender" въведете valpana bouquet
Не забравяйте за следващи поръчки да ползвате и някои действащи купони за 2-5% отстъпка.Пробвайте с тези: 5%eBay2012, 5%THANKS, 2%dropper, Успех!!!

Valpan както каза наистина са ми пуснали поръчката но не мога да видя къде е пробвах всички линкове от 1 страница но няма нищо налице ,ето това ми е  тракинга rb034055666cn къде да погледна

# 515
  • Ловеч
  • Мнения: 69
dobirodriguez, от даването на номер до отиване на пратката за регистрация в пощата минава време, така, че ако си я направила скоро поръчката няма как да се появи толкова бързо. В момента китайците дават статус на английски когато пратката вече е готова за излитане..

# 516
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Благодаря, не е това. Комплект в кутия около 24 броя май бяха.

# 517
  • Мнения: 0
Благодаря, не е това. Комплект в кутия около 24 броя май бяха.

Заповядай
http://www1.buyincoins.com/new_en/details/24-set-icing-nozzles-c … product-3745.html

# 518
  • Мнения: 9
dobirodriguez, от даването на номер до отиване на пратката за регистрация в пощата минава време, така, че ако си я направила скоро поръчката няма как да се появи толкова бързо. В момента китайците дават статус на английски когато пратката вече е готова за излитане..

Поръчката я направих на 10.10
ето това ми излиза

1210100120878376.2.
Message to BuyinCoins
     Qty.    Products    Coupon      Total    Status    
10.1" Ampe A10 Android 4.0 All Winner A10 1.5GHz WIFI 16GB 1GB RAM Tablet PC IPS    1 ea.    

    Color - Black

   -7%      $169.99    Dispatched    Write a review
Dispatched Time:    Mon, 15 Oct 2012 18:45:38 +0800
Tracking Number:    rb039021338cn
Shipping Details:    -
   2012-10-17 14:11:12

# 519
  • Ловеч
  • Мнения: 69
dobirodriguez, за да не се притесняваш като излезне статуса на поръчката ти в пощите ще ти пиша тук. Така и така вече съм вкарал номера на пратката в програмата ми, но сега забелязвам, че е различен от този в предния ти пост  Thinking

# 520
  • Мнения: 9
dobirodriguez, за да не се притесняваш като излезне статуса на поръчката ти в пощите ще ти пиша тук. Така и така вече съм вкарал номера на пратката в програмата ми, но сега забелязвам, че е различен от този в предния ти пост  Thinking

 ooooh! Сбъркала сам номера понеже са ми пуснали един подарък и в предния пост съм пуснала номера на подаръка , след колко време би трябвало да фигурира в системата  Thinking
Много Благодаря за помощта както казах за 1-ви път ми е поръчка от Китай и нещо не ми е спокойно въпреки че всички казват няма проблеми с този сайт аз маи сам се панирала малко  Embarassed
 
B1210100120878376.1.
Message to BuyinCoins
     Qty.    Products    Coupon      Total    Status    
Fashion Charming Lovely Style Retro Night Owl Pendant Necklace    1 ea.       $0.00    Dispatched    Write a review
Dispatched Time:    Thu, 11 Oct 2012 16:00:18 +0800
Tracking Number:    rb034055666cn
Shipping Details:    -
   2012-10-17 14:11:12

B1210100120878376.2.
Message to BuyinCoins
     Qty.    Products    Coupon      Total    Status    
10.1" Ampe A10 Android 4.0 All Winner A10 1.5GHz WIFI 16GB 1GB RAM Tablet PC IPS    1 ea.    

    Color - Black

   -7%      $169.99    Dispatched    Write a review
Dispatched Time:    Mon, 15 Oct 2012 18:45:38 +0800
Tracking Number:    rb039021338cn
Shipping Details:    -
   2012-10-17 14:11:12

# 521
  • Ловеч
  • Мнения: 69
Ами зависи.. 4-5 дена поне.. Но последно пратката която получих  на 11 видях статуса в китайските пощи, на 14 беше в България, а на 15 сутринта я получих. Понякога доста бързо пристигат

# 522
  • Мнения: 9
Ами зависи.. 4-5 дена поне.. Но последно пратката която получих  на 11 видях статуса в китайските пощи, на 14 беше в България, а на 15 сутринта я получих. Понякога доста бързо пристигат

Много Благодаря  за помощта дано е скоро и при мен  Hug

# 523
  • Казанлък
  • Мнения: 903
Вчера получих поръчкат си в която беше  http://www2.buyincoins.com/new_en/details/universal-laptop-power … product-4239.html , но нито една от буксите не стана на нито един от двата лаптопа Тошиба. Писах им и са ми отговорили това:
Thanks for the message and sorry for the delaying response.
 
We did sent you the right according ti the product descrption.
 
Can you compare the tips with the model
 
W9.2 * 2.6 4Pin - DC 15V - most Toshiba laptop
 B: Φ6.3 * Φ3.0 - DC 15V - most Toshiba, Samsung, NEC, AT&T laptop
 C: Φ5.5 * Φ2.5 - DC 16V - most IBM, Panasonic, Hitachi, Epson, Acer laptop
 D: Φ5.5 * Φ2.1 - DC 19V - most Acer, Dell, Gateway, IBM, Hatachi, Sharp laptop
 E: Φ4.75 * Φ1.7 - DC 19V - most Asus, Compaq, HP laptop
 
Is there any identical ones in them? please kindly let us know.
 
Какво точно искат да ми кажат newsm78

radinna, искат да ти кажат,че са пратили това,което пише в описанието- 4 накрайника със определени размери(доколкото разбирам размерите се определят по диаметъра на буксата...външен и вътрешен- ф)
Във описанието на продукта след размерите със червено пише:
Note: Please make sure the DC output and tip size of ac adapter are accordant before you bid.
Ти провери ли предварително дали тези букси са подходящи за твоите лаптопи?

dobirodriguez,както казва heros, изчакай спокойно няколко дена. Моята аврора се появи във сайтове 4 дена по-късно и на другият ден беше изпратена за България. Самата информация закъсня с 2 дена. Надявам се да я получа скоро. Предният таблет "летял към бг" почти 10 дена  Joy

# 524
  • Балчик
  • Мнения: 9 220

Много благодаря.  bouquet ПОмня,че беше в много странен раздел, но забравих къде точно. защо не вземат да си подредят нещата. Това едва ли има общо с фитнеса. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт