Подсъзнанието може всичко! Юбилейна тема-50

  • 70 350
  • 718
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 10 689
И аз си нося от 2-3 години камъче-цитрин в портмонето си (заедно с едни три китайски монетки, вързани и подарени ми от нашата феичка Дессс   Grinning ). И да ви кажа, празно никога не ми е оставало  Blush
Дори вече имам навик - няколко пъти подарявах портфейли и заедно с банкнотата, която се слага, подарявам и цитринче  Hug

# 661
  • Мнения: 0
Здравейте!
Чета редовно от две години тук,но рядко пиша.Сега четох тук ,че някои питаше за ефективен начин за привличане на пари и по този повод се сетих и аз да питам някой от вас изпробвал ли е цифровата мантра за пари,която се повтаря 77 пъти? Ако има такива биха  ли казали дали дава резултат и в продължение на колко време се прилага,че се каня да я започвам от утре вече сериозно(пробвах миналата и по-миналата седмица,но.......губя бройката по някое време до колко съм стигнала Simple Smile или пък нямам време,че все ставам в последния момент)
Не знам защо ми идва така,че 77 дена трябва да се повтаря,но не съм го чела никаде това де просто някак си така си мисля,но защо............не ми е ясно и на мен.
Ако успея да я приложа,както трябва вече(мисля да си отбелязвам вече) след 77 дена ще ви информирам,но ако някой вече я е изпробвал да пише все пак.Айде от мен чао и много цунки и гунки Hug

# 662
  • София
  • Мнения: 642
Привет момичета!Това са семейните ни камъни, не знам какви са, този в средата най-големия дъщеря ми го е купила от Ягодинската пещера -той бил за спокойствие и хармония Simple Smile


А и да се похваля с много сбъднати желания...Вован е страхотен, обичам го Two Hearts такива чудеса върши!

Atinka, без да твърдя, че съм спец в тази област, ми се струва (поне от снимката ти), че този в средата е имитация на ахат.
Инече от ляво на дясно горните би трябвало да са пирит, цитрин, аметист, а този синия ми се струва, че е содалит или лазурит, но не съм сигурна. Много ми е мътен и не виждам има ли петънца...
Но всичките са хубави сами по себе си.  Simple Smile

# 663
  • В Балкана
  • Мнения: 672
И аз си нося от 2-3 години камъче-цитрин в портмонето си (заедно с едни три китайски монетки, вързани и подарени ми от нашата феичка Дессс  Grinning ). И да ви кажа, празно никога не ми е оставало  Blush
Дори вече имам навик - няколко пъти подарявах портфейли и заедно с банкнотата, която се слага, подарявам и цитринче  Hug

Аз умишлено не споменах в предния си пост, ама сега умишлено ще кажа, че прочетох от вас двете момичета - Дессс и Mijjjka, за цитрина, който се носи в портмонето, преди година-две-три. Помня ли кога го писахте.  Laughing И понеже дълбоко ви уважавам, харесвам и спазвам заръките ви, веднага си купих.
Благодаря ви!   bouquet
Портмонето винаги има пари, понякога може да са малко, но ги има.  Simple Smile
От както обаче съм на вратата на онази реалност, в която аз винаги имам и без пари не оставам, наистина - винаги имам пари. Вярно, че понякога са само 5лв., но някак това не тежи, защото знаеш, че другите пътуват към теб. Както пътува писмото с добри новини. Примерно. Няма го отчаянието, което го имаше преди 2-3 години.
Вярно е, че когато си промениш отношението към нещата и нещата се променят.
Каквото и да се случва в моя живот, е за мое добро. От мен се иска само да се усмихвам, да мечтая, да си поставям целички и ако не ме мързи да ги гоня  Joy , да бъда добра, по моите си критерии и разбирания, да се обичам и уважавам, и да знам, че в центъра на моя живот съм аз. Всичко останало е работа на онзи горе.
Родени сме да бъдем щастливи, да сбъдваме мечтите си, да направим онова, което преди да дойдем сме си наумили да сторим и да добием по-голяма опитност.


Хубав и усмихнат ден, момичета!



Последна редакция: вт, 10 юли 2012, 17:11 от Rain*

# 664
  • Мнения: 11
Здравейте, момичета Simple Smile
Много интересна дискусия водите за кристалите и мен ме зарибихте (досега се рових в интернет да чета за различните кристали) Simple Smile
Аз влизам да кажа какво стана с моята дилема, за да не ме споменавате като втора Даниелка, която повече не се е появила - в крайна сметка докато се начудя (буквално в рамките на един ден) и ми се обадиха да ми кажат, че позицията вече е заета от друг човек. На мен честно казано ми олекна неимоверно и не съжалих изобщо, приех, че се случи най-доброто за мен и ще си остана на сегашната си работа (която за майки с деца честно казано е много подходяща, защото е институция и разбирането е голямо по отношение на болнични, спокойно изкарване на 2 години майчинство и връщане без проблем след това). Така че - план бебе напред с положително мислене Simple Smile

# 665
  • Мнения: 1
 Със сигурност ще си купя цитрин за портмонето Simple Smile За сега ще се похваля с два чифта червено бельо висящи на абажура  Joy за пари и за любов  Money  Heart Eyes Като се появи ефектът ще се похваля  Wink Искам и да попитам по-вещите за някой кристал или камък, с който да спя или да поставя някъде в дома си- преди година ни ограбиха доката бяхме вкъщи и си беше голям стрес. Голяма част от страха успях да изчистя, но имам все още проблем със съня....правя и други техники, но ми се иска да си имам и подходящ камък  newsm78

# 666
  • Мнения: 185
Здравейте и от мен, прегръщам ви силно Hug
да отбележа набързичко- капчица роса работи при злояди деца, несериозно отношение на Х къмто У и лошо настроение на Z  newsm10, ама освен с лист и молив го направих и с душа в банята, измих (изтрих) с капчица роса всичко лошо, черно, негативно и невървежно от мен bowuu и сега моля ви се съм най-чистата, бялата, светлата и успешна мама на Сани
освен това от днес будя сутрин семейството (дъщеря ми лично, а БНД по телефона) с думите "ДОБРО УТРО, ОБИЧАМ ТЕ, ДНЕС ЩЕ Е ЕДИН ЧУДЕСЕН ДЕН", четох го в един форум, където засякох и наште добрички феички Laughing, като за първа сутрин резултата е, че дъщеря ми не се разплака в детската градина (от 01,07 са в нова дежурна и от тогава плаче всяка сутрин като я оставям)

# 667
  • София
  • Мнения: 642
Със сигурност ще си купя цитрин за портмонето Simple Smile За сега ще се похваля с два чифта червено бельо висящи на абажура  Joy за пари и за любов  Money  Heart Eyes Като се появи ефектът ще се похваля  Wink Искам и да попитам по-вещите за някой кристал или камък, с който да спя или да поставя някъде в дома си- преди година ни ограбиха доката бяхме вкъщи и си беше голям стрес. Голяма част от страха успях да изчистя, но имам все още проблем със съня....правя и други техники, но ми се иска да си имам и подходящ камък  newsm78

При безсъние аз съм слагала аметист под възглавницата, но прочетох и за лунен камък.
Довечера ще погледна вкъщи по файловете какво съм си записала.

# 668
  • Мнения: 218
Привет момичета!Това са семейните ни камъни, не знам какви са, този в средата най-големия дъщеря ми го е купила от Ягодинската пещера -той бил за спокойствие и хармония Simple Smile


А и да се похваля с много сбъднати желания...Вован е страхотен, обичам го Two Hearts такива чудеса върши!

Atinka, без да твърдя, че съм спец в тази област, ми се струва (поне от снимката ти), че този в средата е имитация на ахат.
Инече от ляво на дясно горните би трябвало да са пирит, цитрин, аметист, а този синия ми се струва, че е содалит или лазурит, но не съм сигурна. Много ми е мътен и не виждам има ли петънца...
Но всичките са хубави сами по себе си.  Simple Smile

Благодаря, rainbow!
Жълтото, лилавото и синьото камъче,  ми ги подари една позната.Каза ми ,че ги е донесла от Бразилия и да си направя с тях бижута, тъй като всяко камъче било с уникални свойства, тогава не обърнах внимание на казаното от нея.Със сигурност няма да ги направя на бижута, защото така си ми харесват, но поне вече знам кой камък за какво е:)

# 669
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Гледам, че сте на вълна камъни и да ви предложа темата, дето съм посъбрала нещата за тях Енергията на КРИСТАЛИТЕ (КАМЪНИ И МИНЕРАЛИ) Отскоро се сдобих с дървото на парите с цитринчета, вярвам, че ще ги умножи още



≾_Smile_≿, при всеки човек действат различни неща - единна рецепта няма. Според мен най-важното е да се настроиш на вибрацията на изобилието. Докато си настроена на тази честота,

Цитат
У нас работи само баща ми, дава всичко от себе си, но парите ни стигат само за най-основните неща
несъзнателно отблъскваш парите от себе си

Цитат на:  Луиз Хей
38. ИМА ИЗОБИЛИЕ ЗА ВСИЧКИ,
ВКЛЮЧИТЕЛНО И ЗА МЕН
На тази планета има толкова много храна, че всички могат да бъдат сити. Да, има хора, които гладуват, но то е не поради липса на храна, а защото липсата на любов го позволява. В света има толкова много пари и богатство - много повече, отколкото ни е известно. Но ако бъдат разпределени поравно, само след няколко месеца богатите ще бъдат по-богати, а бедните - по-бедни. Защото богатството е свързано със съзнанието и мисълта за това, какво заслужаваме. На тази планета живеят милиарди хора и въпреки това някои казват, че са самотни. Ако не протегнем ръка, любовта не може да ни намери. Затова аз утвърждавам своята стойност и това, че заслужавам. Така всичко, от което имам нужда, идва при мен в необходимото време и на необходимото място.
УТВЪРЖДЕНИЕ: Океанът на Живота е щедър в изобилието си. Всичките ми нужди и желания са задоволени, преди дори да поискам. От всякъде, от всички и от всичко идват блага за мен.

47. АЗ СЪМ ОТКРИТ И ВЪЗПРИЕМЧИВ ЗА НОВИ ИЗТОЧНИЦИ НА ДОХОДИ

Когато сме отворени и възприемчиви, Животът намира много начини да ни донесе доходи. Като знаем и утвърждаваме, че заслужаваме всякакви блага, безкрайният източник отваря нови притоци. Често ограничаваме благоденствието си, като вярваме, че сме свързани с някакъв определен доход и доста ограничени идеи. Отварянето на съзнанието отваря небесните прозорци.
УТВЪРЖДЕНИЕ: Получавам блага от очаквани и неочаквани източници. Аз съм същество, което не знае ограничения. Получавам от безграничен извор в неограничено количество. благословена съм с повече, отколкото в най-невероятните ми сънища.

Долното е откъс от Крион, на който скоро попаднах

Цитат
Изобилие

Сега ще се спрем на една тема, която според вас може и да няма отношение към настоящата дискусия, но всъщност има. И още как. Нарича се "проблемът с изобилието" и досега не сме се занимавали достатъчно с него. Ще дефинираме значението на думата изобилие за вас. Изобилието е препитание. Вече ви описахме птичката, която се събужда всяка сутрин без никакви запаси. Всеки ден животът й зависи от това дали ще си намери храна и наистина малката птичка си намира малко червейче. Това е нейното препитание. Следователно, то е изобилие, защото се случва всеки ден. Ако изведнъж спечелите някакво състезание, което ви осигурява препитанието, докато сте живи, ще се откажете ли от наградата, само защото не е достатъчно голяма? Не! Това е късметът! Това е истинското изобилие.

Ястребът? Пред него стои по-голямо предизвикателство. Ястребът трябва да намери не червей, а плъх. Затова той трябва да пълни всеки ден по-голяма потребителска кошница. Тъй като е по-голям, очевидно е, че неговото изобилие трябва да е по-голямо. И все пак това са средства за препитание и тъй като една птица е по-голяма, а друга е по-малка, количеството на средствата за препитание съответстват на размера на птицата. Предизвикателствата пред двете птици изискват еднакво количество духовна енергия, въпреки че едната от тях е много по-голяма по размер от другата. Усилията и на двете са едни и същи, защото са свързани със създаването на енергията чрез синхрония. В действителност двете птици използват едно и също количество усилия за решаването на своя проблем с осигуряването на прехраната.

Даваме ви този пример по две причини: Първата е, за да можете да разберете, че средствата за препитание са изобилие. Втората е, за да можете да разберете много добре концепцията, че между осигуряването на прехраната на един човек и на цялото семейство няма никаква разлика. Количеството не се взема под внимание от гледна точка на енергията за изкарването на прехраната.

Вашата културата е от такъв тип, че концентрира енергията ви около парите. Някои от вас са изживели неуспеха, депресията и страха във връзка с решаването на проблемите със средствата за съществуване. Това са просто средства за съществуване и когато се научите как да работите с енергията, ще усвоите и енергията на изобилието. Това е синхронията за всеки ден. Колко от вас работят с енергията? Вие ми казвате: "Мога да лекувам хора, Мога да генерирам енергия тук и там. Но не мога да си осигуря прехраната." В действителност сте спрели себе си. Решили сте, че правенето на пари е трудно, а другото не е. Някои от вас са решили, че могат да постигнат просветлението само ако не притежават пари! Следователно, не можете да изкарвате средствата си за препитание. Парите някак си не са духовни. Какво си мислите, че иска Бог за вас?


В изобилието и в обмена на ценности има синхронност. В миналото сме говорили за това - движението на ци само по себе си е създадено така, че да осигурява баланс във всички сфери, в това число и в сферата на средствата за преживяване и на изобилието. Време е да разберете, че този нов начин на "осмисляне на изобилието" е благословен от Бога. Всичко това е част от цялостността на Духа - равновесието във всичко, което правите.



Най-лесната техника за здраве(според мен) е ТЕС, също много ми харесва и Енергийната медицина на Дона Идън), но трябва малко да попрочетеш за тях. Естествено, има и други, но тези са някак си по-бързо действащи.

Радвам се, че капчицата роса е проработила   Hug Hug Hug и в тази връзка да се фукна с новото емотиконче Laughing





# 670
  • Мнения: 185
Лени, страхотно написано, както винаги Oha!
да споделя с вас нещичко, за да се посмеете Mr. Green
миналата седмица на 2 пъти чувам..............
1.от мъж, с когото се чувам почти всеки ден по телефона
аз с тъжен глас-"тези 1500 евро доникъде няма да ми стигнат" Weary
той с поучителен тон /сигурно, защото е 8г по-голям от мен/- "ти недей да се лакомиш много"
аз /изстрелвам като къртечница/-"НА КОЙТО МУ СТИГАТ ПАРИТЕ, НЕ МУ ДОСТИГА ВЪОБРАЖЕНИЕ"
той- мълчание няколко  секунди /но си представям физиономията му #Crazy #Shocked/ rotfImbo
2.от бащата на дъщеря ми при лична среща
той-" .....значи 574637136 по 3лв на 2-ма човека, абе значи 3500лв, ще ни стигнат за морето....."
аз отново newsm48- "НА КОЙТО МУ СТИГАТ ПАРИТЕ, НЕ МУ ДОСТИГА ВЪОБРАЖЕНИЕ"
и съответно и от него същата опулена реакция и няколко секундно мълчание Joy Joy Joy
та всъщност се опитах да ви "покажа" горното постче на Лени за изобилието на паричките в житейска ситуация, преживяна лично от моя милост, ЗАЩОТО АЗ ЗНАМ, ЧЕ ЗАСЛУЖАВАМ ИЗОБИЛИЕТО НА ВСЕЛЕНАТА smile3534
а сега си признайте без бой  fight в кого са паричките от тотото.......

# 671
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
mama na Sani За парите от тотото.
Какво са 1мил. лв.Joy Joy Joy Те не стигат за нищо  Mr. Green Joy Joy Joy

# 672
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
mama na Sani За парите от тотото.
Какво са 1мил. лв.Joy Joy Joy Те не стигат за нищо  Mr. Green Joy Joy Joy


"НА КОЙТО МУ СТИГАТ ПАРИТЕ, НЕ МУ ДОСТИГА ВЪОБРАЖЕНИЕ" Laughing

# 673
  • Бургас
  • Мнения: 620
Привет момичета  сега  видях  че  великденското ни яйце  е напукано и побеляло какво да го правя   от 30 яйца 27 бяха счупени при боядисването им така че може и да е било пукнато



 Peace

# 674
  • Мнения: 11
Споделете за гостуванията на ангелите Praynig

Общи условия

Активация на акаунт