Подсъзнанието може всичко! Юбилейна тема-50

  • 70 428
  • 718
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 39 123
Здравейте милички!
Да ви кажа - оправихме се с парите.
Е, не е като да сме си върнали дълговете, ама  като за всеки ден има.
Забравих да си заредя парички на новолунието, но направих друго - сложих едни стари монети там, където слагаме парите, така че винаги да има нещо и да се множат.
Вече ми се оправи и настроението и имам сили и за още мечти и желания.
Написах 4 по новолуние - малко, но от сърце! Wink
Сега гледам да ги забравя, та да се изненадам приятно, като ми се сбъднат. Grinning

# 541
  • Мнения: 185
здравейте момичета, аз пък имам кола, но нямам книжка, съответно съм забравила да карам (резил Embarassed), да ви се оплача малко, снощи в 12,00 като ме стегна сърцето направо реших, че ще припадна от болка и звънях на БНД да дойде да спи в нас, та ако припадна да поеме грижите по детето smile3518, така силно не ме е боляло нещо, от както раждах принцесата ми....
И друго нещо......нали ви писах, че си посадих парички на новолуние Money и забелязах, че когато ги поливам и някоя изкокне при поливането до няколко часа идват в портмонето ми, за трети път се случва, така че не е съвпадение newsm10

# 542
  • Мнения: 1 351
......нали ви писах, че си посадих парички на новолуние Money и забелязах, че когато ги поливам и някоя изкокне при поливането до няколко часа идват в портмонето ми, за трети път се случва, така че не е съвпадение newsm10
  Ти писа , ама аз не съм видяла /както винаги и не разбрала/. Моля те да споделиш какви са тези парички дето си ги засадила , ако е вид цвете може ли и снимка .... Praynig

Теб те боляло сърцето , мен - ухото .....не се ли сети да се помолиш на Ангелите - много ми помогнаха.

# 543
  • Мнения: 185
сетих се  klem4e, може би и ми помогнаха, по едно време само им се молех, защото от болка не можех да говоря, като ми дойдоха малко силички след няколко минутки чак тогава се обадих по телефона, а паричките ги засадих по новолуние в една саксия с едно голяяямооо цвете и им казах да пораснат бързо до пълнолуние, сега само им напомням като ги поливам за какво са там, иначе са жълти и са от касичката на детето Grinning

# 544
  • Sofia
  • Мнения: 1 066
Има ли значение цветето дали е цъфтящо или не?

# 545
  • Мнения: 1
mama na Sani  Аз имах подобен случай една седмица след земетресението, мислех Бърза помощ да викам, беше страшно  Sad И кръвоизлив направих същия ден, ама си беше от стреса  #Crazy Дано да не ти се случва пак.
Девойки и аз пускам вече редовно тото, че в хороскопите ми за 2012-та пише, че през втората половина на годината ми предстои печалба от някакъв вид лотария  Money От известно време казвам Хуна молитвата и днес получих неочакван приход- скромен, обаче много добре ми идва  newsm44
  Утре имам сблъсък с уважаемия  професор Пламен Панайотов  bowuu  Laughing Ще видим кой кого Naughty

Последна редакция: пт, 29 юни 2012, 20:28 от shiningsmile

# 546
  • Мнения: 1 351
............... а паричките ги засадих по новолуние в една саксия с едно голяяямооо цвете и им казах да пораснат бързо до пълнолуние, сега само им напомням като ги поливам за какво са там, иначе са жълти и са от касичката на детето Grinning
doh

# 547
  • близо под тепетата
  • Мнения: 669
Момичета, днес със събуждането си съм си лепнала една усмивка  Mr. Green от няколко седмици насам това ми е за пръв път!И друг път съм била усмихната, но никога от само себе си още с отварянето на очите smile3502
Сигурно има връзка с това, че вчера си пуснах Ангелските желания(закъснях с 2 дена  Animal Snail   ), но днес определено ми е леко на душата  Flutter Crazy

Хайде на сутрешното релаксиране....уикенед е!!! coolcool

welcome в скромния ми двор  Laughing  bouquet



Ей така да се размажем от кеф lovekiss
Пък ако някой иска да му гледам на кафе Whistling , оказа се, че познавам Laughing макар и малко неща да виждам  hahaha
И закуската е готова Hug


Хах, една пеперуда току-що влезна......уж има мрежи newsm78 нищо, да си хвърчи, няма все още да я гоня Stop Mr. Green

shiningsmile, да се похвалиш после, юристчето ни! Peace Praynig Дано не се забавлява измъчвайки горките студенти! И аз утре съм на изпит, но не съм си дала зор, понеже ни е последният за този сезон Party

Напоследък също получавам парички... Praynig Благодаря! Hug Прилагам Хуна молитвата+симорон Mr. Green ама от тотото даже една 3ка тоя път нямах hahaha

mama na Sani , по-добре ли сте?добре, че поне си имала някой сигурен,на когото да се обадиш Peace все пак не е лошо толкова мъже да се навъртат thumbsup

vanichka75, ти за кой отбор беше? празнува или плака?   Joy

Поздрав
Скрит текст:
с една сравнително нова песен  Hug




Нека събота и неделя ви започнат с много сбъднати хубави желания! Hug

Последна редакция: сб, 30 юни 2012, 11:23 от magito1986

# 548
  • Добрич
  • Мнения: 5 490
Здравейте момичета! Последните месеци имах доста ангажименти и едва днес посетих темата. Затова вместо запис:

Магазинът на Бог

Веднъж на една жена й се присънил сън, че е в магазин, а зад щанда на магазина стоял самият Господ Бог.

- Господи! Това ти ли си!? – възкликнала радостно.

- Да, това съм Аз – отвърнал Бог.

- А какво мога да си купя от теб? – попитала жената.

- От мен може да се купи всичко – бил отговорът.

- В такъв случай, дай ми моля, здраве, щастие, любов, успех и много пари.

Бог се усмихнал доброжелателно и минал в складовото помещение за поръчаните стоки.
След известно време, той се върнал с една малка книжна кесийка. Нещо лекичко подрънквало в нея.

- Това ли е всичко?! – казала учудена и разочарована жената.

- Да, това е всичко – отвърнал Бог и добавил – Нима ти не знаеше, че в моя магазин се продават само семена?

Каквото посееш, това ще пожънеш….


# 549
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Маги, с твоите закуски не знам, колко лисчета с надпис диета, трябва да слагам под дупето си.  Joy


Искам да попитам момичетата, които знаят повече за мантрите - тези двете по-долу за какво са?

Питам не за видео картинките, а за мелодията и текста.  Simple Smile  Hug

Скрит текст:

">#![/video]


# 550
  • Пловдив
  • Мнения: 199

magito1986, благодаря за почерпката и поздрава!
За Германия бях, ама не съм плакала. Wink
Кога ще има новолуние да си посадя парички.
Лека вечер. Hug

# 551
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Думата мантра може да бъде преведена като “звукова вибрация”. Точното значение е “силата, която освобождава ума от неговите ограничения и рамки”. В санскрит думата мантра се получава от корените на следните думи: mananaat – ограниченост на ума; trayate – освобождаване;  iti – чрез;  mantraha – силата на вибрацията.

Звуковата вибрация, която се разделя на 50 звука. Различната комбинация от тези звуци оформя  различните мантри. Независимо от значението на една мантра (а тя може и да няма литературно значение) и дали е посветена на определено божество, превода и представлява интелектуално разбиране. Повтаряйки определена мантра ние стимулираме различни психични центрове или чакри и пробуждаме различните способности на определените чакри в нас. Мантрата не бива да бъде разбирана като име на определен бог или част от определена религия. Не бива да намесваме религията и мантрата. Ом Нама Шивая - Ом е мантрата на агя, на- манипура, маха-на друга чакра, ши и я –на анахата. Просто тези звуци се комбинират, а когато има и значение – значи са част от ведическата система в Йога, а обикновено тантра мантрите оформят звук без значение. Трябва да знаете, че първо се е появил звука, мантрата, а след това формата, така, както пише и в Библията дори. По-късно се появяват и молитвите и песните и химните, които са отново комбинации от мантри.






Тук има повече инфо. , много ми харесва как е представено и обяснено  Peace

Заповядай  Grinning http://www.yoga108.info/inspiration/yoga_mantra.html

Последна редакция: сб, 30 юни 2012, 18:22 от Desss

# 552
  • Мнения: 364
Desss    Heart Eyes    Hug


* * *
Гаятри мантра

"... Счита се, че ако тя се изпълнява правилно, изчиства грешните постъпки. При правилно практикуване тя дава възможност на човек да навлезе в трансцеденталните полета и да изживее върховното състояние на Бог. Но за да се получи това въздействие на мантрата, е необходимо преди това да се постигнат качества на напълно балансирана личност, да се постигне абсолютна добронамереност, човек да живее изцяло по законите на майката природа. Гаятри мантра развива интелигентност, знание, мъдрост, разширява съзнанието. Гаятри се дава на децата в тяхната 8-ма година, когато те започват своето академично обучение. Повтаряйки тази мантра, възприятието и вниманието са добри, паметта е силна, интелигентността е голяма. За да развием осъзнаване, мъдрост и разбиране е необходимо да се практикува Гаятри мантра по 24 пъти всеки ден...."

* * *
МАНТРАТА НА СЪСТРАДАНИЕТО  ОМ МАНИ ПАДМЕ ХУМ

# 553
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Desss,  Amitola Hug   bouquet

Благодаря, момичета!

Не, че ако ми бяхте казали нещо, което не ми хареса, щях да спра да ги слушам.  hahaha
Слушам каквото ми хареса, вдигам вибрацията, вкарвам каквато мисъл форма ми дойде, изпадам в транс и се радвам на момента.  Heart Eyes

vanichka75, следващото Новолуние е на 19.07 от 7.25ч.

# 554
  • Мнения: 7 810

http://www.yoga108.info/mantri.html

това са текстовете на мантрите
на живо и с повече хора са невероятно преживяване  Heart Eyes

добавям ги, защото малко трудно се откриват в сайта, ако не знаеш, че са там  Peace

Общи условия

Активация на акаунт