Подсъзнанието може всичко! Юбилейна тема-50

  • 70 387
  • 718
  •   1
Отговори
# 555
  • В Балкана
  • Мнения: 672

.. на живо и с повече хора са невероятно преживяване  Heart Eyes


Само мога да си представя!  Heart Eyes

Благодаря за линка!   bouquet

# 556
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Здравейте милички!
Да ви кажа - оправихме се с парите.
Е, не е като да сме си върнали дълговете, ама  като за всеки ден има.
Забравих да си заредя парички на новолунието, но направих друго - сложих едни стари монети там, където слагаме парите, така че винаги да има нещо и да се множат.
Вече ми се оправи и настроението и имам сили и за още мечти и желания.
Написах 4 по новолуние - малко, но от сърце! Wink
Сега гледам да ги забравя, та да се изненадам приятно, като ми се сбъднат. Grinning


Посади си дърво на парите/живота  Grinning


ДЪРВОТО НА ПАРИТЕ е прекрасен символ на паричния късмет. То ще ви донесе материално благополучие и просперитет. Символично с растежа на дървото, нарастват и вашите доходи. Wink



Как се отглежда Дърво на живота?






schatzi Heart Eyes


Последна редакция: сб, 30 юни 2012, 19:51 от Desss

# 557
  • Мнения: 1
 Големи молби до ангелите паднаха снощи и изпитът естествено мина изключително леко и успешно  newsm44 Целият ми ден беше прекрасен  и невероятен   Nature Sunny   Маги сигурна съм, че твоят ще мине още по-добре  Hug Паричките, които получих, понеже не са изработени ги оползотворих в любимата ми книжарница  Simple Smile
 Ако правите купон тази вечер, това е от мен, да почерпя
Скрит текст:
   
Лягам си благодарна и щастлива  Hug Вече две не виждам, към 40 часа не съм спала  Tired
 

Последна редакция: сб, 30 юни 2012, 20:29 от shiningsmile

# 558
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Момичета кокичета  Hug
темата стана малък спамо-чат  Rolling Eyes , лексикон с тези чаршафи от сн.   Rolling Eyes  (може да са в скрит текст или в линк )
Няма лошо де  Hug има много нови хора което радва  Hug
Просто ще е готино темата да не се размива чак толкова  Wink т.е. ОК нека ги има и тези неща но ......  Wink




shiningsmile
  Hug честито и приятно отмаряне  Grinning



# 559
  • Мнения: 1
Обикновено скривам дългите постове, ама сега не съм на себе си заради недоспиването  Embarassed

# 560
  • Sofia
  • Мнения: 1 061

Посади си дърво на парите/живота  Grinning


ДЪРВОТО НА ПАРИТЕ е прекрасен символ на паричния късмет. То ще ви донесе материално благополучие и просперитет. Символично с растежа на дървото, нарастват и вашите доходи. Wink

Как се отглежда Дърво на живота?


schatzi Heart Eyes


Дървото на парите и дървото на живота са две различни растения.
Дърво на парите
http://forum.flowermania-bg.com/viewtopic.php?t=309
Дърво на живота
http://svejo.bg/811.html

# 561
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ок ,  Wink така да бъде  Peace
на някои места е едно и също  Grinning
Лично аз мойто  го третирам  Mr. Green като дърво на парите, живота и благоденствието  Hug
Кой каквото значение му придаде  Hug
Може и дърво на ЛЮБОВТА  Heart Eyes



п.п. ако трябва да бърем изчерпателни/буквалисти  това също е дърво на парите http://i.data.bg/07/11/15/664033_orig.jpg  Пахирата Peace

Последна редакция: нд, 01 юли 2012, 02:20 от Desss

# 562
  • София
  • Мнения: 4 349
А от къде можеш да си го купиш това дърво? Продава ли се в цветарските магазини и къде?  newsm78 newsm78 Готино изглежда.

# 563
  • Мнения: 10 718
Пахира има по цветарските магазини  Wink Виждала съм и в Баумакс  Peace
Сукуленти също продават в големите магазини. Ani Ka е права за това кое точно е Дърво на парите  Peace
Преди време бях много запалена по отглеждането на сукуленти  Blush

# 564
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Преди години като обсъждахме въпросните дървета си ги купих и двете  Laughing и само като вметка след първия месец от появата им, дъщеря ми забременя Wink (не че е имало проблем в тази насока, просто го казвам като информация, не вярвам в случайностите)

# 565
  • Мнения: 219
дами да знаете нещо против ревност?  Mr. Green
някакъв ритуал например  Blush Thinking

# 566
  • Мнения: 190
http://www.facebook.com/events/261566527277406/   Момичета,този семинар на мен много ми помогна,не знаех ,че има такава тема тук,сега я откривам случайно.Аз пътувах специално за семинара в Пловдив,организаторката е много добра и се получи страхотно.Освен това се запознах с много нови хора с които и до днес си помагаме за много неща.Сега се организира за Пловдив и София.Препоръчвам го на всички и наистина има голям ефект.

# 567
  • Мнения: 5 647
Ох, момичета, кажете нещо за успокояване на душата и съзнанието, че се поизложих малко на едно събитие и сега не мога да си намеря място. Не ми се говори много, но имам нужда от успокоение.
  bouquet

# 568
  • Мнения: 185
за успокоение виж мантрите от  Herzen, малко по-надолу

# 569
  • Добрич
  • Мнения: 5 465
Ох, момичета, кажете нещо за успокояване на душата и съзнанието, че се поизложих малко на едно събитие и сега не мога да си намеря място. Не ми се говори много, но имам нужда от успокоение.
  bouquet

Обичам те! Съжалявам! Прости ми! Благодаря! - Хоопонопоно.

Общи условия

Активация на акаунт