140 Американки анализират 50 еротико-фикционални пози в бук клуба

  • 33 037
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 563

Агент, следващата тема може да е - 141 американски кефирени закваски, но аз няма да пиша в нея.


Това кърти мивки!  Laughing

# 61
  • Мнения: 2 674
Пртивет и от мен в мързеливия съботен ден Laughing

Ние днес сме на рожден ден с басейн. God bless the rich people!!! Laughing

# 62
  • Мнения: 8 163
Детски или големохорски, Цонне? Че да можем по-добре да си представим конкретните заслуги на богаташите..

# 63
  • Мнения: 2 674
Рожденият ден беше детски, но басейнът си беше баш истински:) Моля ти се, подбъзваха ме и аз с моето тюленско тяло да се потопя. Joy

# 64
  • Мнения: 948
Привет, привет! Аз веднъж на година минавам от тук, но да се изкажа по подаръчната тема...

Вече редовно получаваме поканите с адрес за дарения, винаги нещо електронно (justgiving.com или страница на болница, или там каквото са решили); после носим само картичка за детето, и това е.

Стига да не се тръшне рожденика, че няма подаръци  Mr. Green (Мариана го преживя лесно; имаше си подарък от нас).

# 65
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Аз съм замислила дарение на women's shelter скоро на един кашон с играчки, но съм почнала да подготвям Иво отдалеч.
Може би ако кажете че искате пари само за да се използват за  Peaceпреживяване или нещо подобно...

# 66
  • Мнения: 92
Здравейте момичета, Hug

предстои ни ново начало на Американска земя и много се вълнуваме.
Ще кацнем в Ca. Ще се радвам да се присъединя към вашата група.

Ако някой е пренасял куче, може ли да сподели подробности.

# 67
  • САЩ
  • Мнения: 0
Лелееее много сте изписали момичета или аз отдавна не съм влизала, като работя по цел ден.
Момичета имам нужда от вашата помощ. Искам да си купя Фолиева киселина, но нз как е на анг и друго: как е ниска плацента, че ми казаха, че трябва да уведомя лекарката, че съм била с ниска плацента през първата бременност

# 68
  • Мнения: 3 988
low lying placenta, може да стане placenta praevia, ти знаеш какво е било при теб.

folic acid

# 69
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
 wavey

# 70
  • САЩ
  • Мнения: 0
low lying placenta, може да стане placenta praevia, ти знаеш какво е било при теб.

folic acid

Благодаря много bowuu

# 71
  • Мнения: 374
Орхидея, на детето трябва да му намерите педиатър. Педиатърът ще прави профилактичните прегледи, пак той ще е първа спирка ако детето се разболее - той дава направленията за специалисти. Тук профилактичните прегледи след годинката са един път годишно само, така че на вас ви предстои преглед на 12 месеца (тогава има и ваксини, ако правите, и кръвни изследвания за хемоглобин и олово) и после чак след втория рожден ден.

Щом сте с такава карта (доколкото разбирам, това е Медикейд за Вашингтон), изборът ти на педиатър е ограничен до докторите, които имат договори с Медикейд в щата ти. Ето тук https://fortress.wa.gov/dshs/p1findaprovider/ е търсачката, потърси във вашето каунти/град педиатри, запиши си телефоните и им се обаждай поред да ги питаш дали приемат нови Медикейд пациенти. Надявам се лесно да намерите.

====
Благодаря пак на всички за инфото по моя въпрос.

Още веднъж благодаря, че ме насочи, Янажар. Направих както ми каза и на третия номер, на който звъннах ми записаха апойнтмънт, както каза след годинката на детето, т.е. след месец.  Сега имам да превеждам ваксинации и мерки да преобразувам, но важното е, че намерих приятно иглеждаща докторка със солиден опит. Пък дано се харесаме, че в БГ не случих на ЛЛ.
Хубав ден на всички

# 72
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Подаръка на Мони за фадърс дей - http://www.youtube.com/watch?v=REogb0bq8jY

Някой да има познания по разваляне на магии? Пишете моля със съвети на лични. Намерих 5 саксии с пръст на перголата. Едва ги свалихме със стълба. Надявам се да е лоша шега, макар, че дори не мога да си представя кой ще си направи труда да се катери до втория етаж в задния ми двор.

# 73
  • Мнения: 2 674
В момента слушам Мони. Няма думи за това дете-браво е недостатъчно за него. С такава лекота свири, само малко където се гърби. Да му се караш!!! Талант, дано и моето стигне до това ниво.

Какъв инструмент имате?

# 74
  • Мнения: 1 800
Мише, много се радвам да те видя тук.  Hug

Бубс, получи ли ми ЛС-та?

Мони по-късно ще го слушам..

Приятна седмица!


Общи условия

Активация на акаунт