Отговори
# 30
  • Мнения: 20
Здравейте,и аз да се запиша в новата тема.Преди няколко дена бяхме на лекар и с видя сърчице,назначиха ми изследвания и сега си чакам резултатите.Аз от вчера съм с болно гърло.Силно ми е отпаднало и освен клеева тинктура за гърлото друго не смея да пия.Много ме е старах да не разболея дъщеричката ми,която е на 1,6 г. А тя милата постоянно иска да я гушкам .
Относно кърменето ,аз кърмих до 5 месец и тогава кърмата ми много намаля,бях започнала да пускам по 20 гр и реших да спра.

# 31
  • Мнения: 4
iii,ако не ти понася миризмата на зехтина,спокойно можеш да си купиш масло от порокал или розово и да капваш по няколко капки в зехтина.Но тогава вече трябва да държиш сместа в хладилник  Wink

Последна редакция: пт, 15 юни 2012, 14:41 от Кора

# 32
  • Мнения: 7
Здравейте момичета. Аз Ви напускам. Пожелавам Ви лека и безпроблемна бременност и най - вече леко раждане. Благодаря на тези които ме приеха топло и чистосърдечно, и тези които ме приеха с неохота могат сега да се зарадват. Пожелавам Ви от сърце успехи и се радвайте на мъничките бебчета.  Hug

# 33
  • Мнения: 4
RennyRennКакво се е случило?Аз май-съм изпуснала нещо.... Sad

# 34
  • Мнения: 7
Нещо нормално, което може да се случи в начална бременност(а и не само). След като се присъединих дълго време ме нямаше заради проблеми, които свършиха вчера неблагоприятно за мен. С една дума сърцето на моето мъниче беше спряло. Вие не мислете въобще за лоши неща и си почивайте повече, не обръщайте внимание на хора които не ви приемат и имат недобри помисли за Вас, защото ако сте прекалено чувствителни всичко това се отразява не на Вас, а на сладичките бебчета в коремчетата Ви. Мислете позитивно и само напред.  Hug

# 35
  • Мнения: 4
Цитат
...,не обръщайте внимание на хора които не ви приемат и имат недобри помисли за Вас, защото ако сте прекалено чувствителни всичко това се отразява не на Вас, а на сладичките бебчета в коремчетата Ви. Мислете позитивно и само напред.  

Тези хора,за които говориш,нямам идея кои са,но явно са недрожелюбни не само към теб ,а към самите себе си.Щом в един такъв прекрасен момент,какъвто е бременноста,са такива ,според мен,са депресирани и комплексирани.Нека си губят времето с негативизъм.Не забравяй,че колелото се върти,живота си тече.

# 36
  • Мнения: 6
RennyRenn съжалявам за случилото се надявам се всичко да се оправи и скоро да се похвалиш пак с добра новина.Дано не си останала с някакви смесени чувства от тази темичка и дано да се бъркам като си мисля че някои те е засегнал с нещо.Бъди силна Hug

# 37
  • Мнения: 7
Много си права Кора. Винаги е имало, има и ще има добри и лоши.
petq0848 ще се оправя, но раната в сърцето трудно ще заздравее.

# 38
  • Мнения: 5
Здравейте момичета, не съм писала от....много отдавна но всяка сутрин преди да почна работа ви изчитам най-подробно.
Да споделя мойте преживявания вчера. Отивам при лекаря в близката поликлиника,който съм си избрала да ме следи по ЖК за да чуя сърчице-преди 14 дена се видя плодно сакче и какво мислите - нищо не се вижда.Той е мил човек каза ми сакчето се е уголемило но нищо невиждам за 9 г.с това не е много нормално може да е кухо яйце ела след една седмица. Чуството което изпитах беше раздиращо нямам думи вървя към работата а сълзите ми напират хората се блъскат,слънцето грее а мен ми е черно много черно.Отивам на работа шефката ме посреща на вратата - Взимай тия платежни и тичай към банката че банкирането се скапа. Отимав аз и по пътя фокусирам табела генеколог- направо званя записаха ми час за 2ч.следобед.Отивам сядам в чакалнята и си мисля това са последните минути в които все още се съмнявам след малко ще знам най-лошото със сигурност. Приемаме а мен сърцето ми е в петите едвам говоря и ............боже то си е там дълго 2 см с туптящо сърце два пъти ми го пуска да го слушам защото аз не вярвам. Боже как изведнъж света пак стана цветен. Побелях момичета тези няколко часа бяха страшни.
  Съжалявам за дългия пост но да споделя че още не мога да се успокоя- да поясня в поликлиниката ме гледаха през корема а на частия кабинет вагинално. Лекарката каза че с лоша техника и с моите сланинки е нормално да не се види през корема- аз съм с много гилограми толкова много, че даже неможете да допуснете колко са. Така, че неми се оплаквайте , че от45 сте станали 47кг.
  За кърменето - с дъщеря ми беше тотален провал 3седмици я кърмих и спрях по препоръка на педиатърката тя ми каза че кърмата не ми е достатъчно и няма смисъл да се мъчим и двете. Този път мисля да се подготвя поне от към литература по-добре иначе имам голямо желание да кърмя.
Ще си помагаме взаимно със съвети.
   Преди малко се обадих в МЦ Фемина и си записал час за ехографски и биохимичен скрининг- ще съм в 12 г.с.
  През първата бременност си ходих само в поликлиниката никакви допълнителни изследвания не съм си правила, родих без уговорки и даване на пари, но тогава нямах интернет и нищо не знаех, а и сега съм вече на годинки и на килограми.
  Мили мамчета лек и усмихнат ден от мен чао че ще Ви уморя много, но да си наваксам. newsm51

# 39
  • Мнения: 5
Renny Renn, разбирам те и искрено ти съчувствам. Не знам какво друго да кажа, съжалявам и те прегръщам от сърце.

# 40
  • Мнения: 496
Рени, много съжалявам за загубата!  Sad Надявам се ти да си добре, психически и физически и от все сърце ти пожелавам скоро една нова, но успешна и спокойна бременност! Чувствай се добре дошла винаги в тази темичка, сигурна съм, че на всички момичета ще им е приятно!  Hug

Невена, честито на теб за успокоението, за чутото сърчице и за добрите новини!  Hug

easy, много се радвам, че те имаме в нашите редици! Хора като теб са много нужни и полезни, сигурна съм, че ще се допитваме често до твоите ценни съвети!   bouquet

Що се отнася до кърменето, при нас също не беше лесно на моменти. Щерка ми се опитваше на 2-3 пъти да се отбие, получих и запушване на каналите с много висока Т, но всичко се оправя, стига да има желание. Кърмене му е майката! И нощно, и редовно, и без да се слушат старите соц практики как трябвало нощем да пие само водичка, и прочие глупости. Честото кърмене стимулира производството. Правилното хранене е бонус, а дохранването често срещана грешка. Нормално е една жена да има периоди на намаляне на кърмата и често майките от страх бебето да не остане гладно почват веднага да дохранват с АМ, в следствие на което кърмата още повече намаля. Така че не се плашете и слушайте консултантите на ЛЛЛ и НАПК.  Peace

Велма, БХС в Пловдив съм си правила във ВМИ преди 2г. Струваше близо 60лв. 25лв за изследването към Майчин дом, 20лв за венепункция и 15лв за експресен куриер. Както знаете единствената генетична лаборатория в БГ е тази в Майчин дом във Сф и само там се пращат всички кръвни проби. После имаш и консултация на резултатите от лекар от катедрата по генетика във ВМИ, но тя е включена в цената. Т.е. обясняват ти какви са ти резултатите и кое какво значи. Това е.

# 41
  • Мнения: 3
Рени и аз много съжалявам HugРазбирам,че ти е много тежко,но не се оставяй да те завладяват лошите мисли.Аз също преживях нещо подобно миналата година ,но ето ,че отново съм бременна и силно вярвам ,че този път всичко ще е наред.Ще видиш ,че и при теб ще стане така!

# 42
  • Мнения: 10
Да се запиша и аз. Браво Кости.
Мила Рени не се предавай, минала съм много пъти по този път и всеки следващ знам, че си струва. Надявам се този път всичко да е ок  и да нямам никакви проблеми, желая го от все сърце на всички ви, а  на теб Рени късмет и дано скоро се похвалиш.

# 43
  • София
  • Мнения: 117
Здравейте,момичета Simple Smile Как сте в този слънчев ден,поне в София Party Тази нощ си сънувах бебето - таткото му сменяше пелените,а аз си лежах Joy ( от научната фантастика ще да е тоя сън,ама дано не съм права) ...вашите сънища как са  Flutter
Мерси на Kosty за новата  хубаво окрасена тема Simple Smile

# 44
  • Мнения: 0
gloria_calcar11 Az sushto mnogo sanuvam , vsiaka vecher, pobarkvam se samo 2 ili 3 pati sanuvah che sym na skan ...Simple Smile moje bi zashtoto oshte ne sym hodila i mnogo go mislia Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт