Чакаме те с нетърпение вече, мое СЕПТЕМВРИйско малко есенно човече!

  • 26 532
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 122
Здравейте! Влизам да ви се похваля ВЕЧЕ СЪМ В 7МИ МЕСЕЦ newsm18. УРАААААААА още малко остана  261uu.
Относно покупките аз смятам да пазаря септември месец тъкмо ще е по хладно.До тогава вежливо ще събирам мнения от вас.
Чики честит ти  7ми месец и на теб.
Мартичка честит ти 8ми месец.

# 706
  • Мнения: 4
Fate - една приятелка ми ги препоръча потничетата за кърмене - тя с опит вече и каза, че с тях е най-удобно  Heart Eyes

отивам и аз да разгледам нашите албумчета и после малко на разходка  Hug

# 707
  • Мнения: 2 802
Здравейте! Влизам да ви се похваля ВЕЧЕ СЪМ В 7МИ МЕСЕЦ newsm18. УРАААААААА още малко остана  261uu.

 Mr. Green Честитоооооо  Hug

# 708
  • Мнения: 122

Благодаря ти Фейт.Много се радвам че устисках дотук.Дано да успея до края.  

# 709
  • Мнения: 2 802
Благодаря ти Фейт.Много се радвам че устисках дотук.Дано да успея до края. 

Е как ... всички ще устискаме до края  Naughty  Hug

Сега като започнем да пазарим, да ремонтираме и т.н времето ще литне и хоп ... айде да раждаме  Mr. Green

# 710
  • Мнения: 45
Здравейте , мами  Hug
teta014, chiki Честит седми месесец!   bouquet
Мартичка Честит осми месец!     bouquet
Фейт добре го е казала: Всички ще устискаме докрая и след 2-3 месеца всички ще гушкаме малките си съкровища  Heart Eyes

# 711
  • Мнения: 15
От коя седмица се води осмия месец? Нещо пак им изгубих бройките... аз след два дни съм в 30-та седмица. Още малко ще родя, така и не успях да си кача лентичка Simple Smile

# 712
  • Мнения: 272
От коя седмица се води осмия месец? Нещо пак им изгубих бройките... аз след два дни съм в 30-та седмица. Още малко ще родя, така и не успях да си кача лентичка Simple Smile
От 31 до 35 г.с. е 8-ми месец Hug
И аз в началото доста се бърках календарни, лунарни...., но момичетата тук ме вкараха в пътя.  Wink Hug

# 713
  • Мнения: 2 802
От коя седмица се води осмия месец? Нещо пак им изгубих бройките... аз след два дни съм в 30-та седмица. Още малко ще родя, така и не успях да си кача лентичка Simple Smile

На първа страничка има една табличка .. можеш да я погледнеш  Hug
Тук също има инфо ... http://www.mama.no-meat.org/link_pregnancy/gest_weeks/

Иначе ето как става качването на лентички Heart Eyes

Избираш ли лентичка от тук, например:

http://www.bg-mamma.com/?action=lenti

След като си избереш как да изглежда и следваш стъпките, накрая ще ти излязат едни линкове ПОД новата лентичка! Копирай пърият, който е за форуми и го постави в подписа на профила си.

И пак да кажа ...
НЕ копирайте линка на лентичката горе, а под нея линка за форума!!!!

П.П. По същия начин стават и лентичките от други форуми   Heart Eyes

# 714
  • Варна
  • Мнения: 18
За Софийските мами :http://9m-bg.com/?p=news_inner&sub=478
„Трите етапа на родилния процес при физиологично раждане“.
 Hug
И за Варненските :http://www.facebook.com/events/237651473004994/
"Да сътворим позитивно раждане"-творчески уъркшоп

Последна редакция: пн, 25 юни 2012, 16:23 от Avara

# 715
  • Мнения: 175
Здравейте.
Честито на влезналите в 7 месец.
Днес съм много  бясна на GP-то си.....за втори път се разкарвам до болницата и още не ми е готова рецептата за желязото  Confused а вече ми тежи, краката и на мен ми се подуват и предполагам от ниския хемоглобин се чувствам много отпаднала, понякога и главата ме боли  Confused нямам сили  направо....
От няколко дни ме кара на сън след обяд  Rolling Eyes а попринцим мразя да спя на обяд  Crazy
С половинчо напоследък се дърпаме много...много ме ядосва последните няколко дни..... Sadмного рев му удрям..а като мине време почвам да се чувствам гадно какво причинявам на бебка с тези  скандали, рев и пак почвам да плача  Sad
Имаме доста нови покупки, но нямам сили за снимки....
Много хаотично написано  Crazy мозъка ми хич го няма тези дни  Crazy

# 716
  • Мнения: 184
Мартичка, права беше-не издържах и отидох да го купя  hahaha Утре ако имам време ще го цъкна. А сега мисля да не чакам до сряда и да отида да видя бебчо- дали е все още дама или пак е станало мъж  Joy Joy Joy Голяма дилема  ooooh!

# 717
  • Мнения: 24
Eва_82 и аз съм същата,много емоции ,много нещо.Ма и си мисля ,че е нормално.Дори хормоните вече да са балансирани пак си е шок-промените са големи,голяма доза от нещата тъне в неизвестност как ще бъде,всеки таи съмнения ще се справи ли.Или поне ние ,нераждалите бъдещи майки.Всичко е в реда на нещата и всичко ще се подрежда едно по едно,няма де да иде.Снощи и ние с мъжа се скарахме,чак си подвикнахме,после си проговорихме все едно нищо не е било.
Моя багажец е готов,не завиждам на тоя дето ще го носи  Mr. Green Mr. Green Mr. Green.
Обещавам да се наплацикам за всички ви.Минали години стоях малко във водата,защото исках  на всяка цена тен и се пържех на слънце максимално много.Сега ще заложа на старанието си да плувам в плиткото,"плувам" по -точно ,мислейки си че хората не забелязват дъното под мен Laughing Laughing,от малка ги правя тия глупости хахах.
Роси,Стефис-ще бъда и в Поморие и в Сливен тази седмица-може нещо да измислим  Hug
Ще ви чета,но надали ще пиша ,защото айпада нямал кирилица.. Thinking ще  я видим таз работа.
Е ,това е.Чакам мъжа да свърши работа и дим да ни няма  Mr. Green

# 718
  • Мнения: 237
Стефис, честито тогава, със здраве да си ги ползва бебока  Heart Eyes И те чакаме с новина -  stork-boy или  stork-girl

Е ,това е.Чакам мъжа да свърши работа и дим да ни няма  Mr. Green

Хайде, дим да те няма и леко пътуване ти желая. Да се заредиш с много хубави емоции  Hug

# 719
  • Варна
  • Мнения: 773
Мартичка тези чаршафи с кравите много яки  Laughing На коя фирма са?
Всички като гледам сте готови с покупките. Браво на Вас! Аз почвам като се върне мъжа ми. Още едни гащи не съм взела.

Общи условия

Активация на акаунт