Трима братя, три сестри

  • 7 230
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Обожавам този сериал. Преди няколко дни се сетих за него и започнах да търся онлайн, но там е разпокъсан. Някой може ли да ми даде линк за сваляне на всички епизоди, ако успее да ги намери?
Опитах да го изтегля от някой чуждестранен, но нещо не ми се получава.

# 1
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
В момента го дават по БТВ лейди, но както ти си споменала в друга тема ние абонатите на Булсатком все още го нямаме, иначе и аз много го харесвам и искам пак да го гледам. В Vbox го има, но наистина е много разпокъсан.

# 2
  • Мнения: 2
и аз се опитах да намеря всичките серии,но ги няма,в замундата само 2  3 епизода има,а навремето си спомням че го даваха по бтв сега по бтв лейди обаче, който няма лейдито ще чака на някой добър гражданин да го качи онлайн newsm78 newsm78 newsm78

# 3
  • Мнения: 171
Момичета, този сериал направо ме подлуди. Като бях малка съм го гледала, но съм била на около 10-12 и имах смътни спомени. Миналата седмица го загледах в петък и в четвъртък го изгледах целия! Уникален сериал! Реших още веднъж да го гледам и от четвъртък до днес стигнах до 60 епизод, заради Великден и занимания с децата не успях да изгледам много.
Но моята любима двойка са Франко и Сара 🌹❤️🌹❤️ уникатчета 💕🌻💐
(гледам го в Интернет)

# 4
  • Мнения: 31 795
Май всички ги има в Зелката, ама на доста няма сийдъри.
Но може и магнитно да има.

# 5
  • Мнения: 6 885
Понякога ми прищраква да го търся, понеже ми беше любим като малка, когати чакахме сапунките в 11 и в 17 часа. В чужбина съм и не мога да го тегля от сайт за торенти, няма ли го някъде за гледане в стрийм примерно?

# 6
  • Мнения: 195
Има го в Нетфликс.

# 7
  • Мнения: X
Тук ги има всички епизоди, но са за теглене - https://www.tapatalk.com/groups/tvnovelas/-t222.html.

# 8
  • Мнения: 11 766
Здравейте! Аз също като вас обожавам "Трима братя, три сестри" - уникална теленовела с уникални актьори. В днешно време не правят такива ... HeartHeartHeart Обичам всички герои и двойки, но моята най-любима двойка са Паола Рей и Хуан Алфонсо Баптиста/ Гато - Оскар и Химена. Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts Харесвам супер много и Норма и Хуан, Сара и Франко. Sweat SmileSweat SmileThinkingThinkingTwo HeartsTwo HeartsTwo Hearts Но Паола и Гато/ Оскар и Химена са ми слабост - забавлявам се от сърце с тях и много им се радвам - те са лудо влюбени един в друг, те са забавни и щури ... Heart EyesHeart EyesHeart Eyes Безкрайно щастлива съм, че след края на "Трима братя, три сестри" Паола и Гато играят главните роли отново като двойка и в "Жената в огледалото" - обожавам тези 2 теленовели ... HugHugHug Тези дни феновете на Паола и Гато и "Трима братя, три сестри" и "Жената в огледалото" имаме поводи за радост - на 29 август 2019 - Паола и Гато ни зарадваха с обща среща - двамата са били заедно на някакво събитие вечерта. Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Пуснаха и тези уникални снимки, като не пропуснаха да напишат прекрасни неща един за друг и да си кажат колко държат един на друг и се обичат ... KissKissKiss





В последните 2-3 седмици - Паола/ Химена и Наташа/ Сарита измислиха невероятна инициатива и решиха всяка седмица, когато са свободни в един от дните да правят общи чатове на живо в instagram - където заедно с тях да канят и други актьори от "Трима братя, три сестри" HugHugHug Първо двете направиха чат, където са сами - следващата седмица към тях се присъедини и Хорхе Као/ Дон Мартин - след това бяха заети и не успяха да направят друг чат, но обещаха, че ще продължат и ще поканят и Гато, Мишел и другите ... HeartHeartHeart Сега първо ще има чатове, с членовете от сериала, които са си в Богота/ Колумбия - там са Паола/ Химена, Гато/ Оскар, Наташа/ Сарита, Хорхе Као/ Дон Мартин и Кристина Лилей/ Габриела. BlushBlushBlush До колкото разбрах в момента Дана/ Норма и Мишел/ Франко са в Мексико, а Марио/ Хуан е в Парагвай за да води някакво шоу. WinkНо когато се върнат ще опитат да се съберат всички заедно ... Hands PrayHands PrayHands Pray Пускам линкове за чатовете на живо с тях - които са качени в youtube - има и липсващи моменти, но по-важното е тук ... HugHugHug



https://www.youtube.com/watch?v=VBPVOG-X0DQ&t

https://www.youtube.com/watch?v=e4qtE3L0RBE&t

По време на чата с Паола, Наташа и Хорхе Као към тях се включи и Мишел от разстояние, за да си поговорят. Беше страхотно - ето линкове: HeartHeartHeart Благодаря на тези, които са успели да ги запишат Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts



https://www.youtube.com/watch?v=YJbd39EfqNo&t

https://www.youtube.com/watch?v=NgH0kUPRbnk&t

Вчера 02 септември 2019 - част от актьорите от "Трима братя, три сестри" си направиха обща среща и се видяха и със сценариста написал историята на сериала - Хулио Хименес ... Kissing HeartKissing HeartKissing Heart Това са Паола, Гато, Наташа, Хорхе Као и Кристина Лилей - с тях е сценариста Хулио Хименес и един от режисьорите на сериала ... HugHugHug Всички са невероятни - тяхната среща породи въпроси в зрителите и феновете им - дали не подготвят продължение на сериала "Трима братя, три сестри", където да видим отново всички заедно - защото отдолу бяха написали, че се надяват скоро да се съберат и с Марио, Дана, Мишел и другите ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Би било уникално ако Хулио Хименес направи продължение на "Трима братя, три сестри" със същите актьори и двойки - или да ги събере заедно в нов сериал пак така ... Hands PrayHands PrayHands Pray Може и това да са просто събирания между приятели и колеги - за да си припомнят златните дни, когато снимаха "Трима братя, три сестри", но може и да имат нещо в предвид - така, че аз лично стискам палци ... Hands PrayHeart EyesHeart Ето 2-те снимки от срещата им вчера - не знам дали някои тук ще се интересува, но видях, че има тема и реших да споделя най-новото ...Kissing HeartKissing HeartKissing Heart Аз лично мога да гледам "Трима братя, три сестри" - Pasion de Gavilanes пак и пак и пак - уникална теленовела ... KissKissKiss



# 9
  • Мнения: 31 795
А лошите къде са?  Laughing
Фернандо и Динора. Големи образи. Май умряха де, ама все пак липсват на снимките.

# 10
  • Мнения: 11 766
Ето още една снимка на шестимата главни герои - тя е от времето на снимките на "Трима братя, три сестри", но Паола я пусна преди няколко месеца като спомен ... HeartHeartHeart



А лошите къде са?  Laughing
Фернандо и Динора. Големи образи. Май умряха де, ама все пак липсват на снимките.

Да Фернандо и Динора наистина липсват. До колкото разбрах в момента не са в Колумбия, но по време на чатовете споменаха и тях - казаха, че ще се радват да се съберат и заедно с тях ... HugHugHug Аз лично много съм се смяла с Фернандо/ Хуан Пабло Шук - толкова много бой изяде в сериала ... Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye Особено Оскар и Хуан доста често го ступваха - а като прибавим Франко и сестрите и картинката е пълна. Голям образ е той ... JoyJoyJoy На снимките и срещата липсват и Ана Лусия Домингес/ Рут и Шарик Леон/ Росарио - както и друг забавен образ - този на Армандо - Хуан Себастиан Арагон. Sunglasses Но Наташа и Паола си спомниха за всеки един от тях - така, че съм убедена, че ако имат възможност ще направят чат и с тях ... Hands PrayHands PrayHands Pray Ето 3 гифчета от едни любими мои моменти - а именно, когато Оскар бие Фернандо ... Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye

# 11
  • Мнения: 171
Сериалът много ми липсва и определно скоро отново ще го гледам! Най-много ми липсват Сара и Франко, смях се от сърце с тях. Оскар и Химена също бяха прекасни.
Сериалът ще остане един от любимите ми. До колкото лайфовете и аз ги гледах. Беше ми много интересно, особено този на Наташа и Паола...когато бяха само двете... Simple Smile



# 12
  • Мнения: 11 766
И на мен "Трима братя, три сестри" много ми липсва - наистина е изключителен сериал HeartHeartHeart От време на време си пускам епизоди и моменти Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts Когато  имам време с кеф бих го изгледала отново ... Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye И трите двойки в сериала са подбрани отлично -  Паола и Гато, Мишел и Наташа, Дана и Марио - всички са уникални Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Обожавам тези техни снимки - за щастие ги намерих и с готино качество ... Animal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes Cat





Сериалът много ми липсва и определно скоро отново ще го гледам! Най-много ми липсват Сара и Франко, смях се от сърце с тях. Оскар и Химена също бяха прекасни.
Сериалът ще остане един от любимите ми. До колкото лайфовете и аз ги гледах. Беше ми много интересно, особено този на Наташа и Паола...когато бяха само двете... Simple Smile



Тези лайф чатове с Паола и Наташа ми пълнят душата - жалко, че скоро не са правили, но явно всеки е зает с нещо - имат разни участия и промоции и затова. Thinking Но вярвам, че когато се освободят ще продължат с включванията на живо ... Hands PrayHands PrayHands Pray И на мен супер много ми хареса чата, в който Паола и Нашата бяха сами - разказаха какви ли не интересни случки по време на снимките на сериала ... HugHugHug Било е голямо забавление и в сцените на Паола с Гато, и на тези с Наташа и Мишел - също и общите им сцени ... JoyJoyJoy

Ето и един великолепен колаж на трите двойки в сериала, който намерих - всички са невероятни ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart

# 13
  • Мнения: 171
И на мен "Трима братя, три сестри" много ми липсва - наистина е изключителен сериал HeartHeartHeart От време на време си пускам епизоди и моменти Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts Когато  имам време с кеф бих го изгледала отново ... Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye И трите двойки в сериала са подбрани отлично -  Паола и Гато, Мишел и Наташа, Дана и Марио - всички са уникални Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Обожавам тези техни снимки - за щастие ги намерих и с готино качество ... Animal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes Cat





Сериалът много ми липсва и определно скоро отново ще го гледам! Най-много ми липсват Сара и Франко, смях се от сърце с тях. Оскар и Химена също бяха прекасни.
Сериалът ще остане един от любимите ми. До колкото лайфовете и аз ги гледах. Беше ми много интересно, особено този на Наташа и Паола...когато бяха само двете... Simple Smile



Тези лайф чатове с Паола и Наташа ми пълнят душата - жалко, че скоро не са правили, но явно всеки е зает с нещо - имат разни участия и промоции и затова. Thinking Но вярвам, че когато се освободят ще продължат с включванията на живо ... Hands PrayHands PrayHands Pray И на мен супер много ми хареса чата, в който Паола и Нашата бяха сами - разказаха какви ли не интересни случки по време на снимките на сериала ... HugHugHug Било е голямо забавление и в сцените на Паола с Гато, и на тези с Наташа и Мишел - също и общите им сцени ... JoyJoyJoy

Ето и един великолепен колаж на трите двойки в сериала, който намерих - всички са невероятни ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart


Лол, този колаж е страхотен! Heart
Ще го сложа на тапет на лаптопа, определено е много готин!
До колкото сериалът, любима двойка си ми остават Сара и Франко, може би, защото любовта им не ми се струваше толкова натрапчива, като тази на Хуан и Норма (нямам нищо против тях, но любовта им ми беше малко скучна).... Мишел и Наташа толкова добре изиграха случващото се, че останах толкова изненадана от професионизма им.
Те са любимата ми двойка, защото успяха да се променят взаймно - Сара осъзна, че хората, които са бедни не са по-малко хора от богатите, и че те трябва да се уважават, а Франко осъзна,че може да живее без Росарио, дори му е по-добре.
Интересни ми бяха и Химена и Оскар...бяха много забавни и истински! Simple Smile

Любими епизоди си ми остават: 57 и 104 Heart

# 14
  • Мнения: 11 766
Здравейте! Както вече казах моите най-големи любимци са Паола и Гато/ Оскар и Химена, но много харесвам и останалите 2 двойки в "Трима братя, три сестри" - Франко и Сарита и Норма и Хуан. HeartHeartHeart Още от самото начало бях запленена от историята на сериала, от актьорите, от музиката - всички двойка са супер, но Оскар и Химена ме очароват и оставят без думи всеки път ... Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts Толкова са красиви, щури, забавни, сладки и очарователни - с тях всеки път се заливам от смях. Радвам им се от сърце и много ги обичам ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Те са забавни и щури, но в същото време са и лудо влюбени един в друг - Оскар така се влюби в Химена, че забрави за плановете си за отмъщение. Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye Сцената, когато я видя гола във ваната е просто уаууу - е там буквално и двамата паднаха от любов един по друг. GrinningGrinningGrinning После отвличането им, моментите заедно в пустинята, тайните им срещи после в имението и моментите в Санта Клара при водопада - сватбата им. Всичко е уникално ... Heart EyesHeart EyesHeart Eyes Химена толкова се влюби в Оскар, че напусна имението на Елисондо и се премести при него в бедната къща на Рейес. KissKissKiss Много ми хареса как се противопостави на майка си заради него. Hands ClapHands ClapHands Clap Да не говоря за рекламите на Индиан Савач и моментите дето си правеха уж на пук - но после свършваха с целувки. С една дума обожавам ги ... Kissing HeartKissing HeartKissing Heart



Според мен всяка двойка е подбрана идеално - Хуан и Норма наистина са по-сериозни, но пък са страхотни и любовта им е много красива - Дана и Марио са супер в тези роли. Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts



Сара и Франко успяха да се променят взаимно - тя доста израстна. В началото гледаше с пренебрежение към братята Рейес, но дълбоко в себе си беше привлечена от Франко и жадуваше да бъде обичана ... HugHugHug Франко пък беше влюбен в Росарио, но после разбра, че неговата истинска любов е Сара. Two HeartsTwo HeartsTwo Hearts Много са сладки двамата и историята им е много красива ... HeartHeartHeart



Лол, този колаж е страхотен! Heart
Ще го сложа на тапет на лаптопа, определено е много готин!
До колкото сериалът, любима двойка си ми остават Сара и Франко, може би, защото любовта им не ми се струваше толкова натрапчива, като тази на Хуан и Норма (нямам нищо против тях, но любовта им ми беше малко скучна).... Мишел и Наташа толкова добре изиграха случващото се, че останах толкова изненадана от професионизма им.
Те са любимата ми двойка, защото успяха да се променят взаймно - Сара осъзна, че хората, които са бедни не са по-малко хора от богатите, и че те трябва да се уважават, а Франко осъзна,че може да живее без Росарио, дори му е по-добре.
Интересни ми бяха и Химена и Оскар...бяха много забавни и истински! Simple Smile

Любими епизоди си ми остават: 57 и 104 Heart

Радвам се, че колажа ти е харесал! HugHugHug Сега ти нося друг колаж на твоите любимци - Мишел и Наташа/ Сара и Франко, както и едно аватарче с тях - става и за профилно Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye Надявам се да ти харесат - според мен са страхотни Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts



# 15
  • Мнения: 400
Аз пък не проумявам защо точно този сюжет
с тримата братя и трите сестри има 6969696969 версии?
За мен това е феноменално тъп сценарии,
писна ми всяка година да правят по 69 версии.
А точно тази версия за която пишете тук ми е
най-отвратителна.
Тая Паола Рей не е лоша.Навремето беше доста
яка(въпреки че не си падам по мургавели).И сега
не е зле, като се има предвид,че са минали около 20 години.
Хуан Алфонсо Баптиста обаче прилича на 69 годишен старец.

# 16
  • Мнения: 2 990
На мен любимка ми беше Росарио

# 17
  • Мнения: 171
Здравейте! Както вече казах моите най-големи любимци са Паола и Гато/ Оскар и Химена, но много харесвам и останалите 2 двойки в "Трима братя, три сестри" - Франко и Сарита и Норма и Хуан. HeartHeartHeart Още от самото начало бях запленена от историята на сериала, от актьорите, от музиката - всички двойка са супер, но Оскар и Химена ме очароват и оставят без думи всеки път ... Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts Толкова са красиви, щури, забавни, сладки и очарователни - с тях всеки път се заливам от смях. Радвам им се от сърце и много ги обичам ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Те са забавни и щури, но в същото време са и лудо влюбени един в друг - Оскар така се влюби в Химена, че забрави за плановете си за отмъщение. Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye Сцената, когато я видя гола във ваната е просто уаууу - е там буквално и двамата паднаха от любов един по друг. GrinningGrinningGrinning После отвличането им, моментите заедно в пустинята, тайните им срещи после в имението и моментите в Санта Клара при водопада - сватбата им. Всичко е уникално ... Heart EyesHeart EyesHeart Eyes Химена толкова се влюби в Оскар, че напусна имението на Елисондо и се премести при него в бедната къща на Рейес. KissKissKiss Много ми хареса как се противопостави на майка си заради него. Hands ClapHands ClapHands Clap Да не говоря за рекламите на Индиан Савач и моментите дето си правеха уж на пук - но после свършваха с целувки. С една дума обожавам ги ... Kissing HeartKissing HeartKissing Heart



Според мен всяка двойка е подбрана идеално - Хуан и Норма наистина са по-сериозни, но пък са страхотни и любовта им е много красива - Дана и Марио са супер в тези роли. Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts



Сара и Франко успяха да се променят взаимно - тя доста израстна. В началото гледаше с пренебрежение към братята Рейес, но дълбоко в себе си беше привлечена от Франко и жадуваше да бъде обичана ... HugHugHug Франко пък беше влюбен в Росарио, но после разбра, че неговата истинска любов е Сара. Two HeartsTwo HeartsTwo Hearts Много са сладки двамата и историята им е много красива ... HeartHeartHeart



Лол, този колаж е страхотен! Heart
Ще го сложа на тапет на лаптопа, определено е много готин!
До колкото сериалът, любима двойка си ми остават Сара и Франко, може би, защото любовта им не ми се струваше толкова натрапчива, като тази на Хуан и Норма (нямам нищо против тях, но любовта им ми беше малко скучна).... Мишел и Наташа толкова добре изиграха случващото се, че останах толкова изненадана от професионизма им.
Те са любимата ми двойка, защото успяха да се променят взаймно - Сара осъзна, че хората, които са бедни не са по-малко хора от богатите, и че те трябва да се уважават, а Франко осъзна,че може да живее без Росарио, дори му е по-добре.
Интересни ми бяха и Химена и Оскар...бяха много забавни и истински! Simple Smile

Любими епизоди си ми остават: 57 и 104 Heart

Радвам се, че колажа ти е харесал! HugHugHug Сега ти нося друг колаж на твоите любимци - Мишел и Наташа/ Сара и Франко, както и едно аватарче с тях - става и за профилно Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye Надявам се да ти харесат - според мен са страхотни Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts






Супер е, благодаря! Heart

# 18
  • Мнения: 4 631
Един от малкото латиноновели които никога няма да се забравят и винаги когато се гледа ще е любим сериал както на мен. Много ми харесва любимата ми двойка беше Сара и Франко. Искам да попитам къде мога гледам епизодите с бг , предварително благодаря.

# 19
  • Мнения: 31 795
Един от малкото латиноновели които никога няма да се забравят и винаги когато се гледа ще е любим сериал както на мен. Много ми харесва любимата ми двойка беше Сара и Франко. Искам да попитам къде мога гледам епизодите с бг , предварително благодаря.

Заповядай
https://www.tapatalk.com/groups/tvnovelas/-t222.html

Всичките епизоди ги има.
Има ограничения в свалянията. През няколко часа може да теглиш по няколко.

# 20
  • Мнения: 4 631
много благодаря

# 21
  • Мнения: 4 631
Добро утро

Иска ми се някой де отново да го повторят , колкото и пъти да го гледам няма да ми омръзне.
Приятен ден ви пожелавам.

# 22
  • Мнения: 4 631
снима се вече и втори сезон на сериала който ще се излъчи през премиерно през февруари 2022

# 23
  • Мнения: 31 795
Ха, сериозно ли.
Ама със същите актьори ли?

# 24
  • Мнения: 11 766
Здравейте! "Трима братя, три сестри" е любимата ми теленовела. В момента актьорите снимат 2-ри сезон на сериала. В главните роли отново ще са Паола Рей и Хуан Алфонсо Баптиста - Гато/ Химена и Оскар, Данна Гарсия и Марио Симаро/ Норма и Хуан, Наташа Клаус и Мишел Браун/ Сарита и Франко. Освен тях от първи сезон в продължението ще участват също Шарик Леон - павицата Росарио Монтес, Кристина Лилей/ Доня Габриела, както и актрисите в ролите на Кинтина и Доминга! Общо 10 човека от сезон 1. Heart Heart Heart

Ето снимки на трите двойки зад кадър от новия сезон! Въобще не са се променили - все така готини, сладки и прекрасни са. KissTwo HeartsHeart







Живот и здраве се очаква "Трима братя, три сестри" 2 да стартира по Телемундо през февруари - надявам се, че после ще го излъчат и по БТВ или друга телевизия в България! Онзи ден излезе първото официално промо и мога да ви кажа просто уауууу - очертава се уникален сезон. Ето няколко стоп кадри от промото HeartHeart EyesKiss









Ето и линк за самото промо - насладете му се: Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart



https://www.youtube.com/watch?v=YICjBwhsFV0&ab_channel=Telemundo



Направихме специална фейсбук група за всички фенове на сериала - всеки, който иска е добре дошъл. Ето линка:

https://www.facebook.com/groups/447242140066652

В групата преведохме промото на български, но няма как да ви дам линка тук - затова ви го пускам за теглене, в случай че искате да го гледате с превод - удоволствието е още по-голямо. Sparkling Heart

https://dox.abv.bg/download?id=a6aa8cdff5&fbclid=IwAR0eXzfw- … Zd3jgvAxHIYplczpQ

За щастие актьорът Хорхе Као си е жив и здрав, но заради лични причини се отказа от ролята на Дон Мартин - затова тя ще се изпълнява от друг актьор. Wink

Ана Лусия Домингес - Рут също няма да участва в продължението, защото актрисата в момента снима нова теленовела. Pensive

Има и нови актьори в сериала - действието се развива години по-късно и можем да видим порасналите деца на двойките: Heart

Ето една снимка зад кадър на Данна/ Норма с тримата екранни синове на Норма и Хуан - Леон, Хуан Давид който видяхме като бебе в сезон 1 и Ерик! Хуан Давид е втория - този който е до Норма в средата. Всички са Супер - Данна е прекрасна - сякаш не е майката а тяхна сестра Heart



Ето и една невероятна снимка зад кадър на Мишел и Наташа. Тук можем да видим Сарита и Франко с техните деща Андрес и Габи! Прекрасно екранно семейство Sparkling Heart



Все още не са показали децата на Оскар и Химена - дори не е сигурно дали ще имат деца, но се надявам да имат. Ако излезе нещо ще го споделя. Междувременно ви пускам още една снимка на Паола и Гато зад кадър от новия сезон - толкова са сладки. Обожавам ги Heart

# 25
  • Мнения: 31 795
Колко години минаха, че имат пораснали деца? Кога се снимаше сериала?

# 26
  • гр. София
  • Мнения: 1 586
Гледала съм оригинала Опасна любов, интересен беше много, както и мексиканския, който също не беше лош. Този ми дойде много дълъг 180 серии ако не се лъжа и го разтеглиха повече. Без да искам да се заяждам, но не виждам смисъл от това продължение. Феновете на актьорите и сериала ще се радват да ги видят, но как ще развият историята.

# 27
  • Мнения: 11 766
Честита Коледа на всички! Да сме живи и здрави и само хубави неща да се случват на нас, нашите семейства и любимците ни през новата година! HeartHugChristmas Tree

Поздрави и от актьорите: Фамилия Рейес-Елисондо от "Трима братя, три сестри" ни пожелава Весели Празници! Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart



Ето и видео поздрав за Коледа от част от актьорите от сезон 2 на "Трима братя, три сестри" - има и супер поздрави от шестимата сладури Дана, Марио, Гато, Паола, Наташа и Мишел. Revolving Hearts

https://www.instagram.com/p/CX1QBiiFVkM/

Благодарение на моята приятелка Мануела имаме видеото и с бг субтитри за сваляне: Hug

https://dox.abv.bg/download?id=e5718ffcd8

Минаха 18 години и съответно действието се развива 18 години по-късно. Сценария на втори сезон отново е написан от Хулио Хименес, а той е уникален автор - така, че се надявам че новият сезон също ще е страхотен. Blush

Според мен всички са си все така готини - разбира се има лека промяна, но все пак са минали 18 години. За мен Паола най-малко се е променила, също Шарик, но Данна и Наташа също са си все така красиви - а тримата братя са си супер готини, както винаги. Kiss

Ето още една обща снимка на шестимата от един ресторант. С тях е и една от актрисите играещи в новия сезон Hug



Моята най-любима двойка са Оскар и Химена - Паола и Гато, след тях Хуан и Норма - Марио и Данна, и Сарита и Франко - Наташа и Мишел, но всички двойки в този сериал са подбрани отлично и ги обожавам! Ето ги преди и сега - красота.  Purple HeartKissing HeartAnimal Heart Eyes Cat

# 28
  • Мнения: 4 631
Честита Коледа!
Бъдете живи и здрави и много щастливи.
Благодаря ви за клиповете които споделяте за  преведените клипове които правите.
Благодарение на вас ние се докосваме по близо до сериала и актьорите.

Любимата ми двойка са Сара и Франко. Но и останалите са фантастични.

# 29
  • Мнения: 31 795
Май започнаха да излизат.
В yavka има превод за 1 епизод. Но в замундата 1-я е само 30 минути. Разрових се по чуждите тракери и не откривам цял епизод.
Някой да знае откъде може да се дръпне, че и да паснат буквите?

# 30
  • Мнения: 4 631
Който открие линк към епизодите с бг суб нека споделя линковете тук.

# 31
  • Мнения: 31 795
Пълната серия с букви я има в зелката.

# 32
  • Мнения: 4 631
Пълната серия с букви я има в зелката.


Може ли линк? Сигурно трябва регистрация?

# 33
  • Мнения: 31 795
Сериозно ли не знаеш тракер зелка Grinning
Преди беше замунда, разделиха се.
Линкове към тракери тук не се дават, автоматично се цензурират.

Ама ще сложа интервали, дано мине номера

http://z e l k a.o r g/

# 34
  • Мнения: 4 631
Сериозно ли не знаеш тракер зелка Grinning
Преди беше замунда, разделиха се.
Линкове към тракери тук не се дават, автоматично се цензурират.

Ама ще сложа интервали, дано мине номера

http://z e l k a.o r g/
Много ти благодаря. Наистина не знаех да този сайт. Добре де но замунда като сайт съществува нали?
Трябва в зелка да се регистрирам нали?

# 35
  • Мнения: 31 795
Замунда си я имало винаги.
Може да пробваш с името и паролата от замунда дали ще можеш да влезеш. Ако ти е регистрацията преди разделянето.
Ако не, регистрираш се, не е философия голяма.

# 36
  • Мнения: 4 631
Благодаря Елора. Ще видя.
Нова снимка на Паола, Гато, Данна, Марио. Чудесни са.

# 37
  • Мнения: 6 885
Паола Рей изглежда удивително, не че не е мръднала отпреди 20 години, обаче много ми младее. Ще пробвам да го видя със субтитри филма, имаше половин серия 28 минути качена, което го има и в ютюб, не съм търсила после.

# 38
# 39
  • Down south
  • Мнения: 7 701
Започнаха да го излъчват по Телемундо, но рейтинга не е толкова висок, колкото са очаквали.

# 40
  • Мнения: 68
Впечатлението ми от първите 5 дългоочаквани епизода беше много неприятно. За съжаление, съвсем основателно имат по-нисък от очаквания рейтинг, аз също няма да гледам следващите епизоди.
Разликата между първата част и тази е огромна - заложили са на твърде мрачен и обтягащ нервите сюжет - свели са до минимум (дори липсва) романтиката и забавните моменти, които всъщност бяха това, което направи първата част толкова успешна и грабваща вниманието.
В първата част се носи леко магична обстановка, напомняща на непознато и отдалечено място, където във въздуха се усеща романтика и всички герои грабват симпатиите от пръв поглед - протагонистите със своята открояваща доброта и красота, а антагонистите със своята комичност и липса на късмет. Тук се акцентира върху антагонистите, но те са представени по изключително дразнещ начин, сюжетът се върти главно около тях, което води до отегчаване и силно раздразнение. Няма комедията, която да направи лошия герой леко симпатичен.
Няколко неща до момента ми се натрапиха: прекаленото навиране в историята на близнаците (и двамата еднакво неприятни) и Росарио с нейният дразнещ иконом/слуга. Имам чувството, че само това дават, нищо друго!
Няколко неща ми направиха грозно впечатление:
- Росарио, която спа с чичото (Франко) и после племенника - Хуан-Давид. И накрая племенника залюбва дъщеря й. Яко кръвосмешение и извращение, чак ме е яд от липсата на професионализъм в сценария.
- Историята на Химена и Оскар, както и на Сара и Франко.

Оценка от 1 до 10: 3.0
Жалко, че посягат с мръсни ръце на този шедьовър, жалко за добрите актьори, жалко за всички надежди на феновете! Дано поне го завършат добре!

# 41
  • Мнения: 31 795
micol95, разочарова ме.
Още не съм го почнала, чакам да се натрупат, пък и други неща гледам.
Жалко е това, което пишеш. Първата част беше уникална. Аз сапунки много рядко съм гледала, но тази ми е една от любимите. Точно романтиката, хуморът си бяха забавни.
Все пак ще му дам шанс, ама ако не ме грабне, ще зарежа.
Иначе 80 епизода ще бъдат разбрах.

# 42
  • Мнения: 68
Елора, ако случайно решиш да не го гледаш и да останеш с доброто впечатление от първата, наистина хубава част, няма да сгрешиш. Усетих го като губене на време, затова няма да гледам следващите епизоди, дори 80 ми се струват много.

# 43
  • Мнения: 6 885
На мен така и не ми остава време да го търся със субтитри, та не съм гледала нищо освен половината на първи епизод.
Микол, би ли казала какво става с Химена и Оскар и Франко и Сарита? Може и в скрит текст, да не развалим на някого изненадата.

# 44
  • Мнения: 31 795
Има вече пет серии със субтитри в зелката.

# 45
  • Мнения: 511
А добре вие къде гледате нови серии от сериала

# 46
  • Мнения: 31 795
Написах го в коментара над теб.
И още три пъти назад.

# 47
  • Down south
  • Мнения: 7 701
Забавна
снимка

# 48
  • Мнения: 4 631
Момичета дайте шанс на новата версия може би сте повлияни много от 1 сезон и затова сте леко разочаровани. Да се надяваме че в течение на епизодите станат по интересни и завързани.




 Аз с нетърпение очаквам появата на Франко защото Сарите и Франко са ми любимата двойка. Нали се говореше още преди да започне сериала че ще има сцени с много романтика, целувки и още нещо. Това може би предстои в следващите епизоди.

























# 49
  • Мнения: 31 795
Ще му дам шанс разбира се.

# 50
  • Мнения: 68
На мен така и не ми остава време да го търся със субтитри, та не съм гледала нищо освен половината на първи епизод.
Микол, би ли казала какво става с Химена и Оскар и Франко и Сарита? Може и в скрит текст, да не развалим на някого изненадата.

Скрит текст:
Сарита споделя на Норма, че с Франко са разведени и поделили имуществото и попечителството над двете им деца. От негова гледна точка няма нищо до момента, не го дават.
Химена и Оскар са все още заедно, но той си има друго семейство, за което на никого не е казал - друга жена и 8-годишно дете. Изцяло на негова издръжка са и не ги лишава от нищо.
С една дума - разочарование!

# 51
  • Мнения: 31 795
Ужас, какви са тия простотии които са измислили.

# 52
  • гр. София
  • Мнения: 1 586
Аз не го гледам, но се интересувам от темата. За мен самата идея за продължение още от самото начало подлежи на провал и разочарование. Сериалът завърши с идеята "и заживели всички щастливо". Този сериал не е от типа, който предполага всяка серия различен случай. Беше ясно, че за да има продължение трябва нещо да се случва т.е да разделят двойките. Няма как да се разказва само за децата им, тъй като хората са привлечени от основните герои и няма да им хареса те да са само епизодични.

# 53
  • Мнения: 6 885
Micol, мерси за резюмето. Да, тъпотия е.

Olia, това е една от причините да не отразявам продължения по принцип. Тази и миналата година много продукции избухват с такива и май никоя не надмина очакванията в положителна посока.
Факт е, че това явно е най-успешната сапунка на Телемундо и най-подходяща да грабнат зрителски интерес. Аз като дете я гледах и още ми харесва. Joy Ще дам шанс на втория сезон, но с идеята, че ще остана разочарована. Иначе евала, че са събрали такава огромна част от стария каст - освен главните герои, там е актрисата, играеща доня Габриела, че даже и Доминга и Кинтина.

# 54
  • Мнения: 23
Здравейте, изчетох предишните коментари и не знам, защо не ви харесва. Аз съм като пристрастена към новите епизоди чакам ги с нетърпение. Нямало много любовни моменти .. е вие какво искате да не е порно това има от всичко по малко. Относно драмата нормално е не може всичко да е розово. Росарио спала с този и онзи .. ами нали трябва да има интригаа .. и в турските сериали е така. Според мен вниманието е насочено към по-младите (децата). Развива се тяхната история и се добавя разбира се и на родителите историята. Оскар имал дете извънбрачно .. аз лично съм малко разочарована, защото й говори на Химена колко я обича а после е изневерил (както повечето мъже правят Triumph ) .. ами да ви питам в нормалния живот колко такива хора има изневеряват, други деца имат и какво ли не още. Аз лично харесвам близнаците ( май само единия), но има много такива момче (деца) избухливи и пакостници като тях и с радост следя как ще се развият там нещата. Като заключение ще кажа, че доста от сюжета си е като реалния живот. Надявам се и други хора да мислят като мен, защото сериала не е за изпускане. Revolving Hearts

# 55
  • Мнения: 511
Имам проблем.
Не мога да гледам сериала.
Този линк които е по нагоре написан нещо се затруднявам.

# 56
  • Мнения: 68
bambii13, ако обичате, проявявайте уважение към мнението на хората и не ни апострофирайте! Това е форум, не диктатура и всеки има право да изкаже своите впечатления. И последно - хората, които са свикнали да гледат качествена, издържана откъм сюжет и режисура продукция, няма как да останат впечатлени. Рейтингите са показател...

# 57
  • Мнения: 23
bambii13, ако обичате, проявявайте уважение към мнението на хората и не ни апострофирайте! Това е форум, не диктатура и всеки има право да изкаже своите впечатления. И последно - хората, които са свикнали да гледат качествена, издържана откъм сюжет и режисура продукция, няма как да останат впечатлени. Рейтингите са показател...
Каква диктатура да съм ви наложила моето мнение и да кажа “Всички трябва да го харесвате”? Joy

# 58
  • Мнения: 38
Здравейте, изчетох предишните коментари и не знам, защо не ви харесва. Аз съм като пристрастена към новите епизоди чакам ги с нетърпение. Нямало много любовни моменти .. е вие какво искате да не е порно това има от всичко по малко. Относно драмата нормално е не може всичко да е розово. Росарио спала с този и онзи .. ами нали трябва да има интригаа .. и в турските сериали е така. Според мен вниманието е насочено към по-младите (децата). Развива се тяхната история и се добавя разбира се и на родителите историята. Оскар имал дете извънбрачно .. аз лично съм малко разочарована, защото й говори на Химена колко я обича а после е изневерил (както повечето мъже правят Triumph ) .. ами да ви питам в нормалния живот колко такива хора има изневеряват, други деца имат и какво ли не още. Аз лично харесвам близнаците ( май само единия), но има много такива момче (деца) избухливи и пакостници като тях и с радост следя как ще се развият там нещата. Като заключение ще кажа, че доста от сюжета си е като реалния живот. Надявам се и други хора да мислят като мен, защото сериала не е за изпускане. Revolving Hearts
 На мен също ми харесва новия сезон. Да, двойките не са като преди - по скучни са и я няма онази любов, но все пак са минали 20 години и някак си нямаше да е реалистично да е както преди. Вече имат големи деца и така.

# 59
  • Мнения: 31 795
Принципно в сапунките сме свикнали да има розови неща - вечна любов и тям подобни.
Просто тука явно по-реално представят нещата.
Поне хумор да вкарат, ама явно не са.

micol95, къде видя неуважение и апострофиране. Тя си казва мнението, не си го налага.

# 60
  • Мнения: 4 631
Честита Баба Марта.

Явно са приключили записите и на сериала. Наташа е публикувала че записите са свършили вече и че им е мъчно.


Нова

# 61
  • Мнения: 68
Нещо, което обичам в този сериал - прекрасен актьорски състав и много химия между тях. Почти всички ги следвам в инстаграм с много интерес и забелязвам, че самите те се следват и харесват снимки, което донякъде показва, че за разлика от много работни процеси, средата там не е враждебна и снимките минават приятно.

# 62
  • Мнения: 2
Някой имали представа Франко в коя серия трябва да се завърне Simple Smile

# 63
  • Мнения: 4 631
Аз също искам да знам кога се появява Франко.

# 64
  • Мнения: 23
Здравейте, много ще се радва някой разбиращ езика ( и да му се занимава де) да го преведе Hands Pray
https://m.youtube.com/watch?v=lE3uDK7R0EM&feature=youtu.be

# 65
  • Мнения: 80
Здравейте, много ще се радва някой разбиращ езика ( и да му се занимава де) да го преведе Hands Pray
https://m.youtube.com/watch?v=lE3uDK7R0EM&feature=youtu.be

Втория сезон го превеждат във Фейсбук в една група теленовели и епизодите им на бг , а също така и в зелка.

# 66
  • Мнения: 23
Здравейте, много ще се радва някой разбиращ езика ( и да му се занимава де) да го преведе Hands Pray
https://m.youtube.com/watch?v=lE3uDK7R0EM&feature=youtu.be

Втория сезон го превеждат във Фейсбук в една група теленовели и епизодите им на бг , а също така и в зелка.
Да знам, благодаря! Но аз имах предвид клипа със младите актьори.

# 67
  • Мнения: 171
Сериала определно не е това,което беше,но не мисля,че е възможно! Като всяко продължение,летвата падна доста,но пък си има своя чар и любимците ни,определно ми липсваха. Това,което изключително ме дразни е,че се набляга на историята на Росарио,наистина ми омръзна да гледам едно й също,друго е това,че наистина е много мрачно и свито,което напряга окото. Има доста неща,които не са добре синхронизирани с първата част,но все пак се търпи! Изгледах всички серии излезли до сега и усещам,че се задават все пак интересни неща. Мисля,че все пак си заслужава гледането,макар че има доста дъски за дялане! ❤

# 68
  • Мнения: 4 631
Нова- Марио и Паола  от последния снимачен ден

Общи условия

Активация на акаунт