Трима братя, три сестри

  • 7 237
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 643
Който открие линк към епизодите с бг суб нека споделя линковете тук.

# 31
  • Мнения: 32 052
Пълната серия с букви я има в зелката.

# 32
  • Мнения: 4 643
Пълната серия с букви я има в зелката.


Може ли линк? Сигурно трябва регистрация?

# 33
  • Мнения: 32 052
Сериозно ли не знаеш тракер зелка Grinning
Преди беше замунда, разделиха се.
Линкове към тракери тук не се дават, автоматично се цензурират.

Ама ще сложа интервали, дано мине номера

http://z e l k a.o r g/

# 34
  • Мнения: 4 643
Сериозно ли не знаеш тракер зелка Grinning
Преди беше замунда, разделиха се.
Линкове към тракери тук не се дават, автоматично се цензурират.

Ама ще сложа интервали, дано мине номера

http://z e l k a.o r g/
Много ти благодаря. Наистина не знаех да този сайт. Добре де но замунда като сайт съществува нали?
Трябва в зелка да се регистрирам нали?

# 35
  • Мнения: 32 052
Замунда си я имало винаги.
Може да пробваш с името и паролата от замунда дали ще можеш да влезеш. Ако ти е регистрацията преди разделянето.
Ако не, регистрираш се, не е философия голяма.

# 36
  • Мнения: 4 643
Благодаря Елора. Ще видя.
Нова снимка на Паола, Гато, Данна, Марио. Чудесни са.

# 37
  • Мнения: 6 901
Паола Рей изглежда удивително, не че не е мръднала отпреди 20 години, обаче много ми младее. Ще пробвам да го видя със субтитри филма, имаше половин серия 28 минути качена, което го има и в ютюб, не съм търсила после.

# 38
# 39
  • Down south
  • Мнения: 7 722
Започнаха да го излъчват по Телемундо, но рейтинга не е толкова висок, колкото са очаквали.

# 40
  • Мнения: 68
Впечатлението ми от първите 5 дългоочаквани епизода беше много неприятно. За съжаление, съвсем основателно имат по-нисък от очаквания рейтинг, аз също няма да гледам следващите епизоди.
Разликата между първата част и тази е огромна - заложили са на твърде мрачен и обтягащ нервите сюжет - свели са до минимум (дори липсва) романтиката и забавните моменти, които всъщност бяха това, което направи първата част толкова успешна и грабваща вниманието.
В първата част се носи леко магична обстановка, напомняща на непознато и отдалечено място, където във въздуха се усеща романтика и всички герои грабват симпатиите от пръв поглед - протагонистите със своята открояваща доброта и красота, а антагонистите със своята комичност и липса на късмет. Тук се акцентира върху антагонистите, но те са представени по изключително дразнещ начин, сюжетът се върти главно около тях, което води до отегчаване и силно раздразнение. Няма комедията, която да направи лошия герой леко симпатичен.
Няколко неща до момента ми се натрапиха: прекаленото навиране в историята на близнаците (и двамата еднакво неприятни) и Росарио с нейният дразнещ иконом/слуга. Имам чувството, че само това дават, нищо друго!
Няколко неща ми направиха грозно впечатление:
- Росарио, която спа с чичото (Франко) и после племенника - Хуан-Давид. И накрая племенника залюбва дъщеря й. Яко кръвосмешение и извращение, чак ме е яд от липсата на професионализъм в сценария.
- Историята на Химена и Оскар, както и на Сара и Франко.

Оценка от 1 до 10: 3.0
Жалко, че посягат с мръсни ръце на този шедьовър, жалко за добрите актьори, жалко за всички надежди на феновете! Дано поне го завършат добре!

# 41
  • Мнения: 32 052
micol95, разочарова ме.
Още не съм го почнала, чакам да се натрупат, пък и други неща гледам.
Жалко е това, което пишеш. Първата част беше уникална. Аз сапунки много рядко съм гледала, но тази ми е една от любимите. Точно романтиката, хуморът си бяха забавни.
Все пак ще му дам шанс, ама ако не ме грабне, ще зарежа.
Иначе 80 епизода ще бъдат разбрах.

# 42
  • Мнения: 68
Елора, ако случайно решиш да не го гледаш и да останеш с доброто впечатление от първата, наистина хубава част, няма да сгрешиш. Усетих го като губене на време, затова няма да гледам следващите епизоди, дори 80 ми се струват много.

# 43
  • Мнения: 6 901
На мен така и не ми остава време да го търся със субтитри, та не съм гледала нищо освен половината на първи епизод.
Микол, би ли казала какво става с Химена и Оскар и Франко и Сарита? Може и в скрит текст, да не развалим на някого изненадата.

# 44
  • Мнения: 32 052
Има вече пет серии със субтитри в зелката.

Общи условия

Активация на акаунт