90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 192

  • 40 876
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 542
добро утро Simple Smile вчера бяхме на юбилей на майка  и кака та по тоя повод  качих и няколко нови снимки
http://anastasiadobreva.snimka.bg/other/viki.644442.27564162
мисля че изглеждам доста по-добре от първите снимки от началото на режима и това ме прави много щаслива само килограм и 600 ми трябват да падна под 100 и вече чакам с нетърпение да дойде юли и да почна второто завъртане! този режим определено премени живота ми безкрайно ви благодаря за подкрепата още от първия ми ден тук!
 Simple Smile макар  че вечерята беше късна  отчета за вчера  закуска  нектарина,обяд салата домати и краставици ,вечеря  пържола без нищо друго 20:30
за днес още не съм го измислила но  ще е нещо лекичко

# 31
  • Мнения: 300
Писето, браво! Изглеждаш много добре в тази рокля. Разгледах снимките ти, има огромна разлика наистина Simple Smile Пожелавам ти още успехи.

# 32
  • Мнения: 5
anideni, благодаря за кафенцето! И за позитивното пожелание! Grinning
mimetopl, съгласна съм с теб! Естествено, че с по-малко килограми и физическия заряд е по-голям, а и неминуемо и избора на дрехи става по-голям и т.н., и всичко това се отразява позитивно на всеки! С моите писания имах нещо друго предвид, но няма значение, те си важат изцяло за мен и не искам никой не обременявам с тях! Просто си изказах личното мнение! И се извинявам, ако някой се почувства засегнат!  Rolling Eyes
Писето, изглеждаш чудесно и имаш страхотно добродушно и позитивно излъчване!  Laughing А по лентичката ти виждам, че и резултата в цифри е сериозен! Поздравления!
Хубав летен неделен ден на всички!
И да се усмихвате повече!  Laughing

# 33
  • гр. София
  • Мнения: 395
Добро утро!

Госпожица Лаленце, и аз съм очарована от снимките, които си сложила.
Писето, разликата от преди и сега е огромна. Браво на теб! Браво и на pam4i за добрия резултат!

Аз започнах деня с един много хубав чай от ройбос. За днес съм планирала:
З. - кайсии.
О. и В. - нахутени кюфтета и картофи на фурна, салата от домати, краставици и чушки.
В почивка съм.


Лек и ползотворен ден ви желая!

# 34
  • Мнения: 118
Здравейте, да се запиша и аз в новата тема, днес плодов. В отпуск съм и 8 дни не съм се теглила, но съм режимна, с леко смесване на белтъци. Във вторник отчет за втория цикъл.  grinning039

# 35
  • софия
  • Мнения: 2 915
Добро утро!Лаленце   bouquet !
Днес ден първи от второто завъртане:закуска :диня
обяд:пилешки крилца и салата,за вечря салата с кашкавал и сирене!Хубав неделен ден!По-късно ще пиша от колко кг почвам реално!

# 36
  • София
  • Мнения: 12 554
Добро утро!

Писе, не просто изглеждаш по-добре. Изглеждаш чудесно и трябва да си много щастлива и най-вече горда, че правиш това за себе си. Продължавай с този дух и занапред!   bouquet

Относно мотивацията - аз съм по-скоро на позицията на Тити - суетността никога не ми е била присъща. Да, прекрасно е да си купуваш нови дрехи и да не гледаш ококорени физиономии, питайки за размер. Прекрасно е да ходиш в парка без да пухтиш като парен локомотив. Но и най-перфектната външност, съчетана с безнравствена същност не струва нищо в сравнение с един дебел, но добър човек.

Кантарът отчете плюс 100 грама след вчера. За днес си спретнах постният гювеч. Това ще е и обядът и вечерята, а за закуска череши.

# 37
  • Мнения: 0
Добро утро момичета след вчерашния 200гр. сладолед йогурт Raffy  за вечеря ( стана ми малко тешко, та не ми беше добре вечерта) мислех, че ще имам хубав + , но за радост не съм мръднала  newsm68 . Днес съм Плодова – имам си нектарини да си хрупам цял ден. Приятна и слънчева Неделя  Hug  !!

# 38
  • Мнения: 0
Добро утро.имам Въпрос,но не знам дали тук е мястото и все пак ще попитам третия воден ден се пада 87 ден,слет това 90 тия ден се пада да е въглехидратен тоест последния ден от диетата е въглехидратен така ли завършва диетата и не трябва ли след това да е плодов?
благодаря
Хубав ден !

# 39
  • Мнения: 542
наистина много много ви благодаря ,без вашата подкрепа нямаше да  го постигна  newsm51

 mihaela89  след третия воден правиш още една четворка  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 50
добро утро  Hug
Относно мотивацията - аз съм по-скоро на позицията на Тити - суетността никога не ми е била присъща. Да, прекрасно е да си купуваш нови дрехи и да не гледаш ококорени физиономии, питайки за размер. Прекрасно е да ходиш в парка без да пухтиш като парен локомотив. Но и най-перфектната външност, съчетана с безнравствена същност не струва нищо в сравнение с един дебел, но добър човек.
 newsm20   202uu mrstraetz newsm20  
Писе изглеждаш страхотно Simple Smile Не мога изобщо да повярвам, че си тези кг. Аз като бях 77 изглеждах повече! Невероятна си Simple Smile
dilyanad Успех!
pam4i Браво и на теб! Наслаждавай се и пази резултата  Hug
anideni Мерси за кафенцето  Simple Smile
Аз днес съм си пак 60кг, което е добре (по принцип в началото като почвах диетата исках да стана 60, но викам 17кг надали ще успея да сваля, нека да си поставя по малка цел). Повече не искам да смъквам, а само да задържа това  Praynig
Иначе почивното ми меню ще е З- кайсии, О- постно зеле с хляб, В- диня (без сирене  Laughing )
Лека и спокойна неделя от мен   bouquet

# 41
  • софия
  • Мнения: 2 915
наистина много много ви благодаря ,без вашата подкрепа нямаше да  го постигна  newsm51

 mihaela89  след третия воден правиш още една четворка  Simple Smile


След третия воден се прави още една четворка дните общо са 91!
П.С. Стартирам от 60.100

Последна редакция: нд, 17 юни 2012, 10:14 от dilyanad

# 42
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен, момичета  Hug

anideni, благодаря за кафенцето - много ми се услажда   bouquet

Писето, не бих казала, че изглеждаш "по-добре" - ти изглеждаш чудесно   newsm10  newsm51 И понеже показваш упоритост и преследване на ясни цели, не само ще видиш две цифри на кантара, но и доста по-налоду  Hug И вярвам, че и ще ги задържиш  Peace А юли - ей го де е - чука на вратата  Mr. Green Успех!  Hug

illusion__, по темата от снощи дали си омазала ВХ  Laughing Единственото, за което се бих замислила, е количеството - съдейки по написаното от теб, обядът ти е бил по-малко от вечерята. Но, ако си се движила през деня и си хапнала по-раничко, не би трябвало размяната веднъж да е такъв проблем  Peace Туй са ми разсъжденията "на глас" по въпроса. Успех   Hug

mimetopl,  newsm44  много мотивиращо newsm10 Дерзай в същия дух!

mihaela89, след третия воден имаш една четворка - белтъчен, бобов, ВХ и плодов - така дните стават точно 91 и след това - 90 дни т.нар. "почивка"  Peace

mimsy__,  newsm10 БРАВО!  smile3521 ще ги задържиш  Hug

Тити, ти си ми "за десерт" + Нана, която се включва, докато пиша  Mr. Green
newsm74      202uu   mrstraetz   Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

Във ваша подкрепа само мога да кажа едно: пламъчето в очите ми гори, защото обичам  Two Hearts Спя добре, защото не прецаквам хората. Искам, когато си отида от този свят, хората просто да кажат "беше добър човек". Със сигурност никой няма да помни колко килограма съм тежала  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 5

Тити, ти си ми "за десерт" + Нана, която се включва, докато пиша  Mr. Green
newsm74      202uu   mrstraetz   Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

Във ваша подкрепа само мога да кажа едно: пламъчето в очите ми гори, защото обичам  Two Hearts Спя добре, защото не прецаквам хората. Искам, когато си отида от този свят, хората просто да кажат "беше добър човек". Със сигурност никой няма да помни колко килограма съм тежала  Mr. Green
newsm10
Ами той десерта е най-сладък!  Wink Благодаря!
А пък Нана от началото я "надуших", че е от моята порода по отношение липсата на типичната женска суетност!  newsm18 Wink Абе какво да кажа, аз съм си "анти-жена" в много отношения, сбъркан ми е нещо пола, така че не ми обръщайте много внимание на  "локумите" дето разтягам за мотивацията!  Wink При всеки различните мотивации са с различен приоритет.
Хубав остатък от деня на всички!

# 44
  • Мнения: 3 962
Плод и зеленчук не се смесват. (може би за сух плод може)

Току-що установих, че може. В книгата е дадена рецепта за печени домати с ябълки за витаминния ден.  Hug

Иначе днес ми е ден за варива. Мисля пак едни печени картофки да спретна. А след малко отивам да закуся, че до сега обикалях с колелото  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт