iffet / Целомъдрие / с Денис Чакър * Тема - 9

  • 39 917
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 460
   Благодаря за преведената серия и новата тема!Топли прегръдки и солени целувки от морето и мен! Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 9 541
Благодаря много за разяснението за втория сезон Клю. Дали пък Ифет и Дж. няма да започнат да се отчуждават, ако се е случило не дай Боже нещо лошо с дъщеря им? Поне за мен би било жалко. Въобще, ако нямаше непрекъсната външна намеса за лошо, те може би по-бързо щяха да намерят пътя един към друг и много от последствията за тях нямаше и да настъпят. Аз съм категорично против изнасилването, но щом Ифет го приема /може би защото отдавна е била психически готова за интимност с Дж./, не мога да кажа нищо......Но пък много ми се щеше да заживеят като нормално щастливо семейство...случва ли се хепи енд в турските сериали?

# 17
  • Мнения: 371
Аз по тази тема съм много резервирана.....

Братовчедка ми почина от катастрофа причинена от пияния й баща... никога и по никакъв повод не бих простила подобно нещо! Този загубеняк уби дъщеря си, а Иффет и това ще преглътне и ще е щастлива... АЙДЕ БЕ! Тогава директно спирам да гледам филма, това е само гавра с чувставата на една жена и майка...  първо я изнасилва, после убива детето си....

# 18
  • Мнения: 9 541
Клю, напълно съм съгласна с мнението ти! Аз затова и не искам да се е случило нищо лошо и на двете деца, защото ако е така и на мен ще ми дойде твърде много, такава любов граничи с голяма глупост....

# 19
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 722
такава любов граничи с голяма глупост....
Еми тя Ифетка не се напъва да е научен сътрудник ...
Айде запис и от мен   bouquet

# 20
  • Мнения: 11
Скрит текст:
Откриха му най-после след изследванията,че има бактерия в нослето и от сега започваме да я лекуваме,та не знам до кога
Иффет и Джемил се обичат,но явно не им е писано да са заедно,а толкова мн искамммм.Дано филма завърши с Хепи енд и втория сезон да е по-ведър от първия.Толкова силно започна филма,така ме грабна,гледах всички серии на един дъх,а сега даже нямам и желание да го тегля........мн екшън вкараха

# 21
  • Мнения: 11
А филма,за който говорих се казва "Изгубени години",но май се припознах и не е Али Ихсан.Утре ще го гледам  и ще разбера със сигурност

# 22
  • Мнения: 9 541
Много се смях, представяйки си Ифет като научен сътрудник - може би по готвене и лъскане на дома? Шегата настрана, аз искам действително всички да оцелеят и вторият сезон да е по-позитивен. Само не знам как ще изкарат отново 35 серии без драма.

# 23
  • Мнения: 9 541
Пропуснах да спомена и Джемил - и той нали си е първосигнален, като си науми нещо и без много мислене юруш на маслините....въобще са си лика-прилика и затова искам хепи енд.   

# 24
  • Мнения: 371
Според мен Хепи енда няма да е с Иффет и Джемил, а с Ифф. и новия персонаж  Wink

# 25
  • Мнения: 9 541
  Rolling Eyes Този момент с "новия персонаж" май съм го пропуснала. И такъв ли ще има? Кога, знае ли се?

# 26
  • Мнения: 11
Добро утро поспаланки



за мен мн тъпо свърши 1ви сезон, няма интрига. добре 4е поне и ревове нямаше пак на иффет

  Rolling Eyes Този момент с "новия персонаж" май съм го пропуснала. И такъв ли ще има? Кога, знае ли се?

не и ние нищо още не знаем

дано да е някои хубав мъж  Embarassed Embarassed Embarassed

# 27
  • Мнения: 9 541
Привет и от мен до всички Ифетки! Благодаря за кафето, нищо че ще го пия по обедно време - аз така и правя по принцип. Значи ще има нов мъж, ми то колко му е да изживее друга любов и после пак да се върне при Джемилчо, щото не може без него.....това би потвърдило теорията ми за паритет - Дж. 2 брака и тя 2 брака и те двамата общо още 2 брака...абе иди ми дойди ми...Пожелавам лек ден на цялата ифетска дружина!!!!

# 28
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Здравейте Иффетки! Запис в новата тема и от мен. Аз със сериите съм назад и дори мисля да изчакам превода на всички и да ги изгледам на един дъх. Сега и без това се захванах да гледам Фатмагюл.
Виждам, че Лисанка е фенка на Берен Саат. Страхотен филм и страхотна актриса. То и без това развитието Джемил и Иффет не ми харесва и дори се бях зарекла да не гледам ако се съберат, но и аз се надявам на новият персонаж.
Плами за мен ако Иффет и Джемил са заедно, това не е happy end, но щом се обичат и Иффет е готова да му прости всичко остнало, та дори и изнасилването, тя си знае. Аз лично моментите им на близост ги превъртам, гадно ми е да ги гледам. Тази красавица с този мърльо. На мен ми прилича на клошар. Видях снимки от сватбата. Дори и там не се е обръснал. Както и да е.
За "изгубени години" това наистина е нашият "любимец" А.И. Аз преди месец го изгледах целият, там той е по-млад, но мислех, че знаете, че е участвал в него защото сериала е даван по нашата телевизия. Между другото е хубав сериал, мога да го препоръчам!
Приятен ден ви желая

# 29
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 722
Тази красавица с този мърльо. На мен ми прилича на клошар. Видях снимки от сватбата. Дори и там не се е обръснал. Както и да е.
По-точно и не можеше да се каже  Peace
Абе защо тези мъже ходят небръснати и рошави като неандерталци?
А "изгубени години" и аз го гледам. Верно, А.И. е там, аз отначало се чудех от къде ми е познато това лице.

Общи условия

Активация на акаунт