iffet / Целомъдрие / с Денис Чакър * Тема - 9

  • 39 960
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11
Да наистина е АИ

# 31
  • Мнения: 9 541
Напълно споделям мнението за лошия външен вид на Дж. Все имам чувството, че тези хора са перманентно мръсни. Бащата на Ифет в никакъв случай не пада по-долу по мърлявщина. Поне във филма поддържаните мъже са по-богатите май. И много от тях са чак безобразно космати. Това да не е мъжката им гордост?

# 32
  • Мнения: 11
Напълно споделям мнението за лошия външен вид на Дж. Все имам чувството, че тези хора са перманентно мръсни. Бащата на Ифет в никакъв случай не пада по-долу по мърлявщина. Поне във филма поддържаните мъже са по-богатите май. И много от тях са чак безобразно космати. Това да не е мъжката им гордост?
Еми явно да..........и на мен  ми е мн грозно космат мъж хахахха ........Нз дали си гледала епизодите,когато ДЖ беше мини ли там квото беше,ми той ,докато не се премести при АИ не си смени дрехите..........хаххах

# 33
  • Мнения: 9 541
Не си спомням точно, но той почти си ходи с едни и същи дрехи. Може пък бюджета на филма да е толкова скромен, че да не могат да им купят дрешки.... а сигурно отказват да си носят от къщи . Смешно ми е и друго, когато жените тръгнат из калдъръмените улици с 14 см ток или си седят у дома с тях и готвят, а после си лягат със същите дрешки, ама какво да се прави....различни нрави. Laughing

Последна редакция: ср, 20 юни 2012, 01:27 от lia-martin

# 34
  • Мнения: 167
Добро утро Hug
Хайде на кафе Иффетки Peace


# 35
  • Мнения: 11
Добро утро пожелавам ви да прекарате един слънчев и запълнен с усмивки ден!

# 36
  • Мнения: 11
Добър ден от мен.Лек и усмихнат да е ви желая Simple Smile

# 37
  • Мнения: 9 541
Добро утру на обяд и от мен и мерси за кафенцето, за мен тъкмо навреме. Не знам дали е пускан тук, но това е един много хубав клип за мен.

.
Приятно слушане!

# 38
  • Мнения: 9 541
Добро утро  на обяд и от мен и мерси за кафето, тъкмо навреме за моя режим. Исках да публикувам клипче, изпълних указанията за добавяне на видео, но нищо не става. Явно още нещо трябва да направя, което не е описано тук. Моля за помощ! Лек ви остатък от деня и цялата нощ.

# 39
  • Мнения: 11
Добро утро Иффетки, спорен ден ви желая




# 40
  • Мнения: 167
Привет момичета Hug
Лятото вече е в разгара си и все по-малко ще се вясваме hahaha
Но на мен вече ми е навик сутрин са си пия кафето с темата Sunglasses За
никъде не бързаме и когато Светата троица ни поднесе преводче ще
си побъбрим подробно за нашите целомъдрени герои ooooh! В главата ми
сега е каша от гледано с превод и от четено и недогледано без превод #Crazy Joy

# 41
  • Мнения: 11
Здравейте и от мен,доста упостяхме тук напоследък...........Лека вечер ви желая Simple Smile

# 42
  • Мнения: 9 541

Лек ден на всички Ифетки от мен!

# 43
  • Мнения: 167
Добро утро в петък Hug

# 44
  • Мнения: 11
Добър ден Simple Smile В тая жега,как ще изкара ме не знам.........аз си пускам сега Иффет-ката ,прспивам малкия и се отдавам на малко релакссссссс.........Лек ден ви желая и приятни почивни дни,изпълнени с мн емоциии :*

Общи условия

Активация на акаунт