БЪРЗИ ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ-хранене и захранване-20

  • 22 497
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 72
Момичета, и аз да питам за моцарелата. Не бебешката, а нормална такава вече ок ли е?

Каква е тази бебешка моцарела?  newsm78
По принцип можете, защото е безсолна, обаче е доста гумена и разтеглива като консистенция, според мен рискът бебето да се задави е доста голям  Crazy

villygdr, всяка нова храна трябва да се въвежда поне 4-5 дни. Всяка нова храна се дава до обяд, така че следобяд не е добра идея да пробваш с бананова каша. Иначе, ако банановата е оризова само пак, можеш да дадеш  Peace

Десислава, малко е раничко за сиренце  Blush
е не се ли въвежда от 8 месец newsm78 аз за тогава го стягам сиренцето,сега само се информирам и питам за марки за да ги опитам предварително дали се обезсоляват добре

# 16
  • Мнения: 3 114
Блонди, сигурно говорят за Бейби моцарела, която е на малки топчета. Не че е за бебета. Просто естетическо решение  Simple Smile.
Да, зависи каква е банановата каша, дали е със адаптирано мляко или не и така натам.

# 17
  • София
  • Мнения: 176

Каква е тази бебешка моцарела?  newsm78

Мисля си, че става въпрос са малките топченца - наричана Baby Mocarela. Първосигнално това ми дойде в главата Laughing

Е, Мишето ме е изпредварила. С две мнения по въпроса - склонна съм да мисля, че е това Simple Smile

# 18
  • Мнения: 27 524
А, не я знаех  Simple Smile

Деси, най-рано на 8 навършени, да. Ама най-рано. Което значи към 10-тия за предпочитане  Simple Smile Поне аз така бих процедирала, де, ти ще си прецениш  Peace

# 19
  • Мнения: 15 379
Момичета, и аз да питам за моцарелата. Не бебешката, а нормална такава вече ок ли е?

Да, давай спокойно.

# 20
  • София
  • Мнения: 265
Има бебешки пюрета моцарела и пармезан на Плазмон. Констистенцията е като крем и се добавят към ястия Peace.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Здравейте!
Днес 3-ти ден давам сиренце. По начало си ака по 2 пъти, дори по 3 пъти на ден понякога е твърдичко, понякога с мека консистенция  Simple Smile Тази сутрин акито беше твърдичко. Следващото по-мекичко, а преди малко докато хапваше се изака. Акото не бих казала, че беше много рядко, но с такава консистенция отдавна е нямала /разпльокана/ И ми направи впечатление че има нещо разтегливо, като лигички вътре. Но не се виждаха с просто око, а докато го чистех се /ох незнам как да се изразя  Crazy/ разтягаха. Дали  е възможно да е от сиренето? Алергична реакция или разхлабващо? Инъче няма пъпки и разни такива екстри.

Моля да ме извините за цветущите изрази, но като става въпрос за ако, незнам как да се изразявам  ooooh!

# 22
  • Мнения: 15 379
Светле, нищо й няма. Сиренето не разхлабва, просто може да е било с растителни мазнини и те да се точат на изхода.
Смени марката на сиренето, но си давай.

# 23
  • Мнения: 27 524
може да е било с растителни мазнини и те да се точат на изхода.

 Sick - за сиренето  hahaha - за точенето на изхода

# 24
  • Мнения: 15 379
Блонд, забравих емотикона ( Laughing) на края на изречението Hug.

Сирената са такава пародия в днешно време - искам да купя българско, бяло саламурено сирене. Купувам една марка 2 пъти, на 3-тият път не става за нищо. Та може и така да е със сиренето на Светла.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 678
 Grinning Благодаря  Hug

М/удругото купих Тертер. Незнаех с какво да почна, на опаковката пише:без консерванти, изкуствени оцветители и растителни мазнини /та затова де/. Ако има друго подходящо, моля за инфо   bouquet

# 26
  • Мнения: 15 379
Тертер тръгна добре, после стана тебешир Twisted Evil.
Сега купувам от Млекарницата на Добрев.
Иначе бих заложила на биосиренето Хармоника, краве сирене Елена, краве сирене Елби.
Маджаров купувах дълго време - козе, краве, биволско. НИ става вече.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Абе чесно да си кажа и на мен не ми допадна много. Значи Елена мога да взема следващия път. Благодаря   bouquet

# 28
  • Мнения: 15 379
Можеш да вземеш Елена, но ако намериш Елби - още по-добре.

# 29
  • Мнения: 4 741
Свински черен дроб кога се въвежда? Заради ниския хемоглобин 97 на синът ми, педиатъра ми казва да му давам смял сварен черен дроб и всеки ден жълтък и месо  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт