Дочакахме Джансел Елчин с новият проект "Лош път" - (Kötü Yol) - тема 6

  • 39 876
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 510


      Дали да не му пуснем и ние едно око против уроки на Джансел newsm78


     


                           

# 16
  • Мнения: 8 545
Записвам се и аз да гледам новия проект на Джансел.  Hug Hug Hug

Успех му желая.  Hug  Дано им върви по вода на целия екип. Praynig Praynig Praynig

# 17
  • Мнения: 14 510


                 



Снеже  Hug

# 18
  • Мнения: 1 095
Здравей,Кали HugТози филм не съм го гледала,както и повечето турски,следя предимно сериалите LaughingНо жанра ужаси леко ме притеснява ShockedИнтересен ли е филмът?

Да, така е. Аз затова написах "страшничък". (всъщност филмът клони повече към мистерия, от колкото към жанр - ужаси).

# 19
  • Мнения: 8 545
Привет, Себи. Heart Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 7 893
Здравей,Shatzi HugКакво имаш предвид за Шюкран?Ролята и естествено няма нищо общо с Бахар от "Ако бях облак",освен че и двете се изявяват в артистичната сфера Laughing,а и в този сериал както чета ще е влюбена отново в неподходящия мъж Laughing

Ами би ми се искало да влезе във същата роля като Бахар  hahaha hahaha hahaha ама няма как да стане Hug
contessa24    bouquet  след като си ни чела знаеш , аз съм си малко "дръпната" ама само на пръв поглед  Hug
Снеже newsm51

# 21
  • Мнения: 14 510


   Леле...  love001 smile3508  каква хубава компания се оформя Hug Hug Hug
                                              Много съм щастлива!


# 22
# 23
  • Мнения: 14 510

      Моля  newsm78 - ще има ли лека нощ  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes в тази тема ?


      Да зная , че гледам мачове  football football football- да не пропусна hahaha hahaha hahaha

# 24
  • София
  • Мнения: 7 893
Себи Hug ама без лека нощ не може  Mr. Green
Докато го видим Кенан по пижама , дай друг от героите на Джансел.Претенции нямам Hug

# 25
  • Мнения: 14 510
                                       ЛЕКА НОЩ!

# 26
  • Мнения: 15
Като имам предвид мустачките  hahaha, ще гледаме преди заспиване едни атлазени и сатенени халати на Кенан...,
мале, мале, ама няма начин, времена и мода.  hahaha hahaha hahaha

Ама ние си знаем, няма значение формата, всъщност е Джансел.   Heart Eyes hahaha hahaha

Снеже   Heart Eyes  bouquet , много се радвам че си тук, събираме се тайфата.  hahaha hahaha

Сега тук, после в ЛП за проектите на Фахрие  Hug, единия е готов, за премиерата   Hug , и дано по скоро другия за сериал   bouquet.   

contessa    bouquet Hug много ми е драго, че си гледала ЛП.
Сериала наистина си заслужаваше, малшанс, но само за броя на сериите  Wink 
сега на продуцентите им даваме  възможност за реванш и... боншанс.  Crazy hahaha hahaha hahaha

Дамон   bouquet  Hug,

радвам се,  че все по често си тук с оригинални коментарии, Джансел си заслужава
да се гледа и в нестандартни роли, в други  не би бил той.  Hug

# 27
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
riminiii Hugи на мен ми е драго,че съм сред вас Simple SmileЗа ЛП много съжалявах,че така притупаха накрая нещата и свърши без време,но пък беше вълнуващо NaughtyАз Джансел го харесах още в "Пленителката на сърца",там ми направи впечетление аристократичната му особа и дяволитата му и чаровна усмивка Heart EyesИ сега силно се надявам новата му роля да е много успешна за радост на всички нас HugЛека нощ и от мен Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 7 893
Добро утро  Hug

# 29
  • Мнения: 14 510


     HugДобро утро момичета Hug
Шатци Heart Eyesблагодаря за кафето  bouquetМного е приятно да си го пия в нова тема и много приятна компания Grinning Grinning Grinning


      Приятен ден и седмица и много надежда за новина ,че сериала започва скоро Hug

Общи условия

Активация на акаунт