Юлски деца-Тема 49

  • 42 655
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • Кърджали
  • Мнения: 10 229
С малко закъснение, честит празник на София! Едно щастливо и пълно с игри детство. Да носи много радост и поводи за гордост на мама и тати!

# 46
  • Мнения: 5 241
Честит рожден ден на Влади на Сиси   bouquet
Честит рожден ден и на София   bouquet
С пожелания да са здрави, щастливи и да имат едно безгрижно детство!   bouquet


За съжаление и нас не ни подмина гадния чревен вирус. Миналата вечер не сме спали. Такова повръщане не е било от страна на малкото. Но от вчера е по добре и пак му се върна усмивката  Crazy

# 47
  • Мнения: 7 263



Честит рожден ден на Стели, да бъде все така усмихната и сладка! Да баде много обичана и много щастлива!!!


Честит рожден ден на Влади!
Да расте много обичан, много усмихнат и да бъде радост и опора на мама, татко и кака  
Hug

Последна редакция: пт, 22 юни 2012, 22:26 от Lennyh

# 48
  • София
  • Мнения: 3 581
Честит рожден ден на Влади smile3525

Аз вече реших за нашия рожден ден - ще го направя в детски клуб. Не ми се слугува, пък и не излиза кой знае колко по-скъпо. Поръчах и тортата, естествено на морска тема, с риби, раци и всякакви морски същества Mr. Green, че сме им големи почитатели.

# 49
  • Мнения: 49
Честит рожден ден на адашчето  newsm59
Да ви радва винаги  с кака му   bouquet

Честит рожден ден и на сладураната Стела. Да е винаги толкова прекрасна bouquet

Последна редакция: пт, 22 юни 2012, 16:21 от orhideq

# 50
  • София
  • Мнения: 1 635
Честит рожден ден на Влади и на Стеличка. Да са много здрави, засмени и палави за радост на мама и тати.

# 51
  • Мнения: 92
Хайде и аз да се запиша в тази темичка. Много се чудя какъв подарък да избера за моето момиченце - -при условие, че не поглежда никакви играчки. Радва им се за малко и дотам.
Jillian чудиш се за почивка в планината ли? Препоръчвам ти също Трявна. Аз съм от там и без да скромнича градчето е идеално за почивка с малки деца. А наоколо има страхотни къщи за гости, дори в някое околно село да е пак е готино newsm10

# 52
  • София
  • Мнения: 15
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВЛАДИ И СТЕЛА! ДА РАСТАТ ЗДРАВИ, ВЕСЕЛИ, ЩАСТЛИВИ!

# 53
  • Мнения: 32
Честит рожден ден на Влади и Стелличка, да растат щастливи и обичани, умерено палави и много умни. Едно прекрасно детство им пожелавам Hug.

# 54
  • USA
  • Мнения: 675
Честит Рожден Ден на Влади! Да е здрав и много усмихнат!


Много ми е притеснено, част от акото на Стейси е бяло. Вече няколко дни следя и ако до понеделник продължава да е такова, ще се обадим на педиатърката. На някой случвало ли му се е?

Последна редакция: сб, 23 юни 2012, 04:37 от maimun77

# 55
  • София
  • Мнения: 15
Маймун ама как бяло съвсем бяло ли или по-светличко, на нас като бяхме болни ми се виждаше пък твърде черно, та го носих на педито да го гледа, ама тя каза, че е от инфекцията и наистина след като й мина се оправи цвета. То нали цвета се влияе и от храната, аз знам, че е по-тъмно когато се яде месо, ако последните дни сте наблегнали на хляба може и да се белее, незнам ако ти изглежда неестествено, слагай го в едно бурканче и го носи на педито да го види (нашата поне така процедира).

# 56
  • Мнения: 5 241
maimun77 , както писах по горе Елин го хвана чревния. Основно повръщаше, но вчера като ака и беше бяло. В интерес на истината за първи път ми се случва такова нещо. Но го отдадох на прахчетата и свещичките, който му давах и слагах  Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 1 089
Радина, да при вас със сигулност е от прахчетата, особено ако е пил Смекта.
Маймунче, зависи какво разбираш под бяло. Притеснително е ако  е бяло като тебешир, но в тези случаи има и съпътстващи симптоми, не само цветът на акото. Зависи и каква е продължителноста на периода с такива светли акита. Ако е ден, два и отминава и няма никакви др. симптоми, най-често е свързано с храна. А иначе на въпросът ти, при Моника не имала такива светли акита, но кака й е имала.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 635
I.T., добре дошла и тук. Hug Ей, сега ще прегледам какви предложения има за Трявна. Нашият татко си е взел разни четвъртъци и петъци отпуска следващите два месеца и можем да отидем на дълъг уикенд или пък аз с децата да направя цяла седмица, а той да се присъедини по-късно. В тези жеги е ужасно да се седи в София с две малки деца.

Маймун, не мога да помогна, не ни се е случвало. Помисли какво е яла. Аз наскоро се уплаших от едно чисто зелено ако и след малко се сетих, че на един рожден ден яде зелени топчета от украсата на тортата. Crazy

# 59
  • Canada
  • Мнения: 649
Оооо Радина, много гадно, че ви е лепнал чревния вирус. Предполагам, обаче, че до края на лятото всички ще го изкараме. Май всяко лято е така...
Ние днес направихме сефтето на плажа. Честно казано отидохме със смесени чувства, понеже миналата година на Нико хич не му харесваше и се превръщаше в мъка да го държим там. Обаче днес, тоя човек се побърка. Много му хареса във водата и естествено не искаше да излиза. Ние отидохме рано -към 8 часа и си тръгнахме към 10.30. Чудесно изкарахме! Утре-пак... по заповед на децата... Crazy Laughing
Съвет от мен към всички плажанти - ходете на плаж наистина сутрин рано или вечер късно. Явно слънцето е много силно, понеже на мен ми се появи някаква алергия преди около 2 седмици само от разходките в Морската на сянка, а вчера видях още двама познати със същите симптоми като мен.

Общи условия

Активация на акаунт