Отговори
# 60
  • Мнения: X
мен нещо ми обясняваха да не се връзвам и да тичам за стерилни контейнери, ама кво беше  newsm78 Mr. Green но предполагам, че щом така е ок  Whistling
Белверде, това комплектите за изписване или спален комплект? че нали много се терзая с тоя спален комплект, някоя мама, ако вече си е взела и има сайт, където мога да видя разцветки да препоръча нещо  Hug че тези в нета дето ги гледах, главно в пакостник...  Tired
а за епидуралната, в болницата дето аз ще раждам също не са й фен.. доколкото знам може и да ти сложат, ама по-скоро няма  Mr. Green и са твърдо против секциото  Naughty вече като стане спешно и айде под ножа, ама иначе  Mr. Green

# 61
  • Варна
  • Мнения: 25 327
idealno_loshata,
значи е нещо ново, сигурна съм, че доскоро нямаше подобен вариант. Е, скоро, скоро, да кажем 8-9 месеца... Хубаво е, ако е така, макар че мен не ме топли, защото моят лекар изражда в Окръжна . Все пак добре е, че има алтернативи Simple Smile
didi24,
става въпрос пробата да е стерилна, а не да се изпишкаш в чашка, защото тогава в 90% от случаите пробите се замърсяват и се откриват сто вида бактерии.

# 62
  • Мнения: 4 070
Сега гледах списъка с наградите от томболата днес и много се изкефих- накрая в списъка с едно комплектче го откривам аз, а го закрива братовчедка ми. Grinning
 Диони, ти ли си спечелила заздравител? Grinning А Маги май като моето комплектче?

# 63
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Сега схванах какво имате предвид. Ами имам стерилно контейнерче, ама не се сетих, все за сина ми ги пазя.  newsm78 Иначе пишках в едно бурканче от бебешко пюре, ама едва ли от това са левкоцитите и еритроцитите, сигурно пак ще пускам за всеки случай, даже може още утре сутрин.  Thinking

# 64
  • Мнения: 10
Заглавието е супер  Peace
И аз да се включа, моят бебо миналата седмица на 14.06. (32 г.с.) беше малко над 2 кг., но докторът каза, че няма проблем. Аз честно казано не вярвам много на размерите, защото ходя при 2 лекаря и в повечето случаи се разминават в коментарите относно теглото.
Иначе от резултатите хемоглобинът ми е 98, и ми предписаха желязо. Вие какво хапвате, за да си набавяте желязо.
И да попитам как се дава стерилна урина, извинявам се за въпроса  Embarassed

# 65
  • София
  • Мнения: 29
Бюти, за изписване Wink иначе и аз съм пред голяма дилема за спалния ooooh! Харесват ми само за над 150лв, другите са ми много грозни ( от този тип: http://beborani.com/index.php?cPath=93&osCsid=78faab1436321d … f1445038e98978622), а и аз искам всичко - чаршафи, обиколник, балдахин и др.  Crossing Arms Този ми е фаворит, но 200лв.  ooooh! : http://www.biberon-bg.com/product/2815/luksozen-komplekt-s-balda … in-kuchentse.html, аз съм го показвала и друг път  Blush А тук в този сайт има и други много хубави, на по-прилични цени и има доста голямо разнообразие, разгледай ги Hug

# 66
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Луничка, взимаш стерилно контейнерче от аптеката, сутринта се взима от първата урина , като преди това си правиш тоалет, пишкаш малко в тоалетната, после малко в контейнерчето и това е. Носи се до 1 час от изпишкването. Поне аз така знам.  Peace

# 67
  • Мнения: X
Белверде, да, този е много хубав, ама ние нещо не можем да си позволим само едно комплектче за 200 лв  newsm78, а той дори няма и чаршафче  Shocked не че е кой знае кво де, ама като плащаш тая цена можеха и един едноцветен чаршаф да сложат  Mr. Green иначе ще разгледам, мерси.. дано си харесам нещо, макар че ме е страх така като не мога да ги пипна .. не че толкова разбирам, тепърва ще ставам веща в текстилната индустрия  Mr. Green

# 68
  • София
  • Мнения: 484
Белверде, много е хубав този комплект, помня го отпреди.Simple Smile За резултатите от ръв и урина говорих само с лаборантката, за албумина каза, че нищо няма да го оправи  Sad

Ох така ми влезе този беззахарен сладолед в главата...

Аничка, много ми хареса каката, която така внимателно и със желание помага  Simple Smile

Д.Захариева
, не можах да го изгледам това видео, аз съм много страхлива и почва да ми се свива всичко, по-добре да не гледам, гадна работа  Sad

Мисля да се пробвам да поспя, снощи не знам до кое време се въртях и потих, включвах климатик, ставах да се къпя...а сутринта за работа едвам станах.

# 69
  • София - град
  • Мнения: 141
a  този балдахин от луксозното комплектче как се закача, маи и при него трябва да се дупчи тавана нали? Мен това много ме спира да взема балдахин... В икеа имаше много нежнички.

# 70
  • Мнения: 5
Ето ме и мен, минавам да се запиша, Блонди продължението на Минкината тема ми допада много, беше споменала нещо за "още 15 мами" ?? Извинявай, не те разбрах...
Соня тенк ю за инфото, не съм се сещала да проверя в индийски..  Hug

На мен никога не ми казват колко тежи бебока!!!  Thinking
Връщам се в старата тема,че ме чакат 10 стр.

# 71
  • Мнения: 24
блонди благодаря че ме изтри, но аз все пак ще продължавам да чета както до сега не съм изпуснала нищо, но така си преценила така си направила за което не ти се сърдя Hug Naughty

# 72
  • Мнения: 102
Момичета, защо така само четете без да пишете??? newsm78 Напишете от време на време 2 изречения, как сте и как се движат бебчетата ви, нали това е целта на отчетната тема, пък и ние ви мислим като никакви не се обаждате, не е много честно така.  Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 844
Записче и от мен..имам много да наваксвам!
Блонди   bouquet
ани4ka много хубава детска. Пеперудите и цветята с акрилни бои ли ги правиш  newsm78

# 74
  • Мнения: 5
Няма да се спи май тази нощ.. изтребвам ги до крак, гадините!  #2gunfire Само ние ли имаме хлебарки?! Не са много, но ме притесняват вече ужасно..
Екзо и аз имам такова по- тъмно петно около пъпа, нямам обица обаче  Simple Smile същите петна и около врата.
То, нощта си мина, май ще спя през деня, поне прочетох някои неща..  Tired
.... а отгоре пише: purpule и 0 гости преглежда(т) тази тема.  newsm78 #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт