4.5 месечното ми бебе отказва да яде АМ!

  • 14 200
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 40
Мерси, Блонди. Търсих вече такива каши, но не успях да намеря. Гледах за снимки в интернет, но идея си нямам дали така изглеждат.. В бурканчета като пюретата ли са? Предполагам, че трябва да ги предлагат някъде, проверявах в Carrefour, Giant, HyperPanda но не открих, ще проверя и в White Rose, Spinneys, но с това се изчерпват големите хипермаркети при нас... Дано да успея да ги намеря.

# 31
  • Мнения: 12 690
Ние имаме едни в картонени кутийки, като плодовите сокове.

Последна редакция: вт, 07 авг 2012, 10:57 от Трещерица

# 32
  • Мнения: 40
Благодаря!! Снимката много помага Simple Smile Ще се опитам да потърся отново, дано да открия нещо. А само да попитам, по охладителните рафтове ли са наредени?

# 33
  • Мнения: 12 690
Не, при детските храни са. В тази опаковка са 2 кутийки. Размерът е около 15 на 10 см. двете.

# 34
  • Мнения: 15 379
Ето течни каши на Нестле:

# 35
  • Мнения: 40
мерси! Дано да успея да намеря.

# 36
  • Мнения: 40
Мерси момичета, но за съжаление не можах да намеря Sad Предполагам не се внасят тук Sad Ще се справяме някак си с това, което имаме..  Peace

# 37
  • Мнения: 19
Мариела аз имах такъв проблем с дъщеря ми още от 3-тия месец извървях твоя кошмар наложи се да се захранваме за да не стои гладна смених всички млека , смених шишета биберони каквото се сетиш по топло по студено с бисквити на плазмон без гултенови светлината в тунела ми беше за кратко с бананова каша на Милупа   ooooh! разредих и часовете започнах да е храня през 4.ри часа във всяко пюре слагах АМ хранех е до като спеше и само като усети вкуса на АМ и се събуждаше постепенно обаче нещата се оправиха така както отказа да пие така го пропи сега пие АМ на Милупа  Мил-Мил с бананова  каша слагам по една -две мерителни лъжички, но паралелно и се захранвахме кисело мляко съм и давала два пъти само, но скоро беше с плодово пюре .
Успех и дано съм ти била полезна  Hug

# 38
  • Мнения: 40
cvm, благорадя за отговора! Дано и при нас да се оправят нещата Sad миналият месец поне в заспало състояние ми ядеше, а сега ми отказва... на ден ми изяжда между 300 - 450 мл. Започна да ми отказва като сменихме АМ за 6 месеца + и с всеки ден все по-малко ми яде.Пюрета и каши също не иска. По-горе някой ми беше писал, че зъбките не са предпоставка за отказването на храна, ако е така, наистина незнам какъв е проблема и защо не иска да яде. Най- странното е, че всички деца обичат бананова каша, а моята Рая не иска дори да близне! Понякога може да изяде малко каша с ябълка, 60-70мл пюре, но това не е достатъчно! Вече незнам какво да правя Sad

# 39
  • Мнения: 4 589
Мариела G, не всички обичат бананова каша, Йоана не ми я ядеше, а марти я харесваше. Той ядеше оризова каша, а тя бисквитена. Така че децата са много различни.
Наистина може детето да изгуби апетит от никнене на зъбки.
А проблава ли си биквитените каши на Слънчо? Ние мн ги обичахме. На Прима също са мн. вкусни

не знам какво си въвела, но има голямо разнообразие от храни.

Но мисля, че е най-добре да се допиташ до диетолог или до вашия педиатър.

# 40
  • Мнения: 40
nikolina-pikolina, вече сме въвели основните зеленчуци и плодове, но сега ми отказва всичко и незнам дали е добре да въвеждам нови след като не иска да яде нищо, така може да й се отврати... А за кашите, ние не живеем в Бг и такива при нас няма Sad Има на ХИП, тях горе долу ги яде понякога... Днес се опитвах да й дам каша, после пюре, но ми отказа и двете, яде малко пюре от праскова, а АМ ми изяде само 230мл за цял ден! Дано като заспи вечерта да хапне малко Sad Бяхме на лекар и каза, че не изглежда да е болна. Преди й правихме изследвания, слава Богу добри. Вече разчитам да озверее от глад и сама да поиска Sad Друго незнам вече какво да правя!

# 41
  • България/Германия
  • Мнения: 515
Мариела, на колко часа я храниш? А наддаването как е?

# 42
  • Мнения: 40
elfie, напоследък не гледам часа, а колко е яла последно. Старая се сега да й предлагам на 3 часа, защото не яде, но тя си определя кога иска и по колко. за 24 часа ми изяжда между 300-400мл само и друго не иска Sad Миналият месец наддаде добре, слава Богу, преди месец и половина нямаше и 6 кг, но сега ако продължи така, ще свали.. Аз така се зарадвах, че прояде, и се започна наново Sad
 66 см, 6,9 кг последно преди 1 седмица и бях мнооооого щастлива Simple Smile, но сега ми изглежда, че е свалила малко. На лекари ми писна да ходя вече, никой не помага. Само се надявам да стане чудо и да прояде отново и да не загубим много кг- ми. започва се отново борбата поне да не свали, а да задържи кг-те Sad  Засега сме в норма, дано да остане така, а не отново да сме под нормата Sad  Peace

# 43
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен мили мами,аз също съм с подобен проблем,само,че бебето ми е на три месеца и половина.Яде Ам-Фризолак, смесено с Фризовом....за жалост след като засмуче от шишето НЪК,след около изядени 100 мл мляко започва един рев,бутане,плюене и неспокойство.......в началото си хапваше много добре,даже лакомо,сега яде много лениво,нямаме зъбки,нито афти.....ужас......педито ми каза,че имало период от кърмаческа стачка,което ми се стори смешно,но сега май започнах да й вярвам.......успех

# 44
  • Мнения: 40
Привет, Светле Simple Smile
Ние вече сме големи и мина ужасния период. Сега си хапва готвено, но млякото така и не го пропи. Давам й само вечер като заспи, и то да ми изпие макс 200мл и това ще е чудо! Разбирам ти мъката, аз така и не разбрах какъв беше проблема при нас, имаше периоди пиеше мляко, после не и така. Или има колики, или не харесва млякото, но аз се радвам, че отмина този период и вече си хапва всичко Simple Smile Успех и здрави нерви!

Общи условия

Активация на акаунт